Stadskanaal JO19-1

achterste rij v.l.n.r: Robin Dreves, Nathan te Velde, Maurice Mulder, Luc Overdiep en Emiel Broekman

middenste rij v.l.n.r: Henk Kuiper (Leider), Leroy Smit, Jasper Kuiper, Ahmad Zinati, Jimmy Pastoor, Youri de Jonge, Ousman Camara, Jos Roossien (Assistent-trainer) en Kevin Smits (Trainer)

voorste rij v.l.n.r: Kevin Nijmeijer, Maik Tolner, Joël Roeters, Dennis Vijfschaft en Rowin Schuiling

Stand

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Bijz.
1 Valthermond JO19-1 4 4 0 0 12 22 8
2 De Weide JO19-1 4 4 0 0 12 16 3
3 Borger JO19-1 4 3 0 1 9 10 5
4 SVBO JO19-1 4 3 0 1 9 15 11
5 VKW JO19-1 4 2 1 1 7 11 9
6 Musselkanaal JO19-1 4 2 1 1 7 9 9
7 Gomos JO19-1 4 1 1 2 4 10 15
8 Raptim JO19-1 3 1 0 2 3 6 10
9 Stadskanaal JO19-1 4 1 0 3 3 11 15
10 SJO Dalen/DSC JO19-1 4 0 1 3 1 4 13
11 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO19-1 3 0 0 3 0 1 11
12 ST Gieten/Eext JO19-1 4 0 0 4 0 8 14

Uitslagen

05-10-2019 De Weide JO19-1 - Gomos JO19-1 5 - 0
05-10-2019 Valthermond JO19-1 - Stadskanaal JO19-1 7 - 2
05-10-2019 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO19-1 - Borger JO19-1 1 - 3
05-10-2019 SJO Dalen/DSC JO19-1 - Raptim JO19-1 0 - 3
05-10-2019 ST Gieten/Eext JO19-1 - VKW JO19-1 2 - 3
05-10-2019 Musselkanaal JO19-1 - SVBO JO19-1 5 - 0
12-10-2019 Borger JO19-1 - SJO Dalen/DSC JO19-1 3 - 0
12-10-2019 Gomos JO19-1 - Valthermond JO19-1 5 - 6
12-10-2019 VKW JO19-1 - Musselkanaal JO19-1 2 - 2
12-10-2019 SVBO JO19-1 - ST Gieten/Eext JO19-1 5 - 2
12-10-2019 Stadskanaal JO19-1 - De Weide JO19-1 0 - 4

Programma

19-10-2019 Raptim JO19-1 - ST Hoogeveen/Tiendeveen JO19-1 aanv. 14:30 uur
26-10-2019 Borger JO19-1 - Valthermond JO19-1 aanv. 12:00 uur
26-10-2019 Gomos JO19-1 - Stadskanaal JO19-1 aanv. 13:00 uur
26-10-2019 Raptim JO19-1 - De Weide JO19-1 aanv. 14:30 uur
26-10-2019 VKW JO19-1 - ST Hoogeveen/Tiendeveen JO19-1 aanv. 14:30 uur
26-10-2019 ST Gieten/Eext JO19-1 - Musselkanaal JO19-1 aanv. 14:30 uur
26-10-2019 SVBO JO19-1 - SJO Dalen/DSC JO19-1 aanv. 14:30 uur
02-11-2019 Borger JO19-1 - ST Gieten/Eext JO19-1 aanv. 12:00 uur
02-11-2019 De Weide JO19-1 - SVBO JO19-1 aanv. 12:15 uur
02-11-2019 Gomos JO19-1 - ST Hoogeveen/Tiendeveen JO19-1 aanv. 13:00 uur
02-11-2019 Valthermond JO19-1 - VKW JO19-1 aanv. 14:00 uur
02-11-2019 Raptim JO19-1 - Musselkanaal JO19-1 aanv. 14:30 uur
02-11-2019 Stadskanaal JO19-1 - SJO Dalen/DSC JO19-1 aanv. 14:30 uur
09-11-2019 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO19-1 - Stadskanaal JO19-1 aanv. 14:30 uur
09-11-2019 Musselkanaal JO19-1 - Valthermond JO19-1 aanv. 14:30 uur
09-11-2019 SJO Dalen/DSC JO19-1 - De Weide JO19-1 aanv. 14:30 uur
09-11-2019 ST Gieten/Eext JO19-1 - Raptim JO19-1 aanv. 14:30 uur
09-11-2019 SVBO JO19-1 - Borger JO19-1 aanv. 14:30 uur
09-11-2019 VKW JO19-1 - Gomos JO19-1 aanv. 14:30 uur