Stadskanaal JO11-5

stadskanaal-jo11-5-16-17
Voorste rij: Niels Jager, Tycho Harms, Milan Bies, Twan Scheper, Jaylen Manning
Achterste rij: Richard Kroeze (trainer/coach), Lisa Marquering, Jaap de Vrij, Ryan Boekholt, Cristiaan Kroeze, Bert Jan Boekholt (trainer/coach)

Stand

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Bijz.
1 Stadskanaal JO11-5 6 6 0 0 18 41 2
2 Noordster JO11-2 5 5 0 0 15 41 6
3 SV Mussel JO11-1 5 5 0 0 15 42 8
4 SPW JO11-1 5 4 0 1 12 39 9
5 Sellingen JO11-1G 6 3 1 2 10 26 19
6 Bellingwolde JO11-1G 6 3 0 3 9 24 26
7 Westerwolde JO11-3 7 2 1 4 7 18 31
8 Veelerveen JO11-1G 5 2 0 3 6 14 19
9 SJO ASVB/Wedde JO11-2 5 2 0 3 6 12 34
10 Nieuw Buinen JO11-2 6 1 0 5 3 22 37
11 SJS JO11-2 6 0 0 6 0 3 45
12 Alteveer JO11-1G 6 0 0 6 0 4 50

Uitslagen

2018-04-11 SV Mussel JO11-1 - SPW JO11-1 5 - 2
2018-04-14 Veelerveen JO11-1G - Westerwolde JO11-3 4 - 3
2018-04-14 Stadskanaal JO11-5 - SJO ASVB/Wedde JO11-2 14 - 1
2018-04-14 Sellingen JO11-1G - Bellingwolde JO11-1G 9 - 3
2018-04-14 Alteveer JO11-1G - Nieuw Buinen JO11-2 2 - 6
2018-04-14 Noordster JO11-2 - SJS JO11-2 11 - 0
2018-04-21 SJS JO11-2 - Stadskanaal JO11-5 0 - 7
2018-04-21 Westerwolde JO11-3 - Alteveer JO11-1G 4 - 0
2018-04-21 Nieuw Buinen JO11-2 - SPW JO11-1 0 - 11
2018-04-21 Bellingwolde JO11-1G - Noordster JO11-2 2 - 5

Programma

25/04/2018 SPW JO11-1 - Stadskanaal JO11-5 aanv. 18:30 uur
28/04/2018 SV Mussel JO11-1 - Noordster JO11-2 aanv. 09:00 uur
28/04/2018 SJS JO11-2 - Bellingwolde JO11-1G aanv. 09:00 uur
28/04/2018 Nieuw Buinen JO11-2 - SJO ASVB/Wedde JO11-2 aanv. 09:00 uur
28/04/2018 Veelerveen JO11-1G - Alteveer JO11-1G aanv. 10:00 uur
05/05/2018 Sellingen JO11-1G - SJO ASVB/Wedde JO11-2 aanv. 10:00 uur
05/05/2018 Veelerveen JO11-1G - SV Mussel JO11-1 aanv. 10:00 uur
05/05/2018 Noordster JO11-2 - SPW JO11-1 aanv. 13:15 uur
12/05/2018 SV Mussel JO11-1 - Sellingen JO11-1G aanv. 09:00 uur
12/05/2018 SJO ASVB/Wedde JO11-2 - Bellingwolde JO11-1G aanv. 09:00 uur
12/05/2018 Alteveer JO11-1G - SJS JO11-2 aanv. 10:00 uur
12/05/2018 SPW JO11-1 - Veelerveen JO11-1G aanv. 10:30 uur
12/05/2018 Noordster JO11-2 - Nieuw Buinen JO11-2 aanv. 13:15 uur
12/05/2018 Stadskanaal JO11-5 - Westerwolde JO11-3 aanv. 13:30 uur
19/05/2018 SJO ASVB/Wedde JO11-2 - SPW JO11-1 aanv. 09:00 uur
19/05/2018 SJS JO11-2 - Veelerveen JO11-1G aanv. 09:00 uur
19/05/2018 Sellingen JO11-1G - Alteveer JO11-1G aanv. 10:00 uur
19/05/2018 Nieuw Buinen JO11-2 - Westerwolde JO11-3 aanv. 10:15 uur
19/05/2018 Bellingwolde JO11-1G - SV Mussel JO11-1 aanv. 10:30 uur
19/05/2018 Noordster JO11-2 - Stadskanaal JO11-5 aanv. 13:15 uur