Klik hier voor de Oefenwedstrijden
Zoek op elftal:

Programma

Dinsdag 16 Augustus 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 - Lycurgus 1 Lycurgus 1 Sportpark Pagedal 2 - 2

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden

Woensdag 17 Augustus 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO19-1 Stadskanaal JO19-1 - Hoogezand JO19-1 Hoogezand JO19-1 Sportpark Pagedal 0 - 3

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden

Zaterdag 20 Augustus 2016

Thuis wedstrijden

momenteel nog geen geplande thuiswedstrijden

Uit wedstrijden

Erica SC JO19-1 Erica SC JO19-1 ZA - Stadskanaal JO19-1 ZA Stadskanaal JO19-1 Sportpark De Veenschappen 2 - 4
Wildervank JO17-1 Wildervank JO17-1 ZA - Stadskanaal JO17-1 ZA Stadskanaal JO17-1 Sportpark a/d Woortmanslaan 1 - 3
SJO ZVC '14 JO15-1 SJO ZVC '14 JO15-1 - Stadskanaal JO15-2 Stadskanaal JO15-2 Sportpark de Hunze -
SJO ZVC '14 JO15-2 SJO ZVC '14 JO15-2 - Stadskanaal JO15-3 Stadskanaal JO15-3 Sportpark de Hunze -

Zondag 21 Augustus 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 ZO - PJC 1 ZO PJC 1 Sportpark Pagedal 4 - 0

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden

Dinsdag 23 Augustus 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 2 Stadskanaal 2 ZO - SPW 2 ZO SPW 2 Sportpark Pagedal 3 - 0

Uit wedstrijden

Pekelder Boys 1 Pekelder Boys 1 ZO - Stadskanaal 1 ZO Stadskanaal 1 Sportpark Rutger Oldeboom 0 - 5
Nieuw Buinen JO19-1 Nieuw Buinen JO19-1 ZA - Stadskanaal JO19-1 ZA Stadskanaal JO19-1 Sportpark Buunerdrome 0 - 8
Musselkanaal JO19-1 Musselkanaal JO19-1 ZA - Stadskanaal JO19-2 ZA Stadskanaal JO19-2 Sportpark Musselkanaal 8 - 0

Woensdag 24 Augustus 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO13-1 Stadskanaal JO13-1 ZA - Annen JO13-1 ZA Annen JO13-1 Sportpark Pagedal 2 - 1

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden

Donderdag 25 Augustus 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 3 Stadskanaal 3 ZO - Valthermond 3 ZO Valthermond 3 Sportpark Pagedal 1 - 0

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden

Zaterdag 27 Augustus 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO19-1 Stadskanaal JO19-1 ZA - ST SJO BBC/Borger JO19-1 ZA ST SJO BBC/Borger JO19-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO9-3 Stadskanaal JO9-3 ZA - SJO WVC JO9-1 ZA SJO WVC JO9-1 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO9-4 Stadskanaal JO9-4 ZA - Onstwedder Boys JO9-1 ZA Onstwedder Boys JO9-1 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO9-7 Stadskanaal JO9-7 ZA - Fivel De JO9-2G ZA Fivel De JO9-2G Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal JO17-1 Stadskanaal JO17-1 ZA - Nieuw Buinen JO17-1 ZA Nieuw Buinen JO17-1 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal JO11-4 Stadskanaal JO11-4 ZA - Musselkanaal JO11-1 ZA Musselkanaal JO11-1 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO17-2 Stadskanaal JO17-2 ZA - Annen JO17-1 ZA Annen JO17-1 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO15-1 Stadskanaal JO15-1 ZA - ZFC Zuidlaren JO15-1 ZA ZFC Zuidlaren JO15-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO11-5 Stadskanaal JO11-5 ZA - SPW JO11-1 ZA SPW JO11-1 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO9-1 Stadskanaal JO9-1 ZA - LEO (Loon) JO9-1 ZA LEO (Loon) JO9-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur

Uit wedstrijden

Angelslo Sc JO13-1 Angelslo Sc JO13-1 ZA - Stadskanaal JO13-1 ZA Stadskanaal JO13-1 Sportpark Meerdijk Noord aanv. 10:30 uur
WVV JO9-1 WVV JO9-1 ZA - Stadskanaal JO9-2 ZA Stadskanaal JO9-2 Sportpark WVV aanv. 10:00 uur
SJO DVC JO13-2 SJO DVC JO13-2 ZA - Stadskanaal JO13-2 ZA Stadskanaal JO13-2 Sportpark Burg.Welleman aanv. 09:00 uur
Noordster JO19-1 Noordster JO19-1 ZA - Stadskanaal JO19-2 ZA Stadskanaal JO19-2 Sportpark Oude Pekela aanv. 14:30 uur
SJO ASVB/Wedde JO9-1G SJO ASVB/Wedde JO9-1G ZA - Stadskanaal JO9-6 ZA Stadskanaal JO9-6 Sportpark Blijham aanv. 09:00 uur
SJO Pekela 2000 JO13-2 SJO Pekela 2000 JO13-2 ZA - Stadskanaal JO13-3 ZA Stadskanaal JO13-3 Sportpark Burg. Boekhoven aanv. 09:00 uur
SJO B.T.C. JO11-1 SJO B.T.C. JO11-1 ZA - Stadskanaal JO11-2 ZA Stadskanaal JO11-2 Sportpark Abel vd Laan aanv. 10:00 uur
Poolster MO17-1 Poolster MO17-1 ZA - Stadskanaal MO17-1 ZA Stadskanaal MO17-1 Sportpark Oldencate aanv. 11:30 uur
Onstwedder Boys JO15-1 Onstwedder Boys JO15-1 ZA - Stadskanaal JO15-3 ZA Stadskanaal JO15-3 Sportpark De Boskamp aanv. 09:00 uur

Zondag 28 Augustus 2016

Thuis wedstrijden

momenteel nog geen geplande thuiswedstrijden

Uit wedstrijden

Gasselternyveen 1 Gasselternyveen 1 ZO - Stadskanaal 1 ZO Stadskanaal 1 Sportpark de Hunze aanv. 14:30 uur
Musselkanaal 2 Musselkanaal 2 ZO - Stadskanaal 3 ZO Stadskanaal 3 Sportpark Musselkanaal aanv. 10:15 uur
CEC 2 CEC 2 ZO - Stadskanaal 2 ZO Stadskanaal 2 Sportpark De Runde aanv. 10:00 uur
Bellingwolde 2 Bellingwolde 2 ZO - Stadskanaal 5 ZO Stadskanaal 5 Sportpark Bellingwolde aanv. 11:00 uur

Maandag 29 Augustus 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO17-1 Stadskanaal JO17-1 ZA - Noordster JO17-1 ZA Noordster JO17-1 Sportpark Pagedal aanv. 20:00 uur

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden

Dinsdag 30 Augustus 2016

Thuis wedstrijden

momenteel nog geen geplande thuiswedstrijden

Uit wedstrijden

Hoogezand JO15-1 Hoogezand JO15-1 ZA - Stadskanaal JO15-1 ZA Stadskanaal JO15-1 Sportpark De Kalkwijck aanv. 18:45 uur

Woensdag 31 Augustus 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO11-3 Stadskanaal JO11-3 ZA - Nieuw Buinen JO11-2 ZA Nieuw Buinen JO11-2 Sportpark Pagedal aanv. 18:30 uur
Stadskanaal JO11-1 Stadskanaal JO11-1 ZA - Nieuw Buinen JO11-1 ZA Nieuw Buinen JO11-1 Sportpark Pagedal aanv. 18:30 uur

Uit wedstrijden

WVV JO11-1 WVV JO11-1 ZA - Stadskanaal JO11-2 ZA Stadskanaal JO11-2 Sportpark WVV aanv. 18:30 uur

Donderdag 01 September 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO15-2 Stadskanaal JO15-2 ZA - BATO JO15-2G ZA BATO JO15-2G Sportpark Pagedal aanv. 19:00 uur

Uit wedstrijden

Wildervank JO17-2 Wildervank JO17-2 ZA - Stadskanaal JO17-2 ZA Stadskanaal JO17-2 Sportpark a/d Woortmanslaan aanv. 18:45 uur
ACV JO15-1 ACV JO15-1 ZA - Stadskanaal JO15-1 ZA Stadskanaal JO15-1 Sportpark Het Stadsbroek aanv. 18:45 uur

Zaterdag 03 September 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO11-2 Stadskanaal JO11-2 ZA - Veendam 1894 JO11-1 ZA Veendam 1894 JO11-1 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal JO13-2 Stadskanaal JO13-2 ZA - Muntendam JO13-1 ZA Muntendam JO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO15-1 Stadskanaal JO15-1 - Helpman JO15-1 Helpman JO15-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO19-1 Stadskanaal JO19-1 - GRC Groningen JO19-1 GRC Groningen JO19-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO11-3 Stadskanaal JO11-3 ZA - Pekelder Boys JO11-1G ZA Pekelder Boys JO11-1G Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO9-3 Stadskanaal JO9-3 ZA - Ter Apel '96 FC JO9-2G ZA Ter Apel '96 FC JO9-2G Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal JO13-3 Stadskanaal JO13-3 ZA - Onstwedder Boys JO13-2G ZA Onstwedder Boys JO13-2G Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO15-2 Stadskanaal JO15-2 ZA - SPW JO15-2 ZA SPW JO15-2 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal JO9-4 Stadskanaal JO9-4 ZA - Mussel JO9-1 ZA Mussel JO9-1 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO9-1 Stadskanaal JO9-1 ZA - Veendam 1894 JO9-1 ZA Veendam 1894 JO9-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal MO17-1 Stadskanaal MO17-1 ZA - VVS MO17-1 ZA VVS MO17-1 Sportpark Pagedal aanv. 13:00 uur
Stadskanaal JO11-5 Stadskanaal JO11-5 ZA - SJO WVC JO11-3 ZA SJO WVC JO11-3 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur

Uit wedstrijden

Bellingwolde JO15-2G Bellingwolde JO15-2G ZA - Stadskanaal JO15-3 ZA Stadskanaal JO15-3 Sportpark Bellingwolde aanv. 10:00 uur
Gasselternijveen JO9-2 Gasselternijveen JO9-2 ZA - Stadskanaal JO9-5 ZA Stadskanaal JO9-5 Sportpark de Hunze aanv. 09:00 uur
Noordscheschut MO13-1 Noordscheschut MO13-1 ZA - Stadskanaal MO13-1 ZA Stadskanaal MO13-1 Sportpark De Meulewieke aanv. 11:45 uur
Siddeburen JO17-2d Siddeburen JO17-2d ZA - Stadskanaal JO17-2 ZA Stadskanaal JO17-2 Sportpark Ewensborg aanv. 09:00 uur
Veendam 1894 JO9-2 Veendam 1894 JO9-2 ZA - Stadskanaal JO9-2 ZA Stadskanaal JO9-2 Sportpark Langeleegte aanv. 09:00 uur
Ter Apel '96 FC 1 Ter Apel '96 FC 1 - Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 Sportpark 't Heem aanv. 20:00 uur
Assen FC JO13-1G Assen FC JO13-1G - Stadskanaal JO13-1 Stadskanaal JO13-1 Sportpark De Hoogspanning aanv. 10:45 uur
SJO WVC JO9-2 SJO WVC JO9-2 ZA - Stadskanaal JO9-6 ZA Stadskanaal JO9-6 Sportpark De Barlage aanv. 09:00 uur
Nieuw Buinen JO11-3 Nieuw Buinen JO11-3 ZA - Stadskanaal JO11-6 ZA Stadskanaal JO11-6 Sportpark Buunerdrome aanv. 11:00 uur
Westerlee JO11-2 Westerlee JO11-2 ZA - Stadskanaal JO11-7 ZA Stadskanaal JO11-7 Sportpark Koeperlaand aanv. 09:00 uur
SGV JO9-3 SGV JO9-3 ZA - Stadskanaal JO9-7 ZA Stadskanaal JO9-7 Sportpark Onder de Juffer aanv. 11:00 uur
Actief JO17-1 Actief JO17-1 - Stadskanaal JO17-1 Stadskanaal JO17-1 Sportpark Actief aanv. 10:00 uur
SJS JO11-1 SJS JO11-1 ZA - Stadskanaal JO11-4 ZA Stadskanaal JO11-4 Sportpark Julianastraat aanv. 09:00 uur
Borger JO11-1 Borger JO11-1 ZA - Stadskanaal JO11-1 ZA Stadskanaal JO11-1 Sportpark De Drift aanv. 09:00 uur
Hoogezand JO19-2 Hoogezand JO19-2 - Stadskanaal JO19-2 Stadskanaal JO19-2 Sportpark De Kalkwijck aanv. 15:15 uur

Zondag 04 September 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 3 Stadskanaal 3 - SVV'04 2 SVV'04 2 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 5 Stadskanaal 5 ZO - Alteveer 2 ZO Alteveer 2 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur

Uit wedstrijden

LSC 1890 2 LSC 1890 2 - Stadskanaal 2 Stadskanaal 2 Sportpark Leeuwarderweg aanv. 11:00 uur

Dinsdag 06 September 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 2 Stadskanaal 2 ZO - Ter Apel '96 FC 2 ZO Ter Apel '96 FC 2 Sportpark Pagedal aanv. 20:00 uur

Uit wedstrijden

Ter Apel '96 FC JO11-2 Ter Apel '96 FC JO11-2 ZA - Stadskanaal JO11-6 ZA Stadskanaal JO11-6 Sportpark 't Heem aanv. 18:30 uur

Woensdag 07 September 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO9-6 Stadskanaal JO9-6 ZA - WVV JO9-3 ZA WVV JO9-3 Sportpark Pagedal aanv. 18:30 uur
Stadskanaal JO13-1 Stadskanaal JO13-1 - Wildervank JO13-1 Wildervank JO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 19:00 uur
Stadskanaal JO11-1 Stadskanaal JO11-1 ZA - Achilles 1894 JO11-3 ZA Achilles 1894 JO11-3 Sportpark Pagedal aanv. 18:30 uur

Uit wedstrijden

SJS JO9-1 SJS JO9-1 ZA - Stadskanaal JO9-5 ZA Stadskanaal JO9-5 Sportpark Julianastraat aanv. 18:30 uur
WVV JO9-6 WVV JO9-6 ZA - Stadskanaal JO9-7 ZA Stadskanaal JO9-7 Sportpark WVV aanv. 18:30 uur
SJO BBC JO11-2G SJO BBC JO11-2G ZA - Stadskanaal JO11-7 ZA Stadskanaal JO11-7 Sportpark De Woerd aanv. 18:15 uur

Donderdag 08 September 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO19-2 Stadskanaal JO19-2 ZA - SVV'04 JO19-1 ZA SVV'04 JO19-1 Sportpark Pagedal aanv. 20:00 uur

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden

Vrijdag 09 September 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 35+1 Stadskanaal 35+1 - Borger 35+1 Borger 35+1 Sportpark "Duurshof" aanv. 20:00 uur

Uit wedstrijden

De Treffer '16 35+1 De Treffer '16 35+1 - Stadskanaal 35+1 Stadskanaal 35+1 aanv. 19:30 uur
Valther Boys 35+1 Valther Boys 35+1 - Stadskanaal 35+1 Stadskanaal 35+1 Sportpark Duurshof aanv. 19:00 uur

Zaterdag 10 September 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal MO13-1 Stadskanaal MO13-1 ZA - Noordscheschut MO13-1 ZA Noordscheschut MO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 13:00 uur
Stadskanaal JO11-1 Stadskanaal JO11-1 - ZFC Zuidlaren JO11-1 ZFC Zuidlaren JO11-1 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal JO9-2 Stadskanaal JO9-2 ZA - Ter Apel '96 FC JO9-1 ZA Ter Apel '96 FC JO9-1 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO13-1 Stadskanaal JO13-1 - Erica SC JO13-1 Erica SC JO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal JO19-2 Stadskanaal JO19-2 - HS'88 JO19-1 HS'88 JO19-1 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO11-6 Stadskanaal JO11-6 ZA - Musselkanaal JO11-2 ZA Musselkanaal JO11-2 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO13-3 Stadskanaal JO13-3 ZA - SJO B.T.C. JO13-2 ZA SJO B.T.C. JO13-2 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO11-7 Stadskanaal JO11-7 ZA - Muntendam JO11-3 ZA Muntendam JO11-3 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO17-1 Stadskanaal JO17-1 - NEC Delfzijl JO17-1 NEC Delfzijl JO17-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO15-3 Stadskanaal JO15-3 ZA - Mussel JO15-1 ZA Mussel JO15-1 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal JO9-5 Stadskanaal JO9-5 ZA - SPW JO9-2 ZA SPW JO9-2 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur

Uit wedstrijden

ACV JO9-1 ACV JO9-1 ZA - Stadskanaal JO9-1 ZA Stadskanaal JO9-1 Sportpark Het Stadsbroek aanv. 10:00 uur
Mussel JO11-1 Mussel JO11-1 ZA - Stadskanaal JO11-5 ZA Stadskanaal JO11-5 Sportpark De Slenk aanv. 09:00 uur
ZFC Zuidlaren JO15-1 ZFC Zuidlaren JO15-1 - Stadskanaal JO15-1 Stadskanaal JO15-1 Sportpark De Wenakkers aanv. 12:00 uur
ST SJO BBC/Borger JO17-1 ST SJO BBC/Borger JO17-1 - Stadskanaal JO17-2 Stadskanaal JO17-2 Sportpark vv Buinerveen aanv. 09:00 uur
NEC Delfzijl JO19-1 NEC Delfzijl JO19-1 - Stadskanaal JO19-1 Stadskanaal JO19-1 Sportpark Centrum aanv. 12:30 uur
De Treffer '16 JO11-1 De Treffer '16 JO11-1 ZA - Stadskanaal JO11-3 ZA Stadskanaal JO11-3 Sportpark De Treffer aanv. 10:30 uur
Musselkanaal JO9-1 Musselkanaal JO9-1 ZA - Stadskanaal JO9-3 ZA Stadskanaal JO9-3 Sportpark Musselkanaal aanv. 09:00 uur
Ter Apel '96 FC JO11-1 Ter Apel '96 FC JO11-1 ZA - Stadskanaal JO11-4 ZA Stadskanaal JO11-4 Sportpark 't Heem aanv. 11:15 uur
SJS JO15-3 SJS JO15-3 ZA - Stadskanaal JO15-2 ZA Stadskanaal JO15-2 Sportpark Julianastraat aanv. 09:00 uur
SJO NWVV/Titan MO17-1 SJO NWVV/Titan MO17-1 - Stadskanaal MO17-1 Stadskanaal MO17-1 Sportpark TITAN aanv. 09:30 uur
SPW JO9-1 SPW JO9-1 ZA - Stadskanaal JO9-4 ZA Stadskanaal JO9-4 Sportpark Noord aanv. 09:00 uur

Zondag 11 September 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 - Bargeres 1 Bargeres 1 Sportpark Pagedal aanv. 14:00 uur
Stadskanaal 5 Stadskanaal 5 - Sellingen 3 Sellingen 3 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 2 Stadskanaal 2 - Drachten 2 Drachten 2 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur

Uit wedstrijden

Valthermond 2 Valthermond 2 - Stadskanaal 3 Stadskanaal 3 Sportpark De Meent aanv. 10:00 uur
Nieuw Buinen 4 Nieuw Buinen 4 - Stadskanaal 4 Stadskanaal 4 Sportpark Buunerdrome aanv. 10:00 uur

Woensdag 14 September 2016

Thuis wedstrijden

momenteel nog geen geplande thuiswedstrijden

Uit wedstrijden

HFC '15 JO13-2 HFC '15 JO13-2 - Stadskanaal JO13-1 Stadskanaal JO13-1 Sportpark Hoogkerk aanv. 19:00 uur

Donderdag 15 September 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO13-1 Stadskanaal JO13-1 ZA - SJS JO13-1 ZA SJS JO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 18:45 uur

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden

Zaterdag 17 September 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO11-2 Stadskanaal JO11-2 - Ter Apel '96 FC JO11-1 Ter Apel '96 FC JO11-1 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal JO11-7 Stadskanaal JO11-7 - SJO BBC JO11-2G SJO BBC JO11-2G Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO11-6 Stadskanaal JO11-6 - HOC JO11-2 HOC JO11-2 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO15-1 Stadskanaal JO15-1 - Veendam 1894 JO15-1 Veendam 1894 JO15-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO19-1 Stadskanaal JO19-1 - GVAV-Rapiditas JO19-1 GVAV-Rapiditas JO19-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO9-2 Stadskanaal JO9-2 - Ter Apel '96 FC JO9-1 Ter Apel '96 FC JO9-1 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO17-2 Stadskanaal JO17-2 - KSC JO17-1G KSC JO17-1G Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO13-2 Stadskanaal JO13-2 - WVV JO13-3 WVV JO13-3 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO9-4 Stadskanaal JO9-4 - Actief JO9-4 Actief JO9-4 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO15-3 Stadskanaal JO15-3 - Ter Apel '96 FC JO15-3 Ter Apel '96 FC JO15-3 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal JO13-1 Stadskanaal JO13-1 - SJO J.V. Oostenburg JO13-1 SJO J.V. Oostenburg JO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal JO9-1 Stadskanaal JO9-1 - HS'88 JO9-1G HS'88 JO9-1G Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal MO17-1 Stadskanaal MO17-1 - SVO BDE MO17-1 SVO BDE MO17-1 Sportpark Pagedal aanv. 13:00 uur
Stadskanaal JO9-3 Stadskanaal JO9-3 - SJO Kroonpolder JO9-1 SJO Kroonpolder JO9-1 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur

Uit wedstrijden

Achilles 1894 JO19-2 Achilles 1894 JO19-2 - Stadskanaal JO19-2 Stadskanaal JO19-2 Sportpark Marsdijk aanv. 14:15 uur
SJO WVC JO11-1 SJO WVC JO11-1 - Stadskanaal JO11-4 Stadskanaal JO11-4 Sportpark Veelerveen aanv. 10:00 uur
VKW JO11-1 VKW JO11-1 - Stadskanaal JO11-1 Stadskanaal JO11-1 Sportpark De Perkenslag aanv. 10:15 uur
Gasselternijveen JO11-1 Gasselternijveen JO11-1 - Stadskanaal JO11-3 Stadskanaal JO11-3 Sportpark de Hunze aanv. 12:00 uur
Gasselternijveen JO11-2 Gasselternijveen JO11-2 - Stadskanaal JO11-5 Stadskanaal JO11-5 Sportpark de Hunze aanv. 10:30 uur
Mussel JO9-1 Mussel JO9-1 - Stadskanaal JO9-5 Stadskanaal JO9-5 Sportpark De Slenk aanv. 09:00 uur
SJS JO15-2 SJS JO15-2 - Stadskanaal JO15-2 Stadskanaal JO15-2 Sportpark Julianastraat aanv. 10:30 uur
SJO ASVB/Wedde JO9-2G SJO ASVB/Wedde JO9-2G - Stadskanaal JO9-7 Stadskanaal JO9-7 Sportpark Jonne Hindriks aanv. 10:15 uur
Borger JO9-3 Borger JO9-3 - Stadskanaal JO9-6 Stadskanaal JO9-6 Sportpark De Drift aanv. 09:00 uur
SJO Pekela 2000 MO13-1 SJO Pekela 2000 MO13-1 - Stadskanaal MO13-1 Stadskanaal MO13-1 Sportpark Burg. Boekhoven aanv. 09:00 uur
SJS JO13-2 SJS JO13-2 - Stadskanaal JO13-3 Stadskanaal JO13-3 Sportpark Julianastraat aanv. 10:30 uur
GVAV-Rapiditas JO17-2 GVAV-Rapiditas JO17-2 - Stadskanaal JO17-1 Stadskanaal JO17-1 Sportpark Kardinge aanv. 14:30 uur

Zondag 18 September 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 - Dalen 1 Dalen 1 Sportpark Pagedal aanv. 14:00 uur
Stadskanaal 5 Stadskanaal 5 - Buinen 3 Buinen 3 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 2 Stadskanaal 2 - Be Quick 1887 2 Be Quick 1887 2 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal 4 Stadskanaal 4 - CEC 3 CEC 3 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur

Uit wedstrijden

VKW 2 VKW 2 - Stadskanaal 3 Stadskanaal 3 Sportpark De Perkenslag aanv. 10:00 uur

Zaterdag 24 September 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO11-5 Stadskanaal JO11-5 - Alteveer JO11-1G Alteveer JO11-1G Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO17-1 Stadskanaal JO17-1 - Wildervank JO17-1 Wildervank JO17-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO19-2 Stadskanaal JO19-2 - Wildervank JO19-1 Wildervank JO19-1 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO11-1 Stadskanaal JO11-1 - LTC JO11-1 LTC JO11-1 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal JO13-3 Stadskanaal JO13-3 - Ter Apel '96 FC JO13-4 Ter Apel '96 FC JO13-4 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO11-4 Stadskanaal JO11-4 - BATO JO11-1 BATO JO11-1 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO9-5 Stadskanaal JO9-5 - SJO NWVV/Titan JO9-1G SJO NWVV/Titan JO9-1G Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO15-2 Stadskanaal JO15-2 - CEC JO15-2 CEC JO15-2 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal MO13-1 Stadskanaal MO13-1 - SVV'04 MO13-1 SVV'04 MO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 13:00 uur
Stadskanaal JO9-1 Stadskanaal JO9-1 - Veendam 1894 JO9-1 Veendam 1894 JO9-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO9-7 Stadskanaal JO9-7 - SJO WVC JO9-3 SJO WVC JO9-3 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal JO11-3 Stadskanaal JO11-3 - Noordster JO11-1 Noordster JO11-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO9-6 Stadskanaal JO9-6 - SPW JO9-2 SPW JO9-2 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur

Uit wedstrijden

SJO ZVC '14 MO17-1 SJO ZVC '14 MO17-1 - Stadskanaal MO17-1 Stadskanaal MO17-1 Sportpark De Hoogkaamp aanv. 13:00 uur
Gasselternijveen JO11-3 Gasselternijveen JO11-3 - Stadskanaal JO11-7 Stadskanaal JO11-7 Sportpark de Hunze aanv. 10:30 uur
Hoogezand JO11-2 Hoogezand JO11-2 - Stadskanaal JO11-2 Stadskanaal JO11-2 Sportpark De Kalkwijck aanv. 10:00 uur
WVV JO19-1 WVV JO19-1 - Stadskanaal JO19-1 Stadskanaal JO19-1 Sportpark WVV aanv. 12:30 uur
Musselkanaal JO9-1 Musselkanaal JO9-1 - Stadskanaal JO9-3 Stadskanaal JO9-3 Sportpark Musselkanaal aanv. 09:00 uur
Borger JO9-1 Borger JO9-1 - Stadskanaal JO9-4 Stadskanaal JO9-4 Sportpark De Drift aanv. 09:00 uur
WVV JO9-1 WVV JO9-1 - Stadskanaal JO9-2 Stadskanaal JO9-2 Sportpark WVV aanv. 10:00 uur
Roswinkel Sp. JO15-1 Roswinkel Sp. JO15-1 - Stadskanaal JO15-3 Stadskanaal JO15-3 Sportpark Roswinkel aanv. 11:45 uur
Wildervank JO13-2 Wildervank JO13-2 - Stadskanaal JO13-2 Stadskanaal JO13-2 Sportpark a/d Woortmanslaan aanv. 08:45 uur
NEC Delfzijl JO15-1 NEC Delfzijl JO15-1 - Stadskanaal JO15-1 Stadskanaal JO15-1 Sportpark Centrum aanv. 10:30 uur
EHS'85 JO17-1d EHS'85 JO17-1d - Stadskanaal JO17-2 Stadskanaal JO17-2 Sportpark Emmerschans aanv. 09:00 uur
Beilen JO13-1 Beilen JO13-1 - Stadskanaal JO13-1 Stadskanaal JO13-1 Sportpark Noordwest aanv. 09:00 uur
De Treffer '16 JO11-1 De Treffer '16 JO11-1 - Stadskanaal JO11-6 Stadskanaal JO11-6 Sportpark De Treffer aanv. 10:30 uur

Zondag 25 September 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 3 Stadskanaal 3 - Wildervank 2 Wildervank 2 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur

Uit wedstrijden

Gieten 6 Gieten 6 - Stadskanaal 4 Stadskanaal 4 Sportpark de Goorns aanv. 10:00 uur
Ter Apel '96 FC 3 Ter Apel '96 FC 3 - Stadskanaal 5 Stadskanaal 5 Sportpark 't Heem aanv. 10:00 uur
SVV'04 1 SVV'04 1 - Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 Sportpark de Kampen aanv. 14:00 uur
Frisia 2 Frisia 2 - Stadskanaal 2 Stadskanaal 2 Sportpark De Magere Weide aanv. 12:00 uur

Zaterdag 01 Oktober 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO11-4 Stadskanaal JO11-4 - Muntendam JO11-1 Muntendam JO11-1 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO9-3 Stadskanaal JO9-3 - SJO WVC JO9-1 SJO WVC JO9-1 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO9-2 Stadskanaal JO9-2 - Veendam 1894 JO9-2 Veendam 1894 JO9-2 Sportpark Pagedal aanv. 09:35 uur
Stadskanaal JO15-3 Stadskanaal JO15-3 - SJS JO15-4 SJS JO15-4 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal JO11-7 Stadskanaal JO11-7 - Borger JO11-5 Borger JO11-5 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO9-4 Stadskanaal JO9-4 - Wildervank JO9-1 Wildervank JO9-1 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO11-6 Stadskanaal JO11-6 - Mussel JO11-1 Mussel JO11-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO15-1 Stadskanaal JO15-1 - GRC Groningen JO15-1 GRC Groningen JO15-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO19-1 Stadskanaal JO19-1 - SV Bedum JO19-1 SV Bedum JO19-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO13-2 Stadskanaal JO13-2 - BATO JO13-2G BATO JO13-2G Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur

Uit wedstrijden

Musselkanaal JO9-2 Musselkanaal JO9-2 - Stadskanaal JO9-5 Stadskanaal JO9-5 Sportpark Musselkanaal aanv. 10:15 uur
SJS JO9-1 SJS JO9-1 - Stadskanaal JO9-6 Stadskanaal JO9-6 Sportpark Julianastraat aanv. 09:00 uur
Nieuw Buinen MO17-1 Nieuw Buinen MO17-1 - Stadskanaal MO17-1 Stadskanaal MO17-1 Sportpark Buunerdrome aanv. 11:00 uur
SJO BBC JO11-1 SJO BBC JO11-1 - Stadskanaal JO11-5 Stadskanaal JO11-5 Sportpark De Woerd aanv. 10:15 uur
Zuidhorn JO17-1 Zuidhorn JO17-1 - Stadskanaal JO17-1 Stadskanaal JO17-1 Sportpark Johan Smitpark aanv. 14:30 uur
Onstwedder Boys JO9-2 Onstwedder Boys JO9-2 - Stadskanaal JO9-7 Stadskanaal JO9-7 Sportpark De Boskamp aanv. 09:00 uur
Nieuw Buinen JO19-1 Nieuw Buinen JO19-1 - Stadskanaal JO19-2 Stadskanaal JO19-2 Sportpark Buunerdrome aanv. 14:30 uur
Drenthina JO13-1 Drenthina JO13-1 - Stadskanaal JO13-1 Stadskanaal JO13-1 Sportpark Oude Roswinkelerweg aanv. 09:30 uur
Assen FC JO11-2 Assen FC JO11-2 - Stadskanaal JO11-1 Stadskanaal JO11-1 Sportpark De Hoogspanning aanv. 10:30 uur
SVBC JO15-1G SVBC JO15-1G - Stadskanaal JO15-2 Stadskanaal JO15-2 Sportpark 't Compas aanv. 14:00 uur
Ter Apel '96 FC MO13-1 Ter Apel '96 FC MO13-1 - Stadskanaal MO13-1 Stadskanaal MO13-1 Sportpark 't Heem aanv. 12:45 uur
Wildervank JO11-2 Wildervank JO11-2 - Stadskanaal JO11-3 Stadskanaal JO11-3 Sportpark a/d Woortmanslaan aanv. 08:45 uur
Nieuw Buinen JO13-3M Nieuw Buinen JO13-3M - Stadskanaal JO13-3 Stadskanaal JO13-3 Sportpark Buunerdrome aanv. 10:00 uur
CEC JO17-1 CEC JO17-1 - Stadskanaal JO17-2 Stadskanaal JO17-2 Sportpark De Runde aanv. 12:00 uur
NEC Delfzijl JO9-1 NEC Delfzijl JO9-1 - Stadskanaal JO9-1 Stadskanaal JO9-1 Sportpark Centrum aanv. 12:30 uur
WVV JO11-2 WVV JO11-2 - Stadskanaal JO11-2 Stadskanaal JO11-2 Sportpark WVV aanv. 10:00 uur

Zondag 02 Oktober 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 4 Stadskanaal 4 - De Treffer '16 3 De Treffer '16 3 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 3 Stadskanaal 3 - Hoogezand 2 Hoogezand 2 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 - vv Sleen 1 vv Sleen 1 Sportpark Pagedal aanv. 14:00 uur

Uit wedstrijden

Germanicus 2 Germanicus 2 - Stadskanaal 2 Stadskanaal 2 Sportpark de Pampert aanv. 10:45 uur
Sweel 4 Sweel 4 - Stadskanaal 5 Stadskanaal 5 Sportpark 't Alterbarg aanv. 10:00 uur

Zaterdag 08 Oktober 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO9-6 Stadskanaal JO9-6 - Bareveld JO9-1G Bareveld JO9-1G Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO15-2 Stadskanaal JO15-2 - Ter Apel '96 FC JO15-2 Ter Apel '96 FC JO15-2 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal JO17-1 Stadskanaal JO17-1 - SJO DVC JO17-1 SJO DVC JO17-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal MO17-1 Stadskanaal MO17-1 - Ter Apel '96 FC MO17-1 Ter Apel '96 FC MO17-1 Sportpark Pagedal aanv. 13:00 uur
Stadskanaal JO9-5 Stadskanaal JO9-5 - HOC JO9-1 HOC JO9-1 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO19-2 Stadskanaal JO19-2 - ACV JO19-2 ACV JO19-2 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO9-7 Stadskanaal JO9-7 - Bellingwolde JO9-2G Bellingwolde JO9-2G Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal JO11-2 Stadskanaal JO11-2 - SJO B.T.C. JO11-2 SJO B.T.C. JO11-2 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal JO11-1 Stadskanaal JO11-1 - Fit Boys JO11-1 Fit Boys JO11-1 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal JO13-3 Stadskanaal JO13-3 - SJO BBC JO13-1G SJO BBC JO13-1G Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO11-5 Stadskanaal JO11-5 - SPW JO11-1 SPW JO11-1 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO11-3 Stadskanaal JO11-3 - SJO WVC JO11-1 SJO WVC JO11-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO13-1 Stadskanaal JO13-1 - ACV JO13-1 ACV JO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal JO17-2 Stadskanaal JO17-2 - WKE'16 JO17-1d WKE'16 JO17-1d Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur

Uit wedstrijden

Gieten JO13-2 Gieten JO13-2 - Stadskanaal JO13-2 Stadskanaal JO13-2 Sportpark de Goorns aanv. 09:00 uur
Hoogezand JO9-1 Hoogezand JO9-1 - Stadskanaal JO9-1 Stadskanaal JO9-1 Sportpark De Kalkwijck aanv. 08:45 uur
Actief JO19-1 Actief JO19-1 - Stadskanaal JO19-1 Stadskanaal JO19-1 Sportpark Actief aanv. 14:00 uur
Musselkanaal JO11-3 Musselkanaal JO11-3 - Stadskanaal JO11-7 Stadskanaal JO11-7 Sportpark Musselkanaal aanv. 09:00 uur
SJO NWVV/Titan JO11-1 SJO NWVV/Titan JO11-1 - Stadskanaal JO11-6 Stadskanaal JO11-6 Sportpark TITAN aanv. 09:00 uur
HSC JO11-2 HSC JO11-2 - Stadskanaal JO11-4 Stadskanaal JO11-4 Sportpark Henk Bruins Sappemeer aanv. 11:00 uur
WVV JO9-3 WVV JO9-3 - Stadskanaal JO9-3 Stadskanaal JO9-3 Sportpark WVV aanv. 08:45 uur
HFC '15 JO15-1 HFC '15 JO15-1 - Stadskanaal JO15-1 Stadskanaal JO15-1 Sportpark Hoogkerk aanv. 10:00 uur
Achilles 1894 JO9-3 Achilles 1894 JO9-3 - Stadskanaal JO9-4 Stadskanaal JO9-4 Sportpark Marsdijk aanv. 12:00 uur
SJO WVC JO15-2 SJO WVC JO15-2 - Stadskanaal JO15-3 Stadskanaal JO15-3 Sportpark De Barlage aanv. 09:00 uur
SJO WVC MO13-1 SJO WVC MO13-1 - Stadskanaal MO13-1 Stadskanaal MO13-1 Sportpark De Barlage aanv. 11:00 uur

Zondag 09 Oktober 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 2 Stadskanaal 2 - Erica SC 2 Erica SC 2 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal 5 Stadskanaal 5 - Veelerveen 2 Veelerveen 2 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur

Uit wedstrijden

KSC 4 KSC 4 - Stadskanaal 4 Stadskanaal 4 Sportpark Schoonoord aanv. 10:00 uur
Hoogeveen 2 Hoogeveen 2 - Stadskanaal 3 Stadskanaal 3 Sportpark Bentinckspark aanv. 11:30 uur
Musselkanaal 1 Musselkanaal 1 - Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 Sportpark Musselkanaal aanv. 14:00 uur

Zaterdag 15 Oktober 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO15-3 Stadskanaal JO15-3 - Borger JO15-3 Borger JO15-3 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal JO17-1 Stadskanaal JO17-1 - Veendam 1894 JO17-1 Veendam 1894 JO17-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO19-2 Stadskanaal JO19-2 - Musselkanaal JO19-1 Musselkanaal JO19-1 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO11-1 Stadskanaal JO11-1 - Gorecht JO11-1 Gorecht JO11-1 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal JO15-1 Stadskanaal JO15-1 - Winsum JO15-1 Winsum JO15-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO13-2 Stadskanaal JO13-2 - SJO B.T.C. JO13-1 SJO B.T.C. JO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur

Uit wedstrijden

Ter Apel '96 FC JO17-1 Ter Apel '96 FC JO17-1 - Stadskanaal JO17-2 Stadskanaal JO17-2 Sportpark 't Heem aanv. 15:00 uur
Borger JO15-2 Borger JO15-2 - Stadskanaal JO15-2 Stadskanaal JO15-2 Sportpark De Drift aanv. 09:00 uur
HOC JO13-2G HOC JO13-2G - Stadskanaal JO13-3 Stadskanaal JO13-3 Sportpark Harm Kuiper aanv. 11:30 uur
Achilles 1894 JO13-1 Achilles 1894 JO13-1 - Stadskanaal JO13-1 Stadskanaal JO13-1 Sportpark Marsdijk aanv. 10:30 uur
BATO JO11-1 BATO JO11-1 - Stadskanaal JO11-3 Stadskanaal JO11-3 Sportpark St. Vitusholt aanv. 10:30 uur
Velocitas 1897 JO19-1 Velocitas 1897 JO19-1 - Stadskanaal JO19-1 Stadskanaal JO19-1 Sportpark Stadspark aanv. 15:00 uur

Zondag 16 Oktober 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 4 Stadskanaal 4 - Gieterveen 2 Gieterveen 2 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 - Twedo 1 Twedo 1 Sportpark Pagedal aanv. 14:00 uur
Stadskanaal 3 Stadskanaal 3 - Zwartemeer 2 Zwartemeer 2 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur

Uit wedstrijden

PJC 3 PJC 3 - Stadskanaal 5 Stadskanaal 5 Sportpark Burg. Boekhoven aanv. 10:00 uur
SWZ Boso Sneek 2 SWZ Boso Sneek 2 - Stadskanaal 2 Stadskanaal 2 Sportpark vv Sneek Wit-Zwart aanv. 10:30 uur

Zaterdag 22 Oktober 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal MO17-1 Stadskanaal MO17-1 ZA - GVAV-Rapiditas MO17-1 ZA GVAV-Rapiditas MO17-1 Sportpark Pagedal aanv. 13:00 uur

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden

Zaterdag 29 Oktober 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO13-1 Stadskanaal JO13-1 - Olympia'28 JO13-1G Olympia'28 JO13-1G Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal JO15-3 Stadskanaal JO15-3 - Mussel JO15-1 Mussel JO15-1 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal JO17-2 Stadskanaal JO17-2 - Valthermond JO17-1 Valthermond JO17-1 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO11-2 Stadskanaal JO11-2 - Nieuw Buinen JO11-1 Nieuw Buinen JO11-1 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal JO9-3 Stadskanaal JO9-3 - Meeden JO9-1 Meeden JO9-1 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal MO13-1 Stadskanaal MO13-1 - SJO Pekela 2000 MO13-1 SJO Pekela 2000 MO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 13:00 uur
Stadskanaal JO9-7 Stadskanaal JO9-7 - Alteveer JO9-1G Alteveer JO9-1G Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal JO13-3 Stadskanaal JO13-3 - Musselkanaal JO13-2 Musselkanaal JO13-2 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO11-3 Stadskanaal JO11-3 - Stadskanaal JO11-4 Stadskanaal JO11-4 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO19-1 Stadskanaal JO19-1 - Noordster JO19-1 Noordster JO19-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO9-6 Stadskanaal JO9-6 - SJO BBC JO9-1 SJO BBC JO9-1 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO11-5 Stadskanaal JO11-5 - Onstwedder Boys JO11-1G Onstwedder Boys JO11-1G Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur

Uit wedstrijden

HS'88 JO9-1G HS'88 JO9-1G - Stadskanaal JO9-1 Stadskanaal JO9-1 Sportpark De Kalkwijck aanv. 09:00 uur
SJO ZVC '14 JO15-2 SJO ZVC '14 JO15-2 - Stadskanaal JO15-2 Stadskanaal JO15-2 Sportpark de Hunze aanv. 09:00 uur
Muntendam JO13-1 Muntendam JO13-1 - Stadskanaal JO13-2 Stadskanaal JO13-2 Sportpark Zuiderstraat Muntendam aanv. 10:30 uur
Valthermond JO9-1 Valthermond JO9-1 - Stadskanaal JO9-5 Stadskanaal JO9-5 Sportpark De Meent aanv. 09:00 uur
Annen JO15-1 Annen JO15-1 - Stadskanaal JO15-1 Stadskanaal JO15-1 Sportpark De Hofakkers aanv. 14:00 uur
ST Rolder Boys JO9-1 ST Rolder Boys JO9-1 - Stadskanaal JO9-4 Stadskanaal JO9-4 Sportpark Boerbos aanv. 11:30 uur
Roden JO17-1 Roden JO17-1 - Stadskanaal JO17-1 Stadskanaal JO17-1 Sportpark v.v. Roden aanv. 11:30 uur
ZNC JO19-1 ZNC JO19-1 - Stadskanaal JO19-2 Stadskanaal JO19-2 Sportpark Heiligelaan aanv. 14:30 uur
De Treffer '16 JO11-2 De Treffer '16 JO11-2 - Stadskanaal JO11-7 Stadskanaal JO11-7 Sportpark De Treffer aanv. 09:00 uur
Ter Apel '96 FC JO9-1 Ter Apel '96 FC JO9-1 - Stadskanaal JO9-2 Stadskanaal JO9-2 Sportpark 't Heem aanv. 10:15 uur
Valthermond JO11-2G Valthermond JO11-2G - Stadskanaal JO11-6 Stadskanaal JO11-6 Sportpark De Meent aanv. 09:00 uur
Borger JO11-1 Borger JO11-1 - Stadskanaal JO11-1 Stadskanaal JO11-1 Sportpark De Drift aanv. 11:15 uur

Zondag 30 Oktober 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 5 Stadskanaal 5 - Bellingwolde 4 Bellingwolde 4 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 2 Stadskanaal 2 - Emmen 2 Emmen 2 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur

Uit wedstrijden

CEC 1 CEC 1 - Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 Sportpark De Runde aanv. 14:00 uur
Beilen 2 Beilen 2 - Stadskanaal 3 Stadskanaal 3 Sportpark Noordwest aanv. 10:00 uur
HOC 4 HOC 4 - Stadskanaal 4 Stadskanaal 4 Sportpark Harm Kuiper aanv. 10:00 uur

Zaterdag 05 November 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO15-1 Stadskanaal JO15-1 - Velocitas 1897 JO15-1 Velocitas 1897 JO15-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO19-1 Stadskanaal JO19-1 - Gorecht JO19-1 Gorecht JO19-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur

Uit wedstrijden

SJO JVZ JO13-1 SJO JVZ JO13-1 - Stadskanaal JO13-1 Stadskanaal JO13-1 Sportpark Woltingeslag aanv. 12:30 uur
ZFC Zuidlaren JO17-1 ZFC Zuidlaren JO17-1 - Stadskanaal JO17-1 Stadskanaal JO17-1 Sportpark De Wenakkers aanv. 15:00 uur
LEO (Loon) JO19-1 LEO (Loon) JO19-1 - Stadskanaal JO19-2 Stadskanaal JO19-2 Sportpark Marsdiek aanv. 14:45 uur

Zondag 06 November 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 - Gieten 1 Gieten 1 Sportpark Pagedal aanv. 14:00 uur
Stadskanaal 3 Stadskanaal 3 - Noordster 2 Noordster 2 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 4 Stadskanaal 4 - Gasselternyveen 3 Gasselternyveen 3 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur

Uit wedstrijden

GRC Groningen 2 GRC Groningen 2 - Stadskanaal 2 Stadskanaal 2 Sportpark Corpus den Hoorn aanv. 11:00 uur
Ter Apel '96 FC 4 Ter Apel '96 FC 4 - Stadskanaal 5 Stadskanaal 5 Sportpark 't Heem aanv. 10:00 uur

Zaterdag 12 November 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO13-1 Stadskanaal JO13-1 - HZVV JO13-1 HZVV JO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal JO19-2 Stadskanaal JO19-2 - Valthermond JO19-1 Valthermond JO19-1 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO17-1 Stadskanaal JO17-1 - GRC Groningen JO17-1 GRC Groningen JO17-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur

Uit wedstrijden

GVAV-Rapiditas JO15-2 GVAV-Rapiditas JO15-2 - Stadskanaal JO15-1 Stadskanaal JO15-1 Sportpark Kardinge aanv. 12:30 uur
SJO DVC JO19-1 SJO DVC JO19-1 - Stadskanaal JO19-1 Stadskanaal JO19-1 Sportpark Burg.Welleman aanv. 12:30 uur

Zondag 13 November 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 2 Stadskanaal 2 - Alcides 2 Alcides 2 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal 5 Stadskanaal 5 - SPW 4 SPW 4 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur

Uit wedstrijden

LEO (Loon) 1 LEO (Loon) 1 - Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 Sportpark Marsdiek aanv. 14:00 uur
Protos 2 Protos 2 - Stadskanaal 3 Stadskanaal 3 Sportpark De Schalm aanv. 10:00 uur
Eext 3 Eext 3 - Stadskanaal 4 Stadskanaal 4 Sportpark 't Veld aanv. 10:00 uur

Zaterdag 26 November 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO15-1 Stadskanaal JO15-1 - Gorecht JO15-1 Gorecht JO15-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO19-1 Stadskanaal JO19-1 - Zuidhorn JO19-1 Zuidhorn JO19-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur

Uit wedstrijden

Weide De JO13-1 Weide De JO13-1 - Stadskanaal JO13-1 Stadskanaal JO13-1 Sportpark Schutlanden aanv. 10:30 uur
ST SJO BBC/Borger JO19-1 ST SJO BBC/Borger JO19-1 - Stadskanaal JO19-2 Stadskanaal JO19-2 Sportpark De Drift aanv. 11:45 uur
Helpman JO17-1 Helpman JO17-1 - Stadskanaal JO17-1 Stadskanaal JO17-1 Sportpark Stadion Esserberg aanv. 12:00 uur

Zondag 27 November 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 - Zwartemeer 1 Zwartemeer 1 Sportpark Pagedal aanv. 14:00 uur
Stadskanaal 3 Stadskanaal 3 - Rolder Boys 2 Rolder Boys 2 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 4 Stadskanaal 4 - Musselkanaal 4 Musselkanaal 4 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur

Uit wedstrijden

Valthermond 5 Valthermond 5 - Stadskanaal 5 Stadskanaal 5 Sportpark De Meent aanv. 10:00 uur

Zaterdag 03 December 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO17-1 Stadskanaal JO17-1 - Actief JO17-1 Actief JO17-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO13-1 Stadskanaal JO13-1 - Staphorst JO13-1 Staphorst JO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal JO19-2 Stadskanaal JO19-2 - Hoogezand JO19-2 Hoogezand JO19-2 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur

Uit wedstrijden

GRC Groningen JO19-1 GRC Groningen JO19-1 - Stadskanaal JO19-1 Stadskanaal JO19-1 Sportpark Corpus den Hoorn aanv. 14:00 uur
Helpman JO15-1 Helpman JO15-1 - Stadskanaal JO15-1 Stadskanaal JO15-1 Sportpark Stadion Esserberg aanv. 10:30 uur

Zondag 04 December 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 5 Stadskanaal 5 - SPW 3 SPW 3 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 - Titan 1 Titan 1 Sportpark Pagedal aanv. 14:00 uur
Stadskanaal 2 Stadskanaal 2 - WVV 2 WVV 2 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur

Uit wedstrijden

GKC 3 GKC 3 - Stadskanaal 4 Stadskanaal 4 Sportpark Hoogte Der Heide aanv. 10:00 uur
Assen FC 2 Assen FC 2 - Stadskanaal 3 Stadskanaal 3 Sportpark De Hoogspanning aanv. 11:00 uur

Zaterdag 10 December 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO15-1 Stadskanaal JO15-1 - ZFC Zuidlaren JO15-1 ZFC Zuidlaren JO15-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO19-1 Stadskanaal JO19-1 - NEC Delfzijl JO19-1 NEC Delfzijl JO19-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur

Uit wedstrijden

NEC Delfzijl JO17-1 NEC Delfzijl JO17-1 - Stadskanaal JO17-1 Stadskanaal JO17-1 Sportpark Centrum aanv. 11:45 uur
Raptim JO13-1 Raptim JO13-1 - Stadskanaal JO13-1 Stadskanaal JO13-1 Sportpark Klinkenvlier aanv. 11:00 uur
HS'88 JO19-1 HS'88 JO19-1 - Stadskanaal JO19-2 Stadskanaal JO19-2 Sportpark De Kalkwijck aanv. 10:30 uur

Zondag 11 December 2016

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 3 Stadskanaal 3 - Zuidwolde 2 Zuidwolde 2 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 4 Stadskanaal 4 - Nieuw Buinen 4 Nieuw Buinen 4 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur

Uit wedstrijden

Musselkanaal 5 Musselkanaal 5 - Stadskanaal 5 Stadskanaal 5 Sportpark Musselkanaal aanv. 10:15 uur
Asser Boys 1 Asser Boys 1 - Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 Sportpark Asser Boys aanv. 14:00 uur
Emmeloord SC 2 Emmeloord SC 2 - Stadskanaal 2 Stadskanaal 2 Sportpark Ervenbos aanv. 10:00 uur

Zondag 29 Januari 2017

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 2 Stadskanaal 2 - LSC 1890 2 LSC 1890 2 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 - Ter Apel '96 FC 1 Ter Apel '96 FC 1 Sportpark Pagedal aanv. 14:00 uur

Uit wedstrijden

SVV'04 2 SVV'04 2 - Stadskanaal 3 Stadskanaal 3 Sportpark de Kampen aanv. 11:00 uur

Dinsdag 31 Januari 2017

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 - ASVB 1 ASVB 1 Sportpark Pagedal aanv. 20:15 uur

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden

Zondag 05 Februari 2017

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 3 Stadskanaal 3 - Valthermond 2 Valthermond 2 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur

Uit wedstrijden

Bargeres 1 Bargeres 1 - Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 Sportpark Easy Fit Emmen aanv. 14:00 uur
Drachten 2 Drachten 2 - Stadskanaal 2 Stadskanaal 2 Sportpark De Peppel aanv. 11:00 uur

Zaterdag 11 Februari 2017

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO17-1 Stadskanaal JO17-1 - GVAV-Rapiditas JO17-2 GVAV-Rapiditas JO17-2 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO19-2 Stadskanaal JO19-2 - Achilles 1894 JO19-2 Achilles 1894 JO19-2 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur

Uit wedstrijden

GVAV-Rapiditas JO19-1 GVAV-Rapiditas JO19-1 - Stadskanaal JO19-1 Stadskanaal JO19-1 Sportpark Kardinge aanv. 14:30 uur
SJO J.V. Oostenburg JO13-1 SJO J.V. Oostenburg JO13-1 - Stadskanaal JO13-1 Stadskanaal JO13-1 Sportpark Oostenburg aanv. 12:15 uur
Veendam 1894 JO15-1 Veendam 1894 JO15-1 - Stadskanaal JO15-1 Stadskanaal JO15-1 Sportpark Langeleegte aanv. 14:30 uur

Zondag 12 Februari 2017

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 3 Stadskanaal 3 - VKW 2 VKW 2 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur

Uit wedstrijden

Dalen 1 Dalen 1 - Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 Sportpark 't Grootveld aanv. 14:00 uur
Be Quick 1887 2 Be Quick 1887 2 - Stadskanaal 2 Stadskanaal 2 Sportpark Stadion Esserberg aanv. 14:00 uur

Zaterdag 18 Februari 2017

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO15-1 Stadskanaal JO15-1 - NEC Delfzijl JO15-1 NEC Delfzijl JO15-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO19-1 Stadskanaal JO19-1 - WVV JO19-1 WVV JO19-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO13-1 Stadskanaal JO13-1 - Beilen JO13-1 Beilen JO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur

Uit wedstrijden

Wildervank JO19-1 Wildervank JO19-1 - Stadskanaal JO19-2 Stadskanaal JO19-2 Sportpark a/d Woortmanslaan aanv. 14:30 uur
Wildervank JO17-1 Wildervank JO17-1 - Stadskanaal JO17-1 Stadskanaal JO17-1 Sportpark a/d Woortmanslaan aanv. 12:45 uur

Zondag 19 Februari 2017

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 - SVV'04 1 SVV'04 1 Sportpark Pagedal aanv. 14:00 uur
Stadskanaal 2 Stadskanaal 2 - Frisia 2 Frisia 2 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur

Uit wedstrijden

Wildervank 2 Wildervank 2 - Stadskanaal 3 Stadskanaal 3 Sportpark a/d Woortmanslaan aanv. 11:00 uur

Zondag 05 Maart 2017

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 - Siddeburen 1 Siddeburen 1 Sportpark Pagedal aanv. 14:00 uur

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden

Zaterdag 11 Maart 2017

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO19-2 Stadskanaal JO19-2 - LEO (Loon) JO19-1 LEO (Loon) JO19-1 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO13-1 Stadskanaal JO13-1 - SJO JVZ JO13-1 SJO JVZ JO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal JO17-1 Stadskanaal JO17-1 - ZFC Zuidlaren JO17-1 ZFC Zuidlaren JO17-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur

Uit wedstrijden

Velocitas 1897 JO15-1 Velocitas 1897 JO15-1 - Stadskanaal JO15-1 Stadskanaal JO15-1 Sportpark Stadspark aanv. 11:00 uur
Gorecht JO19-1 Gorecht JO19-1 - Stadskanaal JO19-1 Stadskanaal JO19-1 Sportpark De Koepel aanv. 11:00 uur

Zondag 12 Maart 2017

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 2 Stadskanaal 2 - GRC Groningen 2 GRC Groningen 2 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur

Uit wedstrijden

Gieten 1 Gieten 1 - Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 Sportpark de Goorns aanv. 14:00 uur
Noordster 2 Noordster 2 - Stadskanaal 3 Stadskanaal 3 Sportpark Oude Pekela aanv. 10:00 uur

Zaterdag 18 Maart 2017

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO15-1 Stadskanaal JO15-1 - HFC '15 JO15-1 HFC '15 JO15-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO19-1 Stadskanaal JO19-1 - Actief JO19-1 Actief JO19-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur

Uit wedstrijden

ACV JO13-1 ACV JO13-1 - Stadskanaal JO13-1 Stadskanaal JO13-1 Sportpark Het Stadsbroek aanv. 11:00 uur
ACV JO19-2 ACV JO19-2 - Stadskanaal JO19-2 Stadskanaal JO19-2 Sportpark Het Stadsbroek aanv. 12:30 uur
SJO DVC JO17-1 SJO DVC JO17-1 - Stadskanaal JO17-1 Stadskanaal JO17-1 Sportpark Burg.Welleman aanv. 12:30 uur

Zondag 19 Maart 2017

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 - Musselkanaal 1 Musselkanaal 1 Sportpark Pagedal aanv. 14:00 uur
Stadskanaal 3 Stadskanaal 3 - Hoogeveen 2 Hoogeveen 2 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur

Uit wedstrijden

Erica SC 2 Erica SC 2 - Stadskanaal 2 Stadskanaal 2 Sportpark De Veenschappen aanv. 10:00 uur

Zaterdag 25 Maart 2017

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO19-2 Stadskanaal JO19-2 - Nieuw Buinen JO19-1 Nieuw Buinen JO19-1 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO13-1 Stadskanaal JO13-1 - Drenthina JO13-1 Drenthina JO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal JO17-1 Stadskanaal JO17-1 - Zuidhorn JO17-1 Zuidhorn JO17-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur

Uit wedstrijden

SV Bedum JO19-1 SV Bedum JO19-1 - Stadskanaal JO19-1 Stadskanaal JO19-1 Sportpark Bedum aanv. 12:00 uur
GRC Groningen JO15-1 GRC Groningen JO15-1 - Stadskanaal JO15-1 Stadskanaal JO15-1 Sportpark Corpus den Hoorn aanv. 10:30 uur

Zondag 26 Maart 2017

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 2 Stadskanaal 2 - Germanicus 2 Germanicus 2 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur

Uit wedstrijden

vv Sleen 1 vv Sleen 1 - Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 Sportpark vv Sleen aanv. 14:00 uur
Hoogezand 2 Hoogezand 2 - Stadskanaal 3 Stadskanaal 3 Sportpark De Kalkwijck aanv. 10:00 uur

Zaterdag 01 April 2017

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO19-2 Stadskanaal JO19-2 - ZNC JO19-1 ZNC JO19-1 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO15-1 Stadskanaal JO15-1 - Annen JO15-1 Annen JO15-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO17-1 Stadskanaal JO17-1 - Roden JO17-1 Roden JO17-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur

Uit wedstrijden

Noordster JO19-1 Noordster JO19-1 - Stadskanaal JO19-1 Stadskanaal JO19-1 Sportpark Oude Pekela aanv. 14:30 uur
Olympia'28 JO13-1G Olympia'28 JO13-1G - Stadskanaal JO13-1 Stadskanaal JO13-1 Sportpark 't Hoenbroeck aanv. 10:30 uur

Zondag 02 April 2017

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 3 Stadskanaal 3 - Beilen 2 Beilen 2 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 - CEC 1 CEC 1 Sportpark Pagedal aanv. 14:00 uur

Uit wedstrijden

Emmen 2 Emmen 2 - Stadskanaal 2 Stadskanaal 2 Sportpark Meerdijk aanv. 11:00 uur

Zaterdag 08 April 2017

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO19-1 Stadskanaal JO19-1 - Velocitas 1897 JO19-1 Velocitas 1897 JO19-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO13-1 Stadskanaal JO13-1 - Achilles 1894 JO13-1 Achilles 1894 JO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur

Uit wedstrijden

Veendam 1894 JO17-1 Veendam 1894 JO17-1 - Stadskanaal JO17-1 Stadskanaal JO17-1 Sportpark Langeleegte aanv. 14:30 uur
Musselkanaal JO19-1 Musselkanaal JO19-1 - Stadskanaal JO19-2 Stadskanaal JO19-2 Sportpark Musselkanaal aanv. 14:30 uur
Winsum JO15-1 Winsum JO15-1 - Stadskanaal JO15-1 Stadskanaal JO15-1 Sportpark Schouwerzijlsterweg aanv. 10:30 uur

Zondag 09 April 2017

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 2 Stadskanaal 2 - SWZ Boso Sneek 2 SWZ Boso Sneek 2 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur

Uit wedstrijden

Zwartemeer 2 Zwartemeer 2 - Stadskanaal 3 Stadskanaal 3 Sportpark de Planeet aanv. 10:00 uur
Twedo 1 Twedo 1 - Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 Sportpark Veenoord aanv. 14:00 uur

Zaterdag 22 April 2017

Thuis wedstrijden

momenteel nog geen geplande thuiswedstrijden

Uit wedstrijden

HZVV JO13-1 HZVV JO13-1 - Stadskanaal JO13-1 Stadskanaal JO13-1 Sportpark Bentinckdijk aanv. 09:00 uur

Zondag 23 April 2017

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 - LEO (Loon) 1 LEO (Loon) 1 Sportpark Pagedal aanv. 14:00 uur
Stadskanaal 3 Stadskanaal 3 - Protos 2 Protos 2 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur

Uit wedstrijden

Alcides 2 Alcides 2 - Stadskanaal 2 Stadskanaal 2 Sportpark Ezinge aanv. 11:00 uur

Zaterdag 29 April 2017

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO17-1 Stadskanaal JO17-1 - Helpman JO17-1 Helpman JO17-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO19-2 Stadskanaal JO19-2 - ST SJO BBC/Borger JO19-1 ST SJO BBC/Borger JO19-1 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO13-1 Stadskanaal JO13-1 - Weide De JO13-1 Weide De JO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur

Uit wedstrijden

Gorecht JO15-1 Gorecht JO15-1 - Stadskanaal JO15-1 Stadskanaal JO15-1 Sportpark De Koepel aanv. 12:00 uur
Zuidhorn JO19-1 Zuidhorn JO19-1 - Stadskanaal JO19-1 Stadskanaal JO19-1 Sportpark Johan Smitpark aanv. 12:30 uur

Zondag 30 April 2017

Thuis wedstrijden

momenteel nog geen geplande thuiswedstrijden

Uit wedstrijden

Zwartemeer 1 Zwartemeer 1 - Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 Sportpark de Planeet aanv. 14:00 uur
Rolder Boys 2 Rolder Boys 2 - Stadskanaal 3 Stadskanaal 3 Sportpark Boerbos aanv. 10:00 uur

Zaterdag 06 Mei 2017

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO15-1 Stadskanaal JO15-1 - GVAV-Rapiditas JO15-2 GVAV-Rapiditas JO15-2 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO19-1 Stadskanaal JO19-1 - SJO DVC JO19-1 SJO DVC JO19-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur

Uit wedstrijden

Staphorst JO13-1 Staphorst JO13-1 - Stadskanaal JO13-1 Stadskanaal JO13-1 Sportpark het Noorderslag aanv. 09:00 uur
Valthermond JO19-1 Valthermond JO19-1 - Stadskanaal JO19-2 Stadskanaal JO19-2 Sportpark De Meent aanv. 14:00 uur
GRC Groningen JO17-1 GRC Groningen JO17-1 - Stadskanaal JO17-1 Stadskanaal JO17-1 Sportpark Corpus den Hoorn aanv. 12:15 uur

Zondag 07 Mei 2017

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 3 Stadskanaal 3 - Assen FC 2 Assen FC 2 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur

Uit wedstrijden

WVV 2 WVV 2 - Stadskanaal 2 Stadskanaal 2 Sportpark WVV aanv. 11:00 uur
Titan 1 Titan 1 - Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 Sportpark TITAN aanv. 14:00 uur

Zaterdag 13 Mei 2017

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO13-1 Stadskanaal JO13-1 - Raptim JO13-1 Raptim JO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden

Zondag 14 Mei 2017

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 2 Stadskanaal 2 - Emmeloord SC 2 Emmeloord SC 2 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 - Asser Boys 1 Asser Boys 1 Sportpark Pagedal aanv. 14:00 uur

Uit wedstrijden

Zuidwolde 2 Zuidwolde 2 - Stadskanaal 3 Stadskanaal 3 Sportpark Woltingeslag aanv. 11:00 uur