Stadskanaal JO12-3

achterste rij v.l.n.r: Emanuel Arkojan, Sven de Jonge, Tycho Heutinck, Pim Molema en Alexander Kruisinga (Trainer)

voorste rij v.l.n.r: Luuk Wind, Sam Davids, Beau Kruisinga, Eldar Ahmic en Redouane Chekaul

Stand

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Bijz.
1 Bellingwolde JO12-1 4 4 0 0 12 39 3
2 SJO ASVB/Wedde JO12-1G 4 3 1 0 10 26 4
3 Muntendam JO12-1 4 3 0 1 9 20 6
4 SJO Oldambt JO12-1 3 2 1 0 7 14 2
5 VVS JO12-1G 3 2 0 1 6 8 7
6 SPW JO12-1G 4 2 0 2 6 11 12
7 WVV JO12-2 2 1 0 1 3 9 8
8 SJO ZVC '14 JO12-2 3 1 0 2 3 4 12
9 Stadskanaal JO12-3 3 0 0 3 0 3 14
10 Poolster JO12-1 4 0 0 4 0 3 33
11 Nieuw Buinen JO12-1 4 0 0 4 0 1 37

Uitslagen

02-10-2019 Nieuw Buinen JO12-1 - SJO ASVB/Wedde JO12-1G 0 - 14
05-10-2019 SPW JO12-1G - Nieuw Buinen JO12-1 3 - 0
05-10-2019 VVS JO12-1G - Musselkanaal JO12-2 18 - 1
05-10-2019 SJO ASVB/Wedde JO12-1G - SJO Oldambt JO12-1 2 - 2
05-10-2019 SJO ZVC '14 JO12-2 - Muntendam JO12-1 1 - 4
05-10-2019 Bellingwolde JO12-1 - Poolster JO12-1 15 - 0
12-10-2019 Stadskanaal JO12-3 - VVS JO12-1G 1 - 2
12-10-2019 SJO Oldambt JO12-1 - SJO ZVC '14 JO12-2 6 - 0
12-10-2019 Poolster JO12-1 - SPW JO12-1G 1 - 6
12-10-2019 Muntendam JO12-1 - SJO ASVB/Wedde JO12-1G 1 - 3
12-10-2019 Nieuw Buinen JO12-1 - Bellingwolde JO12-1 0 - 12

Programma

19-10-2019 WVV JO12-2 - Stadskanaal JO12-3 aanv. 10:30 uur
26-10-2019 SJO Oldambt JO12-1 - VVS JO12-1G aanv. 09:00 uur
26-10-2019 SJO ASVB/Wedde JO12-1G - SJO ZVC '14 JO12-2 aanv. 10:15 uur
26-10-2019 Stadskanaal JO12-3 - SPW JO12-1G aanv. 10:30 uur
26-10-2019 Nieuw Buinen JO12-1 - Poolster JO12-1 aanv. 11:30 uur
30-10-2019 Muntendam JO12-1 - WVV JO12-2 aanv. 18:45 uur
02-11-2019 SPW JO12-1G - Muntendam JO12-1 aanv. 09:00 uur
02-11-2019 Poolster JO12-1 - WVV JO12-2 aanv. 10:30 uur
02-11-2019 Stadskanaal JO12-3 - SJO ZVC '14 JO12-2 aanv. 10:30 uur
02-11-2019 Nieuw Buinen JO12-1 - VVS JO12-1G aanv. 10:45 uur
02-11-2019 Bellingwolde JO12-1 - SJO Oldambt JO12-1 aanv. 11:30 uur
09-11-2019 VVS JO12-1G - Poolster JO12-1 aanv. 09:00 uur
09-11-2019 SJO Oldambt JO12-1 - Nieuw Buinen JO12-1 aanv. 10:00 uur
09-11-2019 SJO ASVB/Wedde JO12-1G - Stadskanaal JO12-3 aanv. 10:15 uur
09-11-2019 WVV JO12-2 - SPW JO12-1G aanv. 10:30 uur
09-11-2019 SJO ZVC '14 JO12-2 - Bellingwolde JO12-1 aanv. 11:00 uur