Stadskanaal JO17-3


Voorste rij: Luc Molema, Colin Op ’t Ende, Joey Tjapkes, Sander Mulder, Simon Gebrehans
Middelste rij: Yaron Idema, Sanne Kruize, Jarno Kok, Mauro van den Hende, Henok Nuguse Teklesten, Michel Borgeld (trainer/coach)
Achterste rij: Paterick Koers, Mohammed Chuma, Bart Wardenburg, Yahya Ibrahimi, Yahia Sahkta Abouzienab

Stand

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Bijz.
1 Noordster JO17-1 5 4 1 0 13 18 7
2 Pekelder Boys JO17-1G 6 4 0 2 12 15 9
3 FC Lewenborg JO17-2 6 3 1 2 10 7 9
4 SJO ASVB/Wedde JO17-1 5 3 0 2 9 18 7
5 HS'88 JO17-3 5 3 0 2 9 16 6
6 BATO JO17-1G 5 3 0 2 9 14 10
7 Heiligerlee JO17-1 4 1 2 1 5 11 12
8 Bellingwolde JO17-1G 4 1 0 3 3 4 17
9 Hoogezand JO17-4 5 1 0 4 3 6 15
10 GVAV-Rapiditas JO17-4 0 0 0 0 0 0 0
11 Stadskanaal JO17-3 5 0 0 5 0 5 22

Uitslagen

2018-04-14 BATO JO17-1G - Stadskanaal JO17-3 1 - 0
2018-04-14 Noordster JO17-1 - SJO ASVB/Wedde JO17-1 4 - 2
2018-04-14 Pekelder Boys JO17-1G - Hoogezand JO17-4 2 - 1
2018-04-14 Heiligerlee JO17-1 - FC Lewenborg JO17-2 1 - 1
2018-04-14 Bellingwolde JO17-1G - GVAV-Rapiditas JO17-4 6 - 0
2018-04-21 SJO ASVB/Wedde JO17-1 - Pekelder Boys JO17-1G 3 - 0
2018-04-21 Hoogezand JO17-4 - FC Lewenborg JO17-2 0 - 3
2018-04-21 Noordster JO17-1 - Heiligerlee JO17-1 0 - 0
2018-04-21 HS'88 JO17-3 - Bellingwolde JO17-1G 5 - 0

Programma

28/04/2018 Noordster JO17-1 - Pekelder Boys JO17-1G aanv. 11:00 uur
28/04/2018 Hoogezand JO17-4 - Stadskanaal JO17-3 aanv. 11:15 uur
28/04/2018 Heiligerlee JO17-1 - Bellingwolde JO17-1G aanv. 14:00 uur
05/05/2018 BATO JO17-1G - Noordster JO17-1 aanv. 10:15 uur
05/05/2018 HS'88 JO17-3 - SJO ASVB/Wedde JO17-1 aanv. 12:30 uur
05/05/2018 Bellingwolde JO17-1G - FC Lewenborg JO17-2 aanv. 14:00 uur
05/05/2018 Pekelder Boys JO17-1G - Heiligerlee JO17-1 aanv. 14:00 uur
12/05/2018 BATO JO17-1G - SJO ASVB/Wedde JO17-1 aanv. 12:30 uur
12/05/2018 FC Lewenborg JO17-2 - Noordster JO17-1 aanv. 13:00 uur
12/05/2018 Stadskanaal JO17-3 - HS'88 JO17-3 aanv. 13:00 uur
12/05/2018 Bellingwolde JO17-1G - Hoogezand JO17-4 aanv. 14:00 uur
19/05/2018 Hoogezand JO17-4 - SJO ASVB/Wedde JO17-1 aanv. 11:15 uur
19/05/2018 HS'88 JO17-3 - Heiligerlee JO17-1 aanv. 12:30 uur
19/05/2018 Bellingwolde JO17-1G - BATO JO17-1G aanv. 14:00 uur
19/05/2018 Stadskanaal JO17-3 - FC Lewenborg JO17-2 aanv. 14:30 uur
23/05/2018 BATO JO17-1G - Heiligerlee JO17-1 aanv. 18:45 uur