Stadskanaal JO11-4

stadskanaal-jo11-4-16-17
Voorste rij: Roderick Bruns, Werner Leeuwerik, Deyon Boelen, Quinn Steenhuis, Sven de Wit
Achterste rij: Anton de Wit (trainer/leider), Sanne Hilverts, Lennaert Bruns, Tim Lutjeboer, Toine Boon, Harrie Lutjeboer (trainer/leider)


Stand

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Bijz.
1 Valthermond JO11-1 4 4 0 0 12 33 1
2 Musselkanaal JO11-3 3 2 1 0 7 16 4
3 Stadskanaal JO11-4 3 2 1 0 7 15 4
4 Bellingwolde JO11-2 3 2 0 1 6 17 14
5 SJS JO11-1 3 1 1 1 4 9 8
6 Onstwedder Boys JO11-3 3 1 1 1 4 9 13
7 SPW JO11-1 4 1 1 2 4 10 21
8 FC Ter Apel '96 JO11-2 3 1 0 2 3 12 16
9 Gasselte JO11-1 3 0 1 2 1 4 19
10 Westerlee JO11-1 2 0 0 2 0 4 11
11 Borger JO11-2 3 0 0 3 0 3 21

Uitslagen

2017-10-14 Stadskanaal JO11-4 - Musselkanaal JO11-3 2 - 2
2017-10-14 Onstwedder Boys JO11-3 - Westerlee JO11-1 5 - 1
2017-10-14 Valthermond JO11-1 - Gasselte JO11-1 11 - 0
2017-10-14 SJS JO11-1 - Borger JO11-2 6 - 1
2017-10-14 Bellingwolde JO11-2 - SPW JO11-1 8 - 2
2017-10-21 SJS JO11-1 - Valthermond JO11-1 0 - 4
2017-10-21 Westerlee JO11-1 - FC Ter Apel '96 JO11-2 3 - 6

Programma

28/10/2017 Musselkanaal JO11-3 - FC Ter Apel '96 JO11-2 aanv. 09:00 uur
28/10/2017 SPW JO11-1 - Borger JO11-2 aanv. 09:00 uur
28/10/2017 Gasselte JO11-1 - Bellingwolde JO11-2 aanv. 10:00 uur
28/10/2017 Onstwedder Boys JO11-3 - Stadskanaal JO11-4 aanv. 10:00 uur
28/10/2017 Westerlee JO11-1 - Valthermond JO11-1 aanv. 10:30 uur
04/11/2017 Stadskanaal JO11-4 - Westerlee JO11-1 aanv. 09:00 uur
04/11/2017 SJS JO11-1 - SPW JO11-1 aanv. 09:00 uur
04/11/2017 Borger JO11-2 - Gasselte JO11-1 aanv. 09:15 uur
04/11/2017 Bellingwolde JO11-2 - Musselkanaal JO11-3 aanv. 11:30 uur
04/11/2017 Ter Apel '96 FC JO11-2 - Onstwedder Boys JO11-3 aanv. 11:30 uur
11/11/2017 SJS JO11-1 - Bellingwolde JO11-2 aanv. 09:00 uur
11/11/2017 SPW JO11-1 - Stadskanaal JO11-4 aanv. 09:00 uur
11/11/2017 Borger JO11-2 - Onstwedder Boys JO11-3 aanv. 09:15 uur
11/11/2017 Gasselte JO11-1 - Ter Apel '96 FC JO11-2 aanv. 10:00 uur
11/11/2017 Valthermond JO11-1 - Musselkanaal JO11-3 aanv. 11:00 uur
18/11/2017 Stadskanaal JO11-4 - SJS JO11-1 aanv. 09:00 uur
18/11/2017 Musselkanaal JO11-3 - Westerlee JO11-1 aanv. 09:00 uur
18/11/2017 Onstwedder Boys JO11-3 - Gasselte JO11-1 aanv. 10:00 uur
18/11/2017 Bellingwolde JO11-2 - Valthermond JO11-1 aanv. 10:00 uur
18/11/2017 Ter Apel '96 FC JO11-2 - Borger JO11-2 aanv. 11:30 uur