Stadskanaal JO11-3

staand achter v.l.n.r: Erik Luten (trainer), Luuk Wind, Xander Boets, Emanuel Arkojan en Rudi Boets (leider/ trainer)

midden v.l.n.r: Sterre Haring, Duncan Dreise, Niels Luten, Floor Hofman en Henok Kidane Araya

voorste rij v.l.n.r: Daimen Vleij, Redouane Chekaul en Jordy Zondervan

Stand

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Bijz.
1 BATO JO11-2 0 0 0 0 0 0 0
2 Gieten JO11-2 0 0 0 0 0 0 0
3 Heiligerlee JO11-1 0 0 0 0 0 0 0
4 Hoogezand JO11-3 0 0 0 0 0 0 0
5 HSC JO11-3G 0 0 0 0 0 0 0
6 Muntendam JO11-1 0 0 0 0 0 0 0
7 SJS JO11-2 0 0 0 0 0 0 0
8 Stadskanaal JO11-3 0 0 0 0 0 0 0
9 Veendam 1894 JO11-3 0 0 0 0 0 0 0
10 Wildervank JO11-2 0 0 0 0 0 0 0
11 WVV JO11-2 0 0 0 0 0 0 0
12 ZNC JO11-2G 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagen

Er zijn momenteel geen uitslagen bekend

Programma

21-09-2019 Stadskanaal JO11-3 - Gieten JO11-2 aanv. 08:45 uur
21-09-2019 BATO JO11-2 - Heiligerlee JO11-1 aanv. 09:00 uur
21-09-2019 Muntendam JO11-1 - ZNC JO11-2G aanv. 09:00 uur
21-09-2019 HSC JO11-3G - WVV JO11-2 aanv. 10:15 uur
21-09-2019 Wildervank JO11-2 - Hoogezand JO11-3 aanv. 12:00 uur
21-09-2019 Veendam 1894 JO11-3 - SJS JO11-2 aanv. 13:30 uur
28-09-2019 Hoogezand JO11-3 - Stadskanaal JO11-3 aanv. 09:00 uur
28-09-2019 ZNC JO11-2G - Veendam 1894 JO11-3 aanv. 09:00 uur
28-09-2019 Gieten JO11-2 - BATO JO11-2 aanv. 10:30 uur
28-09-2019 WVV JO11-2 - Muntendam JO11-1 aanv. 10:30 uur
28-09-2019 Heiligerlee JO11-1 - Wildervank JO11-2 aanv. 11:00 uur
28-09-2019 SJS JO11-2 - HSC JO11-3G aanv. 12:45 uur
05-10-2019 Stadskanaal JO11-3 - SJS JO11-2 aanv. 08:45 uur
05-10-2019 Hoogezand JO11-3 - WVV JO11-2 aanv. 09:00 uur
05-10-2019 Muntendam JO11-1 - HSC JO11-3G aanv. 09:00 uur
05-10-2019 BATO JO11-2 - Veendam 1894 JO11-3 aanv. 10:30 uur
05-10-2019 Heiligerlee JO11-1 - Gieten JO11-2 aanv. 11:00 uur
05-10-2019 Wildervank JO11-2 - ZNC JO11-2G aanv. 12:00 uur
12-10-2019 ZNC JO11-2G - Stadskanaal JO11-3 aanv. 09:00 uur
12-10-2019 Gieten JO11-2 - Hoogezand JO11-3 aanv. 10:15 uur
12-10-2019 HSC JO11-3G - BATO JO11-2 aanv. 10:15 uur
12-10-2019 WVV JO11-2 - Heiligerlee JO11-1 aanv. 10:30 uur
12-10-2019 SJS JO11-2 - Wildervank JO11-2 aanv. 12:00 uur
12-10-2019 Veendam 1894 JO11-3 - Muntendam JO11-1 aanv. 13:30 uur