Klik hier voor de Oefenwedstrijden
Zoek op elftal:

Programma

Zaterdag 18 Oktober 2014

Thuis wedstrijden

Stadskanaal B2 ZA Stadskanaal B2 ZA - FVV B1 ZA FVV B1 ZA Sportpark Stadskanaal 7 - 3
Stadskanaal F6 ZA Stadskanaal F6 ZA - SJO ZVC '14 F3 ZA SJO ZVC '14 F3 ZA Sportpark Stadskanaal 5 - 1

Uit wedstrijden

Noordster F3 Noordster F3 - Stadskanaal F5 Stadskanaal F5 Sportpark Oude Pekela 0 - 8
WVV A1 ZA WVV A1 ZA - Stadskanaal A1 ZA Stadskanaal A1 ZA Sportpark WVV 0 - 5

Zondag 19 Oktober 2014

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 5 Stadskanaal 5 - Rolder Boys 4 Rolder Boys 4 Sportpark Stadskanaal 2 - 3
Stadskanaal 2 ZO Stadskanaal 2 ZO - Hoogezand 2 ZO Hoogezand 2 ZO Sportpark Stadskanaal 1 - 6

Uit wedstrijden

Wedde 1 ZO Wedde 1 ZO - Stadskanaal 1 ZO Stadskanaal 1 ZO Sportpark Jonne Hindriks 3 - 1
Valthermond 2 ZO Valthermond 2 ZO - Stadskanaal 3 ZO Stadskanaal 3 ZO Sportpark De Meent 4 - 0

Vrijdag 24 Oktober 2014

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 35+1 Stadskanaal 35+1 - SJS 35+1 SJS 35+1 Sportpark Julianastraat -

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden

Zaterdag 25 Oktober 2014

Thuis wedstrijden

Stadskanaal A1 Stadskanaal A1 - Ter Apel '96 FC A1 Ter Apel '96 FC A1 Sportpark Stadskanaal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal B1 Stadskanaal B1 - NEC Delfzijl B1 NEC Delfzijl B1 Sportpark Stadskanaal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal C1 Stadskanaal C1 - ZFC Zuidlaren C1 ZFC Zuidlaren C1 Sportpark Stadskanaal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal D2 Stadskanaal D2 - SPW D1 SPW D1 Sportpark Stadskanaal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal E3 Stadskanaal E3 - Onstwedder Boys E2 Onstwedder Boys E2 Sportpark Stadskanaal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal F2 Stadskanaal F2 - Noordster F2 Noordster F2 Sportpark Stadskanaal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal F7 Stadskanaal F7 - SJS F2 SJS F2 Sportpark Stadskanaal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal F8 Stadskanaal F8 - Musselkanaal F3 Musselkanaal F3 Sportpark Stadskanaal aanv. 13:00 uur
Stadskanaal F9 Stadskanaal F9 - HSC F5 HSC F5 Sportpark Stadskanaal aanv. 13:00 uur
Stadskanaal F5 Stadskanaal F5 - DWZ F1G DWZ F1G Sportpark Stadskanaal aanv. 09:00 uur

Uit wedstrijden

SPW B1 SPW B1 - Stadskanaal B2 Stadskanaal B2 Sportpark Noord aanv. 10:45 uur
ST SJO BBC/BORGER B3 ST SJO BBC/BORGER B3 - Stadskanaal B3 Stadskanaal B3 Sportpark De Drift aanv. 14:00 uur
TEVV C1G TEVV C1G - Stadskanaal C2 Stadskanaal C2 Sportpark De Treffer aanv. 10:30 uur
SJS D1 SJS D1 - Stadskanaal D1 Stadskanaal D1 Sportpark Julianastraat aanv. 09:00 uur
SJO WVC D2G SJO WVC D2G - Stadskanaal D4 Stadskanaal D4 Sportpark De Barlage aanv. 09:00 uur
Onstwedder Boys E1G Onstwedder Boys E1G - Stadskanaal E2 Stadskanaal E2 Sportpark De Boskamp aanv. 10:30 uur
SJS E3 SJS E3 - Stadskanaal E4 Stadskanaal E4 Sportpark Julianastraat aanv. 11:30 uur
Harkstede F1 Harkstede F1 - Stadskanaal F1 Stadskanaal F1 Sportpark Harkstede-Scharmer aanv. 09:00 uur
SJS F1 SJS F1 - Stadskanaal F4 Stadskanaal F4 Sportpark Julianastraat aanv. 11:40 uur
BATO F1 BATO F1 - Stadskanaal F3 Stadskanaal F3 Sportpark St. Vitusholt aanv. 10:15 uur
Scheemda SC F3 Scheemda SC F3 - Stadskanaal F6 Stadskanaal F6 Sportpark Oosterd aanv. 09:00 uur

Zondag 26 Oktober 2014

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 2 Stadskanaal 2 - Valthermond 2 Valthermond 2 Sportpark Stadskanaal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal 4 Stadskanaal 4 - Bareveld 2 Bareveld 2 Sportpark Stadskanaal aanv. 10:00 uur

Uit wedstrijden

Weiteveense Boys 1 Weiteveense Boys 1 - Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 Sportpark 't Amsterdamse Veld aanv. 14:00 uur
Raptim 3 Raptim 3 - Stadskanaal 3 Stadskanaal 3 Sportpark Klinkenvlier aanv. 11:00 uur
Bareveld 3 Bareveld 3 - Stadskanaal 5 Stadskanaal 5 Sportpark Bareveld aanv. 10:00 uur

Vrijdag 31 Oktober 2014

Thuis wedstrijden

momenteel nog geen geplande thuiswedstrijden

Uit wedstrijden

Musselkanaal 35+1 Musselkanaal 35+1 - Stadskanaal 35+1 Stadskanaal 35+1 Sportpark Stadskanaal aanv. 19:00 uur
Valther Boys 35+1 Valther Boys 35+1 - Stadskanaal 35+1 Stadskanaal 35+1 Sportpark Stadskanaal aanv. 20:10 uur

Zaterdag 01 November 2014

Thuis wedstrijden

Stadskanaal B2 Stadskanaal B2 - Noordster B2G Noordster B2G Sportpark Stadskanaal aanv. 13:00 uur
Stadskanaal B3 Stadskanaal B3 - Ter Apel '96 FC B2 Ter Apel '96 FC B2 Sportpark Stadskanaal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal C2 Stadskanaal C2 - Mussel C1 Mussel C1 Sportpark Stadskanaal aanv. 13:00 uur
Stadskanaal D1 Stadskanaal D1 - SJO Dalen/DSC D1 SJO Dalen/DSC D1 Sportpark Stadskanaal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal D4 Stadskanaal D4 - SPW D2 SPW D2 Sportpark Stadskanaal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal E2 Stadskanaal E2 - Wildervank E3 Wildervank E3 Sportpark Stadskanaal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal E4 Stadskanaal E4 - Alteveer E1 Alteveer E1 Sportpark Stadskanaal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal F1 Stadskanaal F1 - WVV F1 WVV F1 Sportpark Stadskanaal aanv. 13:00 uur
Stadskanaal F4 Stadskanaal F4 - Mussel F1 Mussel F1 Sportpark Stadskanaal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal F3 Stadskanaal F3 - SJO Reiderland F2 SJO Reiderland F2 Sportpark Stadskanaal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal F6 Stadskanaal F6 - FVV F2 FVV F2 Sportpark Stadskanaal aanv. 13:00 uur

Uit wedstrijden

Olympia'28 A1 Olympia'28 A1 - Stadskanaal A1 Stadskanaal A1 Sportpark 't Hoenbroeck aanv. 12:00 uur
GRC Groningen B1 GRC Groningen B1 - Stadskanaal B1 Stadskanaal B1 Sportpark Corpus den Hoorn aanv. 12:15 uur
GVAV-Rapiditas C2 GVAV-Rapiditas C2 - Stadskanaal C1 Stadskanaal C1 Sportpark Kardinge aanv. 12:45 uur
SJS D2 SJS D2 - Stadskanaal D2 Stadskanaal D2 Sportpark Julianastraat aanv. 10:30 uur
LEO (Loon) D4 LEO (Loon) D4 - Stadskanaal D3 Stadskanaal D3 Sportpark Marsdiek aanv. 08:45 uur
Hoogezand E3 Hoogezand E3 - Stadskanaal E1 Stadskanaal E1 Sportpark De Kalkwijck aanv. 10:15 uur
Nieuw Buinen E3 Nieuw Buinen E3 - Stadskanaal E3 Stadskanaal E3 Sportpark Buunerdrome aanv. 09:00 uur
BNC F1 BNC F1 - Stadskanaal F2 Stadskanaal F2 Sportpark De Hardenberg aanv. 10:00 uur
Wildervank F7 Wildervank F7 - Stadskanaal F7 Stadskanaal F7 Sportpark a/d Woortmanslaan aanv. 14:30 uur
WVV F7 WVV F7 - Stadskanaal F8 Stadskanaal F8 Sportpark WVV aanv. 11:30 uur
SJO WVC F3G SJO WVC F3G - Stadskanaal F9 Stadskanaal F9 Sportpark De Barlage aanv. 08:45 uur
Muntendam F3 Muntendam F3 - Stadskanaal F5 Stadskanaal F5 Sportpark Zuiderstraat Muntendam aanv. 11:30 uur

Zondag 02 November 2014

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 - DSC'65 1 DSC'65 1 Sportpark Stadskanaal aanv. 14:00 uur
Stadskanaal 3 Stadskanaal 3 - Sleen 2 Sleen 2 Sportpark Stadskanaal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 5 Stadskanaal 5 - Annen 6 Annen 6 Sportpark Stadskanaal aanv. 10:00 uur

Uit wedstrijden

Germanicus 2 Germanicus 2 - Stadskanaal 2 Stadskanaal 2 Sportpark de Pampert aanv. 11:30 uur
PJC 2 PJC 2 - Stadskanaal 4 Stadskanaal 4 Sportpark Burg. Boekhoven aanv. 10:00 uur

Zaterdag 08 November 2014

Thuis wedstrijden

Stadskanaal A1 Stadskanaal A1 - Raptim A1 Raptim A1 Sportpark Stadskanaal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal B1 Stadskanaal B1 - Wildervank B1 Wildervank B1 Sportpark Stadskanaal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal C1 Stadskanaal C1 - SJO De Held C1 SJO De Held C1 Sportpark Stadskanaal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal D1 Stadskanaal D1 - Musselkanaal D1 Musselkanaal D1 Sportpark Stadskanaal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal D2 Stadskanaal D2 - Assen FC D2 Assen FC D2 Sportpark Stadskanaal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal D3 Stadskanaal D3 - Fit Boys D2 Fit Boys D2 Sportpark Stadskanaal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal E3 Stadskanaal E3 - SJO Pekela 2000 E2 SJO Pekela 2000 E2 Sportpark Stadskanaal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal F2 Stadskanaal F2 - Stadskanaal F3 Stadskanaal F3 Sportpark Stadskanaal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal F7 Stadskanaal F7 - WVV F5 WVV F5 Sportpark Stadskanaal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal F8 Stadskanaal F8 - SJO WVC F3G SJO WVC F3G Sportpark Stadskanaal aanv. 13:00 uur
Stadskanaal F5 Stadskanaal F5 - WVV F4 WVV F4 Sportpark Stadskanaal aanv. 09:00 uur

Uit wedstrijden

Sellingen B1 Sellingen B1 - Stadskanaal B2 Stadskanaal B2 Sportpark v.v. Sellingen aanv. 10:30 uur
SJO ASVB/Wedde B1 SJO ASVB/Wedde B1 - Stadskanaal B3 Stadskanaal B3 Sportpark Blijham aanv. 14:00 uur
Onstwedder Boys C2 Onstwedder Boys C2 - Stadskanaal C2 Stadskanaal C2 Sportpark De Boskamp aanv. 09:00 uur
SJS D4 SJS D4 - Stadskanaal D4 Stadskanaal D4 Sportpark Julianastraat aanv. 10:30 uur
HS'88 E2G HS'88 E2G - Stadskanaal E1 Stadskanaal E1 Sportpark De Kalkwijck aanv. 09:00 uur
ZNC E1 ZNC E1 - Stadskanaal E2 Stadskanaal E2 Sportpark Heiligelaan aanv. 10:30 uur
SJO BBC E1G SJO BBC E1G - Stadskanaal E4 Stadskanaal E4 Sportpark vv Buinerveen aanv. 09:00 uur
Wildervank F1 Wildervank F1 - Stadskanaal F1 Stadskanaal F1 Sportpark a/d Woortmanslaan aanv. 08:45 uur
SJO WVC F2 SJO WVC F2 - Stadskanaal F4 Stadskanaal F4 Sportpark Veelerveen aanv. 10:00 uur
HS'88 F5G HS'88 F5G - Stadskanaal F6 Stadskanaal F6 Sportpark De Kalkwijck aanv. 13:40 uur
Wedde F1 Wedde F1 - Stadskanaal F9 Stadskanaal F9 Sportpark Jonne Hindriks aanv. 09:30 uur

Zondag 09 November 2014

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 2 Stadskanaal 2 - Rolder Boys 2 Rolder Boys 2 Sportpark Stadskanaal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal 4 Stadskanaal 4 - Wedde 3 Wedde 3 Sportpark Stadskanaal aanv. 10:00 uur

Uit wedstrijden

Weerdinge 1 Weerdinge 1 - Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 Sportpark De Luwte aanv. 14:00 uur
Beilen 3 Beilen 3 - Stadskanaal 3 Stadskanaal 3 Sportpark Noordwest aanv. 10:00 uur
Nieuw Buinen 5 Nieuw Buinen 5 - Stadskanaal 5 Stadskanaal 5 Sportpark Buunerdrome aanv. 10:00 uur

Dinsdag 09 December 2014

Thuis wedstrijden

Stadskanaal B1 Stadskanaal B1 - FC Groningen FC Groningen Sportpark Stadskanaal aanv. 18:00 uur

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden

Zondag 08 Februari 2015

Thuis wedstrijden

momenteel nog geen geplande thuiswedstrijden

Uit wedstrijden

Nieuw Buinen 1 Nieuw Buinen 1 - Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 Sportpark Buunerdrome aanv. 14:00 uur