Stadskanaal JO11-1

Voorste rij: Dennis Heijne, Damian Brongers, Mick Elting, Tobias Herder, Guus Lutjeboer
Achterste rij: René Becker (trainer), Fynn Becker, Roel Riemslag, Nick de Jonge, Jorick Schipper, Edwin Heijne (trainer)

Stand

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Bijz.
1 Stadskanaal JO11-1 5 5 0 0 15 41 8
2 DZOH JO11-1 6 5 0 1 15 29 9
3 Raptim JO11-1 6 5 0 1 15 27 15
4 FC Klazienaveen JO11-1 7 5 0 2 15 36 20
5 Emmen JO11-2 7 5 0 2 15 29 22
6 SVBO JO11-1 6 3 0 3 9 18 12
7 SJO Dalen/DSC JO11-1 6 3 0 3 9 23 32
8 Onstwedder Boys JO11-1G 5 2 0 3 6 28 16
9 Hoogeveen JO11-1 6 1 0 5 3 15 31
10 Drenthina JO11-1 6 1 0 5 3 10 28
11 Emmen JO11-3 6 0 1 5 1 10 38
12 DZOH JO11-2 6 0 1 5 1 9 44

Uitslagen

2018-04-12 DZOH JO11-1 - SVBO JO11-1 3 - 0
2018-04-14 SVBO JO11-1 - Raptim JO11-1 1 - 3
2018-04-14 Drenthina JO11-1 - DZOH JO11-1 1 - 4
2018-04-14 SJO Dalen/DSC JO11-1 - FC Klazienaveen JO11-1 4 - 5
2018-04-14 Hoogeveen JO11-1 - Emmen JO11-2 3 - 4
2018-04-14 Onstwedder Boys JO11-1G - Emmen JO11-3 9 - 0
2018-04-14 Stadskanaal JO11-1 - DZOH JO11-2 15 - 1
2018-04-17 Raptim JO11-1 - FC Klazienaveen JO11-1 2 - 6
2018-04-18 Drenthina JO11-1 - Emmen JO11-3 4 - 3
2018-04-21 DZOH JO11-2 - Emmen JO11-3 2 - 2
2018-04-21 SVBO JO11-1 - Emmen JO11-2 1 - 3
2018-04-21 Raptim JO11-1 - Drenthina JO11-1 4 - 1
2018-04-21 FC Klazienaveen JO11-1 - Stadskanaal JO11-1 1 - 4
2018-04-21 SJO Dalen/DSC JO11-1 - Onstwedder Boys JO11-1G 2 - 12
2018-04-21 DZOH JO11-1 - Hoogeveen JO11-1 10 - 0

Programma

28/04/2018 DZOH JO11-1 - Raptim JO11-1 aanv. 09:00 uur
28/04/2018 FC Klazienaveen JO11-1 - SVBO JO11-1 aanv. 10:00 uur
28/04/2018 Emmen JO11-3 - Hoogeveen JO11-1 aanv. 12:00 uur
30/04/2018 Hoogeveen JO11-1 - Onstwedder Boys JO11-1G aanv. 18:00 uur
05/05/2018 Onstwedder Boys JO11-1G - Drenthina JO11-1 aanv. 10:30 uur
09/05/2018 Stadskanaal JO11-1 - Onstwedder Boys JO11-1G aanv. 18:30 uur
12/05/2018 Drenthina JO11-1 - DZOH JO11-2 aanv. 09:00 uur
12/05/2018 Hoogeveen JO11-1 - FC Klazienaveen JO11-1 aanv. 09:30 uur
12/05/2018 Onstwedder Boys JO11-1G - SVBO JO11-1 aanv. 10:30 uur
12/05/2018 Emmen JO11-2 - Raptim JO11-1 aanv. 10:45 uur
12/05/2018 Emmen JO11-3 - SJO Dalen/DSC JO11-1 aanv. 12:00 uur
15/05/2018 Stadskanaal JO11-1 - DZOH JO11-1 aanv. 18:30 uur
16/05/2018 DZOH JO11-2 - Emmen JO11-2 aanv. 18:30 uur
19/05/2018 SVBO JO11-1 - Stadskanaal JO11-1 aanv. 09:30 uur
19/05/2018 Raptim JO11-1 - Onstwedder Boys JO11-1G aanv. 10:00 uur
19/05/2018 Drenthina JO11-1 - Hoogeveen JO11-1 aanv. 10:00 uur
19/05/2018 DZOH JO11-1 - SJO Dalen/DSC JO11-1 aanv. 10:15 uur
19/05/2018 DZOH JO11-2 - FC Klazienaveen JO11-1 aanv. 10:15 uur
19/05/2018 Emmen JO11-2 - Emmen JO11-3 aanv. 10:45 uur