Stadskanaal JO15-2

achterste rij v.l.n.r: André Bakker (Leider), Samuel Kidane, Toine Boon, Thom Martijn, Noël Bunt, Mees van Klinken, Joeri Bakker, Maarten Hilgen en Mark Ossel (Trainer)

voorste rij v.l.n.r: Sven de Wit, Thom Rubingh, Florent Smid, Natnaele Berhane, Colin Hoeksema en Rick Drenth

Stand

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Bijz.
1 BATO JO15-1 4 4 0 0 12 19 1
2 SJO Kroonpolder JO15-1G 4 3 1 0 10 24 11
3 WVV JO15-3 4 3 0 1 9 19 5
4 Stadskanaal JO15-2 4 3 0 1 9 19 11
5 Bellingwolde JO15-1G 3 2 0 1 6 20 5
6 Onstwedder Boys JO15-1 4 2 0 2 6 10 12
7 Westerwolde JO15-1 2 1 1 0 4 13 8
8 Veendam 1894 JO15-2 3 1 0 2 3 1 19
9 Veelerveen JO15-1G 4 1 0 3 3 9 15
10 FC Ter Apel '96 JO15-2 3 0 0 3 0 5 23
11 Wildervank JO15-3 3 0 0 3 0 3 22
12 SPW JO15-1 4 0 0 4 0 4 14

Uitslagen

05-10-2019 WVV JO15-3 - Wildervank JO15-3 10 - 2
05-10-2019 FC Ter Apel '96 JO15-2 - Westerwolde JO15-1 3 - 8
05-10-2019 Veendam 1894 JO15-2 - Bellingwolde JO15-1G 0 - 13
05-10-2019 SJO Kroonpolder JO15-1G - Onstwedder Boys JO15-1 5 - 2
05-10-2019 Stadskanaal JO15-2 - SPW JO15-1 6 - 4
05-10-2019 BATO JO15-1 - Veelerveen JO15-1G 4 - 1
12-10-2019 Veelerveen JO15-1G - Stadskanaal JO15-2 4 - 2
12-10-2019 Onstwedder Boys JO15-1 - WVV JO15-3 1 - 4
12-10-2019 Wildervank JO15-3 - SJO Kroonpolder JO15-1G 1 - 7
12-10-2019 SPW JO15-1 - BATO JO15-1 0 - 3

Programma

19-10-2019 Westerwolde JO15-1 - Wildervank JO15-3 aanv. 09:30 uur
19-10-2019 Bellingwolde JO15-1G - FC Ter Apel '96 JO15-2 aanv. 14:00 uur
26-10-2019 WVV JO15-3 - SJO Kroonpolder JO15-1G aanv. 08:45 uur
26-10-2019 Bellingwolde JO15-1G - Stadskanaal JO15-2 aanv. 09:30 uur
26-10-2019 Westerwolde JO15-1 - BATO JO15-1 aanv. 10:15 uur
26-10-2019 Onstwedder Boys JO15-1 - Veendam 1894 JO15-2 aanv. 10:30 uur
26-10-2019 Wildervank JO15-3 - FC Ter Apel '96 JO15-2 aanv. 10:30 uur
26-10-2019 SPW JO15-1 - Veelerveen JO15-1G aanv. 11:00 uur
02-11-2019 Veelerveen JO15-1G - Veendam 1894 JO15-2 aanv. 10:00 uur
02-11-2019 Stadskanaal JO15-2 - Onstwedder Boys JO15-1 aanv. 10:30 uur
02-11-2019 SPW JO15-1 - FC Ter Apel '96 JO15-2 aanv. 11:00 uur
02-11-2019 BATO JO15-1 - Wildervank JO15-3 aanv. 12:00 uur
02-11-2019 Westerwolde JO15-1 - WVV JO15-3 aanv. 13:00 uur
02-11-2019 Bellingwolde JO15-1G - SJO Kroonpolder JO15-1G aanv. 14:00 uur
09-11-2019 FC Ter Apel '96 JO15-2 - Veelerveen JO15-1G aanv. 09:00 uur
09-11-2019 Veendam 1894 JO15-2 - Stadskanaal JO15-2 aanv. 09:00 uur
09-11-2019 SJO Kroonpolder JO15-1G - BATO JO15-1 aanv. 10:30 uur
09-11-2019 Wildervank JO15-3 - SPW JO15-1 aanv. 10:30 uur
09-11-2019 Onstwedder Boys JO15-1 - Westerwolde JO15-1 aanv. 12:00 uur
09-11-2019 WVV JO15-3 - Bellingwolde JO15-1G aanv. 12:30 uur