Klik hier voor de Oefenwedstrijden
Zoek op elftal:

Programma

LET OP: Wijzigingen voor onderstaand programma

De  Wedstrijd van Woensdag  26 nov 2014 tussen Fc Ter Apel "belofte  - Sc Stadskanaal belofte is verplaats naar Woensdag 11 dec 2014

Zaterdag 22 November 2014

Thuis wedstrijden

Stadskanaal B2 Stadskanaal B2 - Heiligerlee B1 Heiligerlee B1 Sportpark Stadskanaal 3 - 1
Stadskanaal B3 Stadskanaal B3 - Wildervank B3 Wildervank B3 Sportpark Stadskanaal 4 - 0
Stadskanaal C2 Stadskanaal C2 - SJO BBC C1G SJO BBC C1G Sportpark Stadskanaal 3 - 1
Stadskanaal D2 Stadskanaal D2 - SJO WVC D1 SJO WVC D1 Sportpark Stadskanaal 0 - 5
Stadskanaal D4 Stadskanaal D4 - Nieuw Buinen D3M Nieuw Buinen D3M Sportpark Stadskanaal 1 - 5
Stadskanaal E1 Stadskanaal E1 - Nieuw Buinen E1 Nieuw Buinen E1 Sportpark Stadskanaal 2 - 3
Stadskanaal E2 Stadskanaal E2 - HS'88 E3G HS'88 E3G Sportpark Stadskanaal 6 - 4
Stadskanaal F4 Stadskanaal F4 - SETA F1G SETA F1G Sportpark Stadskanaal 7 - 0
Stadskanaal F3 Stadskanaal F3 - WVV F3 WVV F3 Sportpark Stadskanaal 5 - 0
Stadskanaal F9 Stadskanaal F9 - Bellingwolde F1 Bellingwolde F1 Sportpark Stadskanaal 2 - 9

Uit wedstrijden

DZOH A1 DZOH A1 - Stadskanaal A1 Stadskanaal A1 Sportpark Zwanenveld 0 - 1
Noordster B1 Noordster B1 - Stadskanaal B1 Stadskanaal B1 Sportpark Oude Pekela 3 - 1
Actief C1 Actief C1 - Stadskanaal C1 Stadskanaal C1 Sportpark Actief 4 - 0
Ter Apel '96 FC D1 Ter Apel '96 FC D1 - Stadskanaal D1 Stadskanaal D1 Sportpark 't Heem 0 - 4
Nieuw Buinen D2 Nieuw Buinen D2 - Stadskanaal D3 Stadskanaal D3 Sportpark Buunerdrome 2 - 1
Musselkanaal E3 Musselkanaal E3 - Stadskanaal E3 Stadskanaal E3 Sportpark Musselkanaal 10 - 1
Mussel E2 Mussel E2 - Stadskanaal E4 Stadskanaal E4 Sportpark De Slenk 16 - 1
SJO Reiderland F2 SJO Reiderland F2 - Stadskanaal F2 Stadskanaal F2 Sportpark Abel vd Laan 1 - 7
Scheemda SC F3 Scheemda SC F3 - Stadskanaal F7 Stadskanaal F7 Sportpark Oosterd 5 - 4
Harkstede F3 Harkstede F3 - Stadskanaal F5 Stadskanaal F5 Sportpark Harkstede-Scharmer 1 - 2

Zondag 23 November 2014

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 - Valther Boys 1 Valther Boys 1 Sportpark Stadskanaal 4 - 1
Stadskanaal 3 Stadskanaal 3 - Bargeres 2 Bargeres 2 Sportpark Stadskanaal 3 - 2
Stadskanaal 5 Stadskanaal 5 - Musselkanaal 4 Musselkanaal 4 Sportpark Stadskanaal 6 - 3

Uit wedstrijden

WVV 2 WVV 2 - Stadskanaal 2 Stadskanaal 2 Sportpark WVV 2 - 0
Bellingwolde 2 Bellingwolde 2 - Stadskanaal 4 Stadskanaal 4 Sportpark Bellingwolde 1 - 5

Zaterdag 29 November 2014

Thuis wedstrijden

Stadskanaal A1 Stadskanaal A1 - SJO JVZ A1 SJO JVZ A1 Sportpark Stadskanaal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal B1 Stadskanaal B1 - Zuidhorn B1 Zuidhorn B1 Sportpark Stadskanaal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal C1 Stadskanaal C1 - WVV C1 WVV C1 Sportpark Stadskanaal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal D1 Stadskanaal D1 - Erica SC D1 Erica SC D1 Sportpark Stadskanaal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal D3 Stadskanaal D3 - SJS D3 SJS D3 Sportpark Stadskanaal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal E3 Stadskanaal E3 - Muntendam E2 Muntendam E2 Sportpark Stadskanaal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal E4 Stadskanaal E4 - Onstwedder Boys E3 Onstwedder Boys E3 Sportpark Stadskanaal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal F2 Stadskanaal F2 - BATO F1 BATO F1 Sportpark Stadskanaal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal F7 Stadskanaal F7 - Bellingwolde F2G Bellingwolde F2G Sportpark Stadskanaal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal F8 Stadskanaal F8 - HSC F5 HSC F5 Sportpark Stadskanaal aanv. 13:00 uur
Stadskanaal F5 Stadskanaal F5 - Hoogezand F5 Hoogezand F5 Sportpark Stadskanaal aanv. 13:00 uur

Uit wedstrijden

Nieuw Buinen B1 Nieuw Buinen B1 - Stadskanaal B2 Stadskanaal B2 Sportpark Buunerdrome aanv. 14:00 uur
Nieuw Buinen C3 Nieuw Buinen C3 - Stadskanaal C2 Stadskanaal C2 Sportpark Buunerdrome aanv. 11:25 uur
Annen D2 Annen D2 - Stadskanaal D2 Stadskanaal D2 Sportpark De Hofakkers aanv. 09:00 uur
Pekelder Boys D1 Pekelder Boys D1 - Stadskanaal D4 Stadskanaal D4 Sportpark Rutger Oldeboom aanv. 10:30 uur
Veendam 1894 E2 Veendam 1894 E2 - Stadskanaal E1 Stadskanaal E1 Sportpark Langeleegte aanv. 11:15 uur
Muntendam E1 Muntendam E1 - Stadskanaal E2 Stadskanaal E2 Sportpark Zuiderstraat Muntendam aanv. 10:30 uur
Wildervank F4 Wildervank F4 - Stadskanaal F4 Stadskanaal F4 Sportpark a/d Woortmanslaan aanv. 10:30 uur
Hoogezand F3 Hoogezand F3 - Stadskanaal F3 Stadskanaal F3 Sportpark De Kalkwijck aanv. 08:45 uur
MOVV F1 MOVV F1 - Stadskanaal F6 Stadskanaal F6 Sportpark v.v. MOVV aanv. 10:00 uur
Mussel F2 Mussel F2 - Stadskanaal F9 Stadskanaal F9 Sportpark De Slenk aanv. 09:00 uur

Zondag 30 November 2014

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 2 Stadskanaal 2 - Zwartemeer 2 Zwartemeer 2 Sportpark Stadskanaal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 4 Stadskanaal 4 - Veendam 1894 4 Veendam 1894 4 Sportpark Stadskanaal aanv. 10:00 uur

Uit wedstrijden

Pekelder Boys 1 Pekelder Boys 1 - Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 Sportpark Rutger Oldeboom aanv. 14:00 uur
Dalen 2 Dalen 2 - Stadskanaal 3 Stadskanaal 3 Sportpark 't Grootveld aanv. 10:00 uur
Veelerveen 2 Veelerveen 2 - Stadskanaal 5 Stadskanaal 5 Sportpark Veelerveen aanv. 10:00 uur

Zaterdag 06 December 2014

Thuis wedstrijden

Stadskanaal B1 Stadskanaal B1 - VEV'67 B1 VEV'67 B1 Sportpark Stadskanaal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal B2 Stadskanaal B2 - Veendam 1894 B2 Veendam 1894 B2 Sportpark Stadskanaal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal B3 Stadskanaal B3 - Musselkanaal B2 Musselkanaal B2 Sportpark Stadskanaal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal C1 Stadskanaal C1 - Gorecht C1 Gorecht C1 Sportpark Stadskanaal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal C2 Stadskanaal C2 - Musselkanaal C2 Musselkanaal C2 Sportpark Stadskanaal aanv. 13:00 uur
Stadskanaal D1 Stadskanaal D1 - SVV'04 D1 SVV'04 D1 Sportpark Stadskanaal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal D2 Stadskanaal D2 - Bellingwolde D1G Bellingwolde D1G Sportpark Stadskanaal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal D3 Stadskanaal D3 - Achilles 1894 D3 Achilles 1894 D3 Sportpark Stadskanaal aanv. 13:00 uur
Stadskanaal E1 Stadskanaal E1 - WVV E2 WVV E2 Sportpark Stadskanaal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal E3 Stadskanaal E3 - Westerlee E1 Westerlee E1 Sportpark Stadskanaal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal F4 Stadskanaal F4 - SJO BBC F1G SJO BBC F1G Sportpark Stadskanaal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal F2 Stadskanaal F2 - WVV F3 WVV F3 Sportpark Stadskanaal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal F3 Stadskanaal F3 - HS'88 F3G HS'88 F3G Sportpark Stadskanaal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal F6 Stadskanaal F6 - SJS F2 SJS F2 Sportpark Stadskanaal aanv. 13:00 uur
Stadskanaal F9 Stadskanaal F9 - Musselkanaal F3 Musselkanaal F3 Sportpark Stadskanaal aanv. 13:00 uur

Uit wedstrijden

Mussel D1 Mussel D1 - Stadskanaal D4 Stadskanaal D4 Sportpark De Slenk aanv. 09:00 uur
Veendam 1894 E3 Veendam 1894 E3 - Stadskanaal E2 Stadskanaal E2 Sportpark Langeleegte aanv. 11:15 uur
Musselkanaal E4 Musselkanaal E4 - Stadskanaal E4 Stadskanaal E4 Sportpark Musselkanaal aanv. 09:00 uur
Veendam 1894 F1 Veendam 1894 F1 - Stadskanaal F1 Stadskanaal F1 Sportpark Langeleegte aanv. 11:15 uur
FVV F2 FVV F2 - Stadskanaal F7 Stadskanaal F7 Sportpark Julianastraat aanv. 09:00 uur
ASVB F1G ASVB F1G - Stadskanaal F8 Stadskanaal F8 Sportpark Blijham aanv. 10:00 uur
HSC F3 HSC F3 - Stadskanaal F5 Stadskanaal F5 Sportpark Henk Bruins Sappemeer aanv. 11:15 uur

Zondag 07 December 2014

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 - Eext 1 Eext 1 Sportpark Stadskanaal aanv. 14:00 uur
Stadskanaal 3 Stadskanaal 3 - Zwartemeer 3 Zwartemeer 3 Sportpark Stadskanaal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 5 Stadskanaal 5 - Bellingwolde 3 Bellingwolde 3 Sportpark Stadskanaal aanv. 10:00 uur

Uit wedstrijden

SVV'04 2 SVV'04 2 - Stadskanaal 2 Stadskanaal 2 Sportpark de Kampen aanv. 11:00 uur
Pekelder Boys 2 Pekelder Boys 2 - Stadskanaal 4 Stadskanaal 4 Sportpark Rutger Oldeboom aanv. 10:00 uur

Dinsdag 09 December 2014

Thuis wedstrijden

Stadskanaal B1 Stadskanaal B1 - FC Groningen FC Groningen Sportpark Stadskanaal aanv. 18:00 uur

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden

Zaterdag 13 December 2014

Thuis wedstrijden

Stadskanaal A1 Stadskanaal A1 - Weide De A1 Weide De A1 Sportpark Stadskanaal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal F1 Stadskanaal F1 - HSC F1 HSC F1 Sportpark Stadskanaal aanv. 13:00 uur
Stadskanaal F6 Stadskanaal F6 - VVS F2 VVS F2 Sportpark Stadskanaal aanv. 13:00 uur

Uit wedstrijden

WVV B2 WVV B2 - Stadskanaal B2 Stadskanaal B2 Sportpark WVV aanv. 10:30 uur
SJO KZC'08 D1G SJO KZC'08 D1G - Stadskanaal D1 Stadskanaal D1 Sportpark de Planeet aanv. 11:00 uur

Zondag 14 December 2014

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 4 Stadskanaal 4 - Alteveer 2 Alteveer 2 Sportpark Stadskanaal aanv. 10:00 uur

Uit wedstrijden

Alteveer 1 Alteveer 1 - Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 Sportpark Alteveer aanv. 14:00 uur
SPW 4 SPW 4 - Stadskanaal 5 Stadskanaal 5 Sportpark Noord aanv. 10:00 uur

Donderdag 15 Januari 2015

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 - Bellingwolde 1 Bellingwolde 1 Sportpark Stadskanaal aanv. 20:00 uur

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden

Zondag 18 Januari 2015

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 - SVBO 1 SVBO 1 Sportpark Stadskanaal aanv. 14:00 uur

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden

Dinsdag 27 Januari 2015

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 - Hoogezand 1 Hoogezand 1 Sportpark Stadskanaal aanv. 20:00 uur

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden

Zondag 01 Februari 2015

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 - Valthermond 1 Valthermond 1 Sportpark Stadskanaal aanv. 14:00 uur

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden

Zondag 08 Februari 2015

Thuis wedstrijden

momenteel nog geen geplande thuiswedstrijden

Uit wedstrijden

Nieuw Buinen 1 Nieuw Buinen 1 - Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 Sportpark Buunerdrome aanv. 14:00 uur

Donderdag 12 Februari 2015

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 - GWVV 1 GWVV 1 Sportpark Stadskanaal aanv. 20:00 uur

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden

Zondag 15 Februari 2015

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 1 Stadskanaal 1 - LEO FC 1 LEO FC 1 Sportpark Stadskanaal aanv. 14:00 uur

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden