Stadskanaal JO13-1

staand achterste rij v.l.n.r: Maarten Hilgen, Daan Zijlstra, Daniël Mensen, Romano Ijzendoorn, Nick de Jonge en Roel Riemslag

staand midden v.l.n.r: Hans Bosma (trainer), Jeremy Mlynarczyk, Jens Mooibroek, Noël Bunt, Joussef Ghonim, Dennis Vijfschaft (stagiair) en Xander Smit (leider/ trainer)

zittend v.l.n.r: Tristan Bosma, Rick Drenth, Florent Smid, Brittany Eefting en Yari Smit

Stand

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Bijz.
1 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-1 2 1 1 0 4 5 1
2 DESZ JO13-1 1 1 0 0 3 2 0
3 SJO JVZ JO13-1G 1 1 0 0 3 2 1
4 Annen JO13-1 2 1 0 1 3 5 4
5 VKW JO13-1 2 1 0 1 3 5 7
6 Borger JO13-1 2 1 0 1 3 2 5
7 SVBO JO13-1 2 0 2 0 2 3 3
8 Noordscheschut JO13-1 1 0 1 0 1 3 3
9 Emmen JO13-1 0 0 0 0 0 0 0
10 SJO Dalen/DSC JO13-1 0 0 0 0 0 0 0
11 SVV'04 JO13-1 1 0 0 1 0 2 3
12 Stadskanaal JO13-1 2 0 0 2 0 1 3

Uitslagen

09-02-2019 DESZ JO13-1 - Annen JO13-1 2 - 0
09-02-2019 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-1 - Borger JO13-1 5 - 1
09-02-2019 Noordscheschut JO13-1 - SVBO JO13-1 3 - 3
09-02-2019 Stadskanaal JO13-1 - SJO JVZ JO13-1G 1 - 2
09-02-2019 VKW JO13-1 - SVV'04 JO13-1 3 - 2
16-02-2019 Borger JO13-1 - Stadskanaal JO13-1 1 - 0
16-02-2019 Annen JO13-1 - VKW JO13-1 5 - 2
16-02-2019 SVBO JO13-1 - ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-1 0 - 0

Programma

02-03-2019 Emmen JO13-1 - DESZ JO13-1 aanv. 10:30 uur
02-03-2019 SJO JVZ JO13-1G - SJO Dalen/DSC JO13-1 aanv. 10:30 uur
09-03-2019 Borger JO13-1 - SJO Dalen/DSC JO13-1 aanv. 09:00 uur
09-03-2019 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-1 - Annen JO13-1 aanv. 09:00 uur
09-03-2019 Noordscheschut JO13-1 - DESZ JO13-1 aanv. 09:00 uur
09-03-2019 SVBO JO13-1 - SVV'04 JO13-1 aanv. 10:30 uur
09-03-2019 Stadskanaal JO13-1 - Emmen JO13-1 aanv. 10:30 uur
09-03-2019 VKW JO13-1 - SJO JVZ JO13-1G aanv. 11:00 uur
16-03-2019 DESZ JO13-1 - SVBO JO13-1 aanv. 09:00 uur
16-03-2019 SVV'04 JO13-1 - ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-1 aanv. 09:00 uur
16-03-2019 Annen JO13-1 - Stadskanaal JO13-1 aanv. 10:30 uur
16-03-2019 Emmen JO13-1 - Noordscheschut JO13-1 aanv. 10:30 uur
16-03-2019 SJO JVZ JO13-1G - Borger JO13-1 aanv. 10:30 uur
16-03-2019 SJO Dalen/DSC JO13-1 - VKW JO13-1 aanv. 12:30 uur