Stadskanaal JO13-2

stadskanaal-jo13-2-16-17
Voorste rij: Thom Rubingh, Collin Heikens, Quim Garcia, Bas Feiken, Joeri Bakker
Middelste rij: Jan Brouwer (trainer/coach), Tom Veninga, Jesse van Dam, Tristan Siebering
Achterste rij: Marijn Leeuwerik, Robby Sanders, Lars Behrendt

Stand

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Bijz.
1 SJO NWVV/Titan JO13-1 4 4 0 0 12 31 4
2 DZOH JO13-4 4 3 1 0 10 37 5
3 Stadskanaal JO13-2 3 3 0 0 9 39 1
4 HOC JO13-2G 4 3 0 1 9 21 6
5 SV Mussel JO13-1 4 1 1 2 4 19 16
6 Musselkanaal JO13-2 2 1 0 1 3 7 15
7 Twedo JO13-2 3 1 0 2 3 6 6
8 Valthermond JO13-2 3 1 0 2 3 5 14
9 Drenthina JO13-3 3 1 0 2 3 6 24
10 Sellingen JO13-1 2 0 0 2 0 4 20
11 Beilen JO13-3 2 0 0 2 0 1 22
12 FC Ter Apel '96 JO13-3 4 0 0 4 0 1 44

Uitslagen

2017-10-14 SV Mussel JO13-1 - SJO NWVV/Titan JO13-1 1 - 7
2017-10-14 Drenthina JO13-3 - Valthermond JO13-2 5 - 1
2017-10-14 Musselkanaal JO13-2 - DZOH JO13-4 1 - 10
2017-10-14 HOC JO13-2G - Stadskanaal JO13-2 1 - 6
2017-10-14 FC Ter Apel '96 JO13-3 - Twedo JO13-2 1 - 5

Programma

28/10/2017 DZOH JO13-4 - Stadskanaal JO13-2 aanv. 09:00 uur
28/10/2017 Sellingen JO13-1 - Drenthina JO13-3 aanv. 10:00 uur
28/10/2017 Valthermond JO13-2 - SV Mussel JO13-1 aanv. 10:15 uur
28/10/2017 SJO NWVV/Titan JO13-1 - HOC JO13-2G aanv. 10:15 uur
28/10/2017 Twedo JO13-2 - Musselkanaal JO13-2 aanv. 11:00 uur
28/10/2017 Beilen JO13-3 - FC Ter Apel '96 JO13-3 aanv. 12:45 uur
04/11/2017 Stadskanaal JO13-2 - Twedo JO13-2 aanv. 08:45 uur
04/11/2017 Mussel JO13-1 - Sellingen JO13-1 aanv. 09:00 uur
04/11/2017 Drenthina JO13-3 - Beilen JO13-3 aanv. 09:30 uur
04/11/2017 Musselkanaal JO13-2 - Valthermond JO13-2 aanv. 10:30 uur
04/11/2017 Ter Apel '96 FC JO13-3 - SJO NWVV/Titan JO13-1 aanv. 13:00 uur
04/11/2017 HOC JO13-2G - DZOH JO13-4 aanv. 13:00 uur
11/11/2017 DZOH JO13-4 - Drenthina JO13-3 aanv. 09:00 uur
11/11/2017 Stadskanaal JO13-2 - Sellingen JO13-1 aanv. 09:55 uur
11/11/2017 Twedo JO13-2 - Mussel JO13-1 aanv. 11:00 uur
11/11/2017 Beilen JO13-3 - SJO NWVV/Titan JO13-1 aanv. 12:45 uur
11/11/2017 HOC JO13-2G - Musselkanaal JO13-2 aanv. 13:00 uur
11/11/2017 Ter Apel '96 FC JO13-3 - Valthermond JO13-2 aanv. 13:00 uur
18/11/2017 SJO NWVV/Titan JO13-1 - DZOH JO13-4 aanv. 09:00 uur
18/11/2017 Mussel JO13-1 - Stadskanaal JO13-2 aanv. 09:00 uur
18/11/2017 Drenthina JO13-3 - HOC JO13-2G aanv. 09:30 uur
18/11/2017 Sellingen JO13-1 - Twedo JO13-2 aanv. 10:00 uur
18/11/2017 Musselkanaal JO13-2 - Ter Apel '96 FC JO13-3 aanv. 10:50 uur
18/11/2017 Valthermond JO13-2 - Beilen JO13-3 aanv. 11:00 uur