Stadskanaal JO11-7

stadskanaal-jo11-7-16-17
Voorste rij: Martin Marku, Eldar Ahmic, Ruben Belga, Marcella Tjarks, Etienne Santing
Achterste rij: Bert Beishuizen (trainer/), Sabatiaan Katuin, Arend Tieks, Jenson Steenhuis,.Owen Buirs

 

Stand

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Bijz.
1 Gasselternijveen JO11-2 4 3 1 0 10 35 9
2 Annen JO11-4 3 3 0 0 9 39 2
3 FC Assen JO11-10 4 3 0 1 9 24 10
4 Gieten JO11-2 3 2 1 0 7 23 4
5 LEO (Loon) JO11-8 3 2 0 1 6 20 9
6 Eext JO11-2G 3 2 0 1 6 7 12
7 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO11-4 2 1 0 1 3 10 3
8 SJO BBC JO11-2G 3 1 0 2 3 11 14
9 Gieterveen JO11-2 3 1 0 2 3 6 22
10 Borger JO11-5 3 0 0 3 0 4 24
11 LTC JO11-9 3 0 0 3 0 0 30
12 Stadskanaal JO11-7 4 0 0 4 0 3 43

Uitslagen

2017-10-14 SJO BBC JO11-2G - Stadskanaal JO11-7 7 - 2
2017-10-14 LTC JO11-9 - Gieterveen JO11-2 0 - 2
2017-10-14 Annen JO11-4 - Borger JO11-5 7 - 0
2017-10-14 Gasselternijveen JO11-2 - Eext JO11-2G 11 - 2
2017-10-14 FC Assen JO11-10 - Gieten JO11-2 0 - 3
2017-10-21 Borger JO11-5 - ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO11-4 -

Programma

28/10/2017 Stadskanaal JO11-7 - LTC JO11-9 aanv. 09:00 uur
28/10/2017 Gieten JO11-2 - SJO BBC JO11-2G aanv. 10:30 uur
28/10/2017 Gieterveen JO11-2 - Eext JO11-2G aanv. 10:30 uur
28/10/2017 LEO (Loon) JO11-8 - Annen JO11-4 aanv. 11:00 uur
28/10/2017 Borger JO11-5 - Gasselternijveen JO11-2 aanv. 11:15 uur
28/10/2017 FC Assen JO11-10 - ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO11-4 aanv. 12:00 uur
01/11/2017 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO11-4 - LEO (Loon) JO11-8 aanv. 18:30 uur
04/11/2017 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO11-4 - Gieten JO11-2 aanv. 09:00 uur
04/11/2017 SJO BBC JO11-2G - Borger JO11-5 aanv. 09:00 uur
04/11/2017 LTC JO11-9 - LEO (Loon) JO11-8 aanv. 10:00 uur
04/11/2017 Annen JO11-4 - Assen FC JO11-10 aanv. 10:15 uur
04/11/2017 Gasselternijveen JO11-2 - Gieterveen JO11-2 aanv. 10:30 uur
04/11/2017 Eext JO11-2G - Stadskanaal JO11-7 aanv. 10:30 uur
11/11/2017 Stadskanaal JO11-7 - Annen JO11-4 aanv. 08:45 uur
11/11/2017 Gieten JO11-2 - Borger JO11-5 aanv. 09:00 uur
11/11/2017 SJO BBC JO11-2G - LEO (Loon) JO11-8 aanv. 09:00 uur
11/11/2017 Gasselternijveen JO11-2 - LTC JO11-9 aanv. 10:30 uur
11/11/2017 Gieterveen JO11-2 - ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO11-4 aanv. 10:30 uur
11/11/2017 Eext JO11-2G - Assen FC JO11-10 aanv. 10:30 uur
18/11/2017 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO11-4 - Gasselternijveen JO11-2 aanv. 09:00 uur
18/11/2017 LTC JO11-9 - SJO BBC JO11-2G aanv. 10:00 uur
18/11/2017 Annen JO11-4 - Eext JO11-2G aanv. 10:15 uur
18/11/2017 LEO (Loon) JO11-8 - Gieten JO11-2 aanv. 11:00 uur
18/11/2017 Borger JO11-5 - Gieterveen JO11-2 aanv. 11:15 uur
18/11/2017 Assen FC JO11-10 - Stadskanaal JO11-7 aanv. 14:45 uur