Stadskanaal JO19-1

bovenste rij v.l.n.r: Leroy Smit, Ahmad Zinati, Kevin Smits (trainer), Rutger Prummel en Marciano Drayer

middenste rij v.l.n.r: Jos Roossien (knapste leider van), Emiel Broekman, Maik Tolner, Nathan te Velde, Youri de Jonge, Sander van Hoorn en Henk Kuiper (grensrechter)

zittend v.l.n.r: Jimmy Pastoor, Dennis Vijfschaft, Wessel Klijnstra, Dion Weidijk, Chris Timmerman, Kaj Niemeijer en Jasper Kuiper

Stand

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Bijz.
1 Noordscheschut JO19-1 18 15 2 1 47 71 15
2 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO19-1 18 11 0 7 33 31 30
3 SVBO JO19-1 18 10 1 7 31 65 59
4 SJO Dalen/DSC JO19-1 18 9 3 6 30 38 37
5 Wildervank JO19-1 18 8 5 5 29 38 33
6 Stadskanaal JO19-1 18 8 4 6 28 45 32
7 ST Germanicus/CSVC JO19-1 18 7 4 7 25 30 26
8 ST FC Meppel/Alcides JO19-2 18 7 3 8 24 27 36
9 Musselkanaal JO19-1 18 7 1 10 22 42 51
10 ST Rouveen/Staphorst JO19-1 18 5 5 8 20 26 36
11 FC Klazienaveen JO19-1 18 3 4 11 13 38 48
12 Raptim JO19-1 18 2 0 16 6 15 63

Uitslagen

13-04-2019 ST Rouveen/Staphorst JO19-1 - ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO19-1 3 - 1
13-04-2019 Wildervank JO19-1 - Raptim JO19-1 4 - 2
13-04-2019 Noordscheschut JO19-1 - SVBO JO19-1 10 - 0
13-04-2019 ST Germanicus/CSVC JO19-1 - Stadskanaal JO19-1 2 - 1
13-04-2019 ST FC Meppel/Alcides JO19-2 - Musselkanaal JO19-1 1 - 3
13-04-2019 FC Klazienaveen JO19-1 - SJO Dalen/DSC JO19-1 1 - 1

Programma

04-05-2019 FC Klazienaveen JO19-1 - ST Germanicus/CSVC JO19-1 aanv. 14:30 uur
04-05-2019 SJO Dalen/DSC JO19-1 - Wildervank JO19-1 aanv. 14:30 uur
04-05-2019 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO19-1 - Raptim JO19-1 aanv. 14:30 uur
04-05-2019 SVBO JO19-1 - ST FC Meppel/Alcides JO19-2 aanv. 14:30 uur
04-05-2019 Stadskanaal JO19-1 - ST Rouveen/Staphorst JO19-1 aanv. 14:30 uur
04-05-2019 Musselkanaal JO19-1 - Noordscheschut JO19-1 aanv. 14:30 uur
11-05-2019 ST Rouveen/Staphorst JO19-1 - FC Klazienaveen JO19-1 aanv. 12:00 uur
11-05-2019 ST FC Meppel/Alcides JO19-2 - SJO Dalen/DSC JO19-1 aanv. 14:30 uur
11-05-2019 Noordscheschut JO19-1 - Stadskanaal JO19-1 aanv. 14:30 uur
11-05-2019 ST Germanicus/CSVC JO19-1 - Musselkanaal JO19-1 aanv. 14:30 uur
11-05-2019 Wildervank JO19-1 - ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO19-1 aanv. 15:00 uur
11-05-2019 Raptim JO19-1 - SVBO JO19-1 aanv. 15:00 uur
18-05-2019 Musselkanaal JO19-1 - ST Rouveen/Staphorst JO19-1 aanv. 14:30 uur
18-05-2019 ST Germanicus/CSVC JO19-1 - ST FC Meppel/Alcides JO19-2 aanv. 14:30 uur
18-05-2019 Stadskanaal JO19-1 - Wildervank JO19-1 aanv. 14:30 uur
18-05-2019 SVBO JO19-1 - ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO19-1 aanv. 14:30 uur
18-05-2019 SJO Dalen/DSC JO19-1 - Raptim JO19-1 aanv. 14:30 uur
18-05-2019 FC Klazienaveen JO19-1 - Noordscheschut JO19-1 aanv. 14:30 uur