Stadskanaal JO17-3

stadskanaal-jo17-3-16-17
Voorste rij: Yaya Ibrahimi, Justin Herder, Demian Feiken, Paterick Koers, Jamey Steenhuis
Middelste rij: Michel Borgeld (trainer/coach), Sanne Kruize, Jennifer Huiting, Janice Molag
Achterste rij: Tahseen Ahmd, Paolo Essing, Bart Wardenburg, Jarno Kok, Janick Zuidema

Op de foto ontbreken: Youri Craanen en Kevin Piebes

Stand

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Bijz.
1 SJO ASVB/Wedde JO17-1 3 3 0 0 9 18 5
2 Onstwedder Boys JO17-2G 4 3 0 1 9 30 12
3 SJO Pekela 2000 JO17-1 3 2 1 0 7 14 4
4 Noordster JO17-1 3 2 0 1 6 20 6
5 Nieuw Buinen JO17-2 4 2 0 2 6 19 22
6 SJO ZVC'14 JO17-1d 3 1 1 1 4 12 8
7 Pekelder Boys JO17-1G 3 1 1 1 4 6 10
8 BATO JO17-1G 2 1 0 1 3 7 7
9 WVV JO17-3 4 1 0 3 3 11 27
10 Heiligerlee JO17-1 2 0 1 1 1 3 7
11 Stadskanaal JO17-3 2 0 0 2 0 2 17
12 Bellingwolde JO17-1G 3 0 0 3 0 3 20

Uitslagen

2017-10-14 Onstwedder Boys JO17-2G - Nieuw Buinen JO17-2 6 - 2
2017-10-14 BATO JO17-1G - SJO ASVB/Wedde JO17-1 3 - 5
2017-10-14 SJO ZVC'14 JO17-1d - WVV JO17-3 3 - 4
2017-10-14 Heiligerlee JO17-1 - SJO Pekela 2000 JO17-1 0 - 4
2017-10-21 Nieuw Buinen JO17-2 - Bellingwolde JO17-1G 4 - 1

Programma

28/10/2017 WVV JO17-3 - BATO JO17-1G aanv. 08:45 uur
28/10/2017 SJO Pekela 2000 JO17-1 - Stadskanaal JO17-3 aanv. 09:00 uur
28/10/2017 Noordster JO17-1 - Onstwedder Boys JO17-2G aanv. 11:00 uur
28/10/2017 SJO ASVB/Wedde JO17-1 - Bellingwolde JO17-1G aanv. 14:00 uur
28/10/2017 Pekelder Boys JO17-1G - SJO ZVC'14 JO17-1d aanv. 14:00 uur
28/10/2017 Nieuw Buinen JO17-2 - Heiligerlee JO17-1 aanv. 16:05 uur
01/11/2017 Pekelder Boys JO17-1G - Noordster JO17-1 aanv. 18:45 uur
04/11/2017 BATO JO17-1G - Pekelder Boys JO17-1G aanv. 10:15 uur
04/11/2017 SJO ZVC'14 JO17-1d - Noordster JO17-1 aanv. 11:00 uur
04/11/2017 Heiligerlee JO17-1 - WVV JO17-3 aanv. 14:00 uur
04/11/2017 Bellingwolde JO17-1G - SJO Pekela 2000 JO17-1 aanv. 14:00 uur
04/11/2017 Stadskanaal JO17-3 - Nieuw Buinen JO17-2 aanv. 14:30 uur
11/11/2017 Onstwedder Boys JO17-2G - WVV JO17-3 aanv. 09:00 uur
11/11/2017 SJO Pekela 2000 JO17-1 - SJO ZVC'14 JO17-1d aanv. 09:00 uur
11/11/2017 Stadskanaal JO17-3 - Pekelder Boys JO17-1G aanv. 10:30 uur
11/11/2017 Nieuw Buinen JO17-2 - BATO JO17-1G aanv. 11:00 uur
11/11/2017 Noordster JO17-1 - SJO ASVB/Wedde JO17-1 aanv. 11:00 uur
11/11/2017 Bellingwolde JO17-1G - Heiligerlee JO17-1 aanv. 14:00 uur
18/11/2017 BATO JO17-1G - Stadskanaal JO17-3 aanv. 10:15 uur
18/11/2017 WVV JO17-3 - Noordster JO17-1 aanv. 10:30 uur
18/11/2017 SJO ZVC'14 JO17-1d - Bellingwolde JO17-1G aanv. 11:00 uur
18/11/2017 SJO ASVB/Wedde JO17-1 - SJO Pekela 2000 JO17-1 aanv. 14:00 uur
18/11/2017 Pekelder Boys JO17-1G - Nieuw Buinen JO17-2 aanv. 14:00 uur
18/11/2017 Heiligerlee JO17-1 - Onstwedder Boys JO17-2G aanv. 14:00 uur