Stadskanaal JO11-4

stadskanaal-jo11-4-16-17
Voorste rij: Roderick Bruns, Werner Leeuwerik, Deyon Boelen, Quinn Steenhuis, Sven de Wit
Achterste rij: Anton de Wit (trainer/leider), Sanne Hilverts, Lennaert Bruns, Tim Lutjeboer, Toine Boon, Harrie Lutjeboer (trainer/leider)


Stand

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Bijz.
1 SVV'04 JO11-1 6 6 0 0 18 41 10
2 Drenthina JO11-2 6 4 1 1 13 19 13
3 CEC JO11-1 5 4 0 1 12 36 11
4 FC Klazienaveen JO11-2 6 3 1 2 10 34 14
5 DZOH JO11-3 6 3 1 2 10 25 23
6 Emmen JO11-4 5 3 0 2 9 35 12
7 SC Erica JO11-1G 6 3 0 3 9 38 18
8 Bargeres JO11-1G 5 2 1 2 7 24 13
9 Stadskanaal JO11-4 6 2 1 3 7 17 20
10 Schoonebeek JO11-1 5 1 1 3 4 8 34
11 Valthermond JO11-1 6 0 0 6 0 6 34
12 Zwartemeerse Boys JO11-1 6 0 0 6 0 2 83

Uitslagen

2018-04-14 DZOH JO11-3 - SC Erica JO11-1G 3 - 2
2018-04-14 Stadskanaal JO11-4 - Drenthina JO11-2 2 - 3
2018-04-14 Valthermond JO11-1 - Bargeres JO11-1G 1 - 3
2018-04-14 Zwartemeerse Boys JO11-1 - Emmen JO11-4 0 - 12
2018-04-14 Schoonebeek JO11-1 - SVV'04 JO11-1 0 - 11
2018-04-14 CEC JO11-1 - FC Klazienaveen JO11-2 3 - 1
2018-04-18 SC Erica JO11-1G - Zwartemeerse Boys JO11-1 21 - 0
2018-04-21 SVV'04 JO11-1 - Bargeres JO11-1G 5 - 1
2018-04-21 Drenthina JO11-2 - Schoonebeek JO11-1 4 - 0
2018-04-21 DZOH JO11-3 - FC Klazienaveen JO11-2 4 - 4
2018-04-21 Stadskanaal JO11-4 - Valthermond JO11-1 2 - 0

Programma

26/04/2018 Bargeres JO11-1G - Schoonebeek JO11-1 aanv. 19:00 uur
28/04/2018 Valthermond JO11-1 - Zwartemeerse Boys JO11-1 aanv. 09:00 uur
28/04/2018 Drenthina JO11-2 - DZOH JO11-3 aanv. 09:00 uur
28/04/2018 SVV'04 JO11-1 - FC Klazienaveen JO11-2 aanv. 09:00 uur
28/04/2018 Emmen JO11-4 - SC Erica JO11-1G aanv. 09:30 uur
28/04/2018 Bargeres JO11-1G - CEC JO11-1 aanv. 10:15 uur
05/05/2018 Schoonebeek JO11-1 - Valthermond JO11-1 aanv. 10:30 uur
05/05/2018 CEC JO11-1 - Stadskanaal JO11-4 aanv. 10:30 uur
12/05/2018 FC Klazienaveen JO11-2 - SC Erica JO11-1G aanv. 09:00 uur
12/05/2018 Zwartemeerse Boys JO11-1 - SVV'04 JO11-1 aanv. 10:00 uur
12/05/2018 Bargeres JO11-1G - Stadskanaal JO11-4 aanv. 10:15 uur
12/05/2018 CEC JO11-1 - Drenthina JO11-2 aanv. 10:30 uur
12/05/2018 Schoonebeek JO11-1 - Emmen JO11-4 aanv. 10:30 uur
12/05/2018 Valthermond JO11-1 - DZOH JO11-3 aanv. 11:00 uur
19/05/2018 FC Klazienaveen JO11-2 - Bargeres JO11-1G aanv. 09:00 uur
19/05/2018 SVV'04 JO11-1 - Drenthina JO11-2 aanv. 09:00 uur
19/05/2018 DZOH JO11-3 - Schoonebeek JO11-1 aanv. 09:00 uur
19/05/2018 Emmen JO11-4 - Stadskanaal JO11-4 aanv. 09:30 uur
19/05/2018 Zwartemeerse Boys JO11-1 - CEC JO11-1 aanv. 10:00 uur
19/05/2018 SC Erica JO11-1G - Valthermond JO11-1 aanv. 10:00 uur
23/05/2018 FC Klazienaveen JO11-2 - Drenthina JO11-2 aanv. 18:30 uur