Stadskanaal JO17-2


Voorste rij: Sander Mulder, Thom Smit, Joëll Roeters, Jasper Wilkens, Jarno Schuur
Middelste rij: Freek Masclé (teammanager), Mathijs de Graaf, Basten Smid, Youri Craanen (assistent-trainer), Frieden Kira, Bas Eling, Michel Borgeld (Trainer/coach)
Achterste rij: Mohammed Chuma, Jasper Kuiper, Pascal Bosma, Jarno Kok, Remon Oosterhoff

Op de foto ontbreken: Dion de Man, Kjell Broekhuizen, Emiel Zijlstra, Jorge Diallo

 

Stand

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Bijz.
1 FC Meppel JO17-2 7 3 3 1 12 19 15
2 DZOH JO17-3 4 3 1 0 10 14 7
3 vv Sleen JO17-1 5 3 1 1 10 19 4
4 FC Klazienaveen JO17-2 5 3 1 1 10 17 12
5 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO17-3 5 2 2 1 8 18 13
6 vv Stânfries JO17-1 6 2 2 2 8 18 15
7 Stadskanaal JO17-2 6 2 2 2 8 13 10
8 BSVV JO17-1G 4 1 2 1 5 6 6
9 De Weide JO17-3 5 0 2 3 2 5 19
10 Zwartemeerse Boys JO17-1 3 0 1 2 1 3 8
11 SJO WNBC '09 JO17-1G 6 0 1 5 1 4 27

Uitslagen

2018-04-12 vv Stânfries JO17-1 - FC Meppel JO17-2 2 - 2
2018-04-14 vv Stânfries JO17-1 - DZOH JO17-3 1 - 2
2018-04-14 FC Meppel JO17-2 - SJO WNBC '09 JO17-1G 3 - 1
2018-04-14 FC Klazienaveen JO17-2 - Zwartemeerse Boys JO17-1 2 - 1
2018-04-14 De Weide JO17-3 - ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO17-3 1 - 5
2018-04-14 Stadskanaal JO17-2 - BSVV JO17-1G 0 - 4
2018-04-21 DZOH JO17-3 - FC Meppel JO17-2 3 - 0
2018-04-21 vv Sleen JO17-1 - FC Klazienaveen JO17-2 4 - 0
2018-04-21 Stadskanaal JO17-2 - SJO WNBC '09 JO17-1G 6 - 0

Programma

24/04/2018 vv Sleen JO17-1 - vv Stânfries JO17-1 aanv. 19:15 uur
24/04/2018 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO17-3 - Zwartemeerse Boys JO17-1 aanv. 19:30 uur
28/04/2018 Zwartemeerse Boys JO17-1 - FC Meppel JO17-2 aanv. 10:00 uur
28/04/2018 DZOH JO17-3 - BSVV JO17-1G aanv. 10:45 uur
28/04/2018 vv Sleen JO17-1 - De Weide JO17-3 aanv. 13:00 uur
05/05/2018 vv Stânfries JO17-1 - Zwartemeerse Boys JO17-1 aanv. 09:00 uur
05/05/2018 SJO WNBC '09 JO17-1G - DZOH JO17-3 aanv. 10:15 uur
05/05/2018 De Weide JO17-3 - FC Klazienaveen JO17-2 aanv. 11:00 uur
09/05/2018 Stadskanaal JO17-2 - ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO17-3 aanv. 18:45 uur
12/05/2018 vv Stânfries JO17-1 - ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO17-3 aanv. 09:00 uur
12/05/2018 SJO WNBC '09 JO17-1G - BSVV JO17-1G aanv. 10:15 uur
12/05/2018 FC Klazienaveen JO17-2 - Stadskanaal JO17-2 aanv. 11:30 uur
12/05/2018 De Weide JO17-3 - DZOH JO17-3 aanv. 11:30 uur
12/05/2018 Zwartemeerse Boys JO17-1 - vv Sleen JO17-1 aanv. 14:00 uur
19/05/2018 SJO WNBC '09 JO17-1G - Zwartemeerse Boys JO17-1 aanv. 10:15 uur
19/05/2018 BSVV JO17-1G - FC Klazienaveen JO17-2 aanv. 10:30 uur
19/05/2018 Stadskanaal JO17-2 - De Weide JO17-3 aanv. 12:30 uur
19/05/2018 DZOH JO17-3 - vv Sleen JO17-1 aanv. 14:15 uur