Stadskanaal JO11-1

staand v.l.n.r: Remmelt-Jan Drent (leider/ trainer), Julius Drent, Tim Zijlstra, Djayden de Vries, Just van der Zwaag, Bram van Sleen en Jochen van Sleen (trainer/ leider)

zittend v.l.n.r: Bjorn Boon, Nils Sanders, Björn Kuiper, Jayden Slagter en Jesse Groenewold

Stand

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Bijz.
1 FC Assen JO11-1 0 0 0 0 0 0 0
2 Donkerbroek JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0
3 Drenthina JO11-1 0 0 0 0 0 0 0
4 DZOH JO11-1 0 0 0 0 0 0 0
5 Emmen JO11-2 0 0 0 0 0 0 0
6 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO11-1 0 0 0 0 0 0 0
7 HZVV JO11-1 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Klazienaveen JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0
9 Raptim JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0
10 SJO JVZ JO11-1 0 0 0 0 0 0 0
11 Stadskanaal JO11-1 0 0 0 0 0 0 0
12 De Weide JO11-1 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagen

Er zijn momenteel geen uitslagen bekend

Programma

21-09-2019 Donkerbroek JO11-1G - Drenthina JO11-1 aanv. 09:30 uur
21-09-2019 FC Assen JO11-1 - Stadskanaal JO11-1 aanv. 10:15 uur
21-09-2019 FC Klazienaveen JO11-1G - ST Hoogeveen/Tiendeveen JO11-1 aanv. 10:15 uur
21-09-2019 Emmen JO11-2 - Raptim JO11-1G aanv. 10:30 uur
21-09-2019 DZOH JO11-1 - De Weide JO11-1 aanv. 10:30 uur
21-09-2019 HZVV JO11-1 - SJO JVZ JO11-1 aanv. 10:45 uur
28-09-2019 Stadskanaal JO11-1 - FC Klazienaveen JO11-1G aanv. 08:45 uur
28-09-2019 De Weide JO11-1 - Emmen JO11-2 aanv. 09:00 uur
28-09-2019 SJO JVZ JO11-1 - DZOH JO11-1 aanv. 09:00 uur
28-09-2019 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO11-1 - Donkerbroek JO11-1G aanv. 10:30 uur
28-09-2019 Raptim JO11-1G - HZVV JO11-1 aanv. 10:30 uur
28-09-2019 Drenthina JO11-1 - FC Assen JO11-1 aanv. 11:00 uur
05-10-2019 FC Klazienaveen JO11-1G - SJO JVZ JO11-1 aanv. 08:30 uur
05-10-2019 Donkerbroek JO11-1G - HZVV JO11-1 aanv. 09:30 uur
05-10-2019 Drenthina JO11-1 - ST Hoogeveen/Tiendeveen JO11-1 aanv. 09:45 uur
05-10-2019 FC Assen JO11-1 - Raptim JO11-1G aanv. 10:15 uur
05-10-2019 Emmen JO11-2 - DZOH JO11-1 aanv. 10:30 uur
05-10-2019 Stadskanaal JO11-1 - De Weide JO11-1 aanv. 10:30 uur
12-10-2019 DZOH JO11-1 - Donkerbroek JO11-1G aanv. 09:00 uur
12-10-2019 SJO JVZ JO11-1 - FC Assen JO11-1 aanv. 09:00 uur
12-10-2019 De Weide JO11-1 - Drenthina JO11-1 aanv. 09:00 uur
12-10-2019 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO11-1 - Stadskanaal JO11-1 aanv. 10:30 uur
12-10-2019 Raptim JO11-1G - FC Klazienaveen JO11-1G aanv. 10:30 uur
12-10-2019 HZVV JO11-1 - Emmen JO11-2 aanv. 10:45 uur