Stadskanaal JO11-6

stadskanaal-jo11-6-16-17
Voorste rij: Jasper Penning, Elroy Super, Sem Altepost, Stijn Roelfes, Demian Arrias
Achterste rij: Bert Beishuizen (trainer), Iwan Beishuizen, Feline Limbeek, Swen Veld, Mathijs Schulte, Ivar Kremer

Op de foto ontbreekt trainer Owen Buirs

Stand

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Bijz.
1 SV Mussel JO11-1 4 4 0 0 12 29 6
2 Pekelder Boys JO11-1G 3 3 0 0 9 20 2
3 Borger JO11-4 4 3 0 1 9 31 12
4 Sellingen JO11-1G 3 2 0 1 6 11 6
5 Veelerveen JO11-1G 3 2 0 1 6 9 7
6 Westerwolde JO11-2G 4 2 0 2 6 37 15
7 Valthermond JO11-3G 4 2 0 2 6 16 35
8 Alteveer JO11-1G 2 1 0 1 3 6 10
9 Ter Apel '96 FC JO11-5G 0 0 0 0 0 0 0
10 Musselkanaal JO11-4G 3 0 0 3 0 1 18
11 Stadskanaal JO11-6 4 0 0 4 0 8 28
12 Ter Apel '96 FC JO11-4G 4 0 0 4 0 9 38

Uitslagen

2017-10-14 Ter Apel '96 FC JO11-4G - SV Mussel JO11-1 0 - 9
2017-10-14 Valthermond JO11-3G - Westerwolde JO11-2G 2 - 17
2017-10-14 Veelerveen JO11-1G - Sellingen JO11-1G 3 - 1
2017-10-14 Musselkanaal JO11-4G - Borger JO11-4 0 - 5
2017-10-14 Stadskanaal JO11-6 - Alteveer JO11-1G 1 - 2
2017-10-21 Borger JO11-4 - Valthermond JO11-3G 12 - 1

Programma

28/10/2017 SV Mussel JO11-1 - Musselkanaal JO11-4G aanv. 09:00 uur
28/10/2017 Ter Apel '96 FC JO11-5G - Valthermond JO11-3G aanv. 09:00 uur
28/10/2017 Sellingen JO11-1G - Pekelder Boys JO11-1G aanv. 10:00 uur
28/10/2017 Alteveer JO11-1G - Ter Apel '96 FC JO11-4G aanv. 10:00 uur
28/10/2017 Veelerveen JO11-1G - Stadskanaal JO11-6 aanv. 10:00 uur
28/10/2017 Westerwolde JO11-2G - Borger JO11-4 aanv. 10:15 uur
04/11/2017 Pekelder Boys JO11-1G - Mussel JO11-1 aanv. 09:00 uur
04/11/2017 Ter Apel '96 FC JO11-4G - Veelerveen JO11-1G aanv. 09:00 uur
04/11/2017 Valthermond JO11-3G - Alteveer JO11-1G aanv. 09:00 uur
04/11/2017 Musselkanaal JO11-4G - Westerwolde JO11-2G aanv. 10:15 uur
04/11/2017 Borger JO11-4 - Ter Apel '96 FC JO11-5G aanv. 11:15 uur
04/11/2017 Stadskanaal JO11-6 - Sellingen JO11-1G aanv. 11:30 uur
11/11/2017 Pekelder Boys JO11-1G - Alteveer JO11-1G aanv. 09:00 uur
11/11/2017 Ter Apel '96 FC JO11-5G - Ter Apel '96 FC JO11-4G aanv. 09:55 uur
11/11/2017 Sellingen JO11-1G - Mussel JO11-1 aanv. 10:00 uur
11/11/2017 Westerwolde JO11-2G - Stadskanaal JO11-6 aanv. 10:00 uur
11/11/2017 Musselkanaal JO11-4G - Valthermond JO11-3G aanv. 10:15 uur
11/11/2017 Borger JO11-4 - Veelerveen JO11-1G aanv. 11:15 uur
18/11/2017 Mussel JO11-1 - Westerwolde JO11-2G aanv. 09:00 uur
18/11/2017 Ter Apel '96 FC JO11-4G - Borger JO11-4 aanv. 09:00 uur
18/11/2017 Valthermond JO11-3G - Pekelder Boys JO11-1G aanv. 09:00 uur
18/11/2017 Veelerveen JO11-1G - Ter Apel '96 FC JO11-5G aanv. 10:00 uur
18/11/2017 Alteveer JO11-1G - Sellingen JO11-1G aanv. 10:30 uur
18/11/2017 Stadskanaal JO11-6 - Musselkanaal JO11-4G aanv. 10:30 uur