Stadskanaal JO19-2

achterste rij v.l.n.r: Thijs Visscher, Jasper Wilkens, Niels Behrendt, Jarno Kok en Sander Mulder

middenste rij v.l.n.r: Freek Masclé (Teammanager), Pascal Bosma (Assistent-scheidsrechter), Xander Fehrmann, Sander Kampen, Basten Smid, Remon Oosterhoff, Kjell Broekhuizen, Wouter van Klinken, Moussa Nassr (Assistent- trainer) en Michel Borgeld (Trainer)

voorste rij v.l.n.r: Jorge Diallo, Mathijs de Graaf, Dion de Man, Tedi Ndreu en Mohammed Chuma

Stand

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Bijz.
1 Be Quick 1887 JO19-3 4 4 0 0 12 25 1
2 FC Zuidlaren JO19-2 4 3 0 1 9 24 3
3 ACV JO19-4 4 3 0 1 9 11 9
4 Wildervank JO19-2 4 3 0 1 9 15 17
5 Stadskanaal JO19-2 4 2 1 1 7 19 15
6 LEO (Loon) JO19-2 4 2 0 2 6 10 7
7 Drenthina JO19-2 3 1 1 1 4 9 12
8 VKW JO19-2 4 1 1 2 4 9 12
9 ST Gieten/Eext JO19-2 4 1 1 2 4 9 14
10 Asser Boys JO19-1 2 0 0 2 0 2 13
11 Actief JO19-2 3 0 0 3 0 3 16
12 SJS JO19-2 4 0 0 4 0 6 23

Uitslagen

05-10-2019 ACV JO19-4 - VKW JO19-2 3 - 0
05-10-2019 SJS JO19-2 - FC Zuidlaren JO19-2 0 - 6
05-10-2019 LEO (Loon) JO19-2 - Be Quick 1887 JO19-3 0 - 3
05-10-2019 Drenthina JO19-2 - ST Gieten/Eext JO19-2 3 - 0
05-10-2019 Asser Boys JO19-1 - Wildervank JO19-2 2 - 3
05-10-2019 Stadskanaal JO19-2 - Actief JO19-2 7 - 1
12-10-2019 VKW JO19-2 - LEO (Loon) JO19-2 2 - 1
12-10-2019 Wildervank JO19-2 - Stadskanaal JO19-2 7 - 1
12-10-2019 ST Gieten/Eext JO19-2 - SJS JO19-2 4 - 3
12-10-2019 Be Quick 1887 JO19-3 - ACV JO19-4 6 - 0
12-10-2019 FC Zuidlaren JO19-2 - Drenthina JO19-2 7 - 1

Programma

19-10-2019 Drenthina JO19-2 - Asser Boys JO19-1 aanv. 12:30 uur
26-10-2019 Actief JO19-2 - Drenthina JO19-2 aanv. 10:30 uur
26-10-2019 VKW JO19-2 - Asser Boys JO19-1 aanv. 11:00 uur
26-10-2019 Wildervank JO19-2 - SJS JO19-2 aanv. 12:45 uur
26-10-2019 LEO (Loon) JO19-2 - ACV JO19-4 aanv. 13:00 uur
26-10-2019 FC Zuidlaren JO19-2 - ST Gieten/Eext JO19-2 aanv. 15:00 uur
02-11-2019 SJS JO19-2 - VKW JO19-2 aanv. 09:00 uur
02-11-2019 Actief JO19-2 - LEO (Loon) JO19-2 aanv. 10:30 uur
02-11-2019 Drenthina JO19-2 - Be Quick 1887 JO19-3 aanv. 12:30 uur
02-11-2019 Wildervank JO19-2 - ACV JO19-4 aanv. 13:15 uur
02-11-2019 ST Gieten/Eext JO19-2 - Asser Boys JO19-1 aanv. 14:30 uur
02-11-2019 FC Zuidlaren JO19-2 - Stadskanaal JO19-2 aanv. 15:00 uur
09-11-2019 ACV JO19-4 - Drenthina JO19-2 aanv. 09:00 uur
09-11-2019 VKW JO19-2 - Actief JO19-2 aanv. 11:00 uur
09-11-2019 LEO (Loon) JO19-2 - Wildervank JO19-2 aanv. 12:45 uur
09-11-2019 Be Quick 1887 JO19-3 - FC Zuidlaren JO19-2 aanv. 14:30 uur
09-11-2019 Stadskanaal JO19-2 - ST Gieten/Eext JO19-2 aanv. 14:30 uur
09-11-2019 Asser Boys JO19-1 - SJS JO19-2 aanv. 14:30 uur