Stadskanaal JO13-3

staand v.l.n.r: Ronald van ’t Hoen (trainer), Matthijs Schulte, Zoë Goos, Reza Weits, Rachel Moed, Michelle Eefting, Roneé Eefting, Sara Orsel en Mark Ossel (trainer/ leider)

zittend v.l.n.r: Samuel Costa Lopes, Rubin Belga, Eldar Ahmic, Ian Christians, Déjon Boelen, Marcella Tjarks en Abdulknalek Othman

Stand

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Bijz.
1 Pekelder Boys JO13-1 4 4 0 0 12 47 2
2 Valthermond JO13-1 4 4 0 0 12 23 1
3 SJS JO13-1 4 4 0 0 12 23 7
4 Sellingen JO13-1 3 3 0 0 9 17 3
5 Stadskanaal JO13-3 4 2 0 2 6 14 10
6 Bareveld JO13-1G 4 1 1 2 4 10 22
7 SV Mussel JO13-1 3 1 0 2 3 14 11
8 FC Ter Apel '96 JO13-2 4 1 0 3 3 9 13
9 SJO BBC JO13-1 4 1 0 3 3 10 27
10 Westerwolde JO13-2 4 0 1 3 1 4 28
11 SJO Pekela 2000 JO13-1G 3 0 0 3 0 3 16
12 Musselkanaal JO13-2 3 0 0 3 0 4 38

Uitslagen

06-10-2018 Stadskanaal JO13-3 - Sellingen JO13-1 0 - 3
06-10-2018 SJS JO13-1 - SV Mussel JO13-1 4 - 3
06-10-2018 Westerwolde JO13-2 - SJO BBC JO13-1 1 - 8
06-10-2018 Musselkanaal JO13-2 - Bareveld JO13-1G 3 - 6
06-10-2018 SJO Pekela 2000 JO13-1G - Pekelder Boys JO13-1 1 - 5
06-10-2018 FC Ter Apel '96 JO13-2 - Valthermond JO13-1 0 - 5
13-10-2018 Pekelder Boys JO13-1 - Musselkanaal JO13-2 23 - 0
13-10-2018 Sellingen JO13-1 - FC Ter Apel '96 JO13-2 3 - 1
13-10-2018 Bareveld JO13-1G - Westerwolde JO13-2 1 - 1
13-10-2018 SJO BBC JO13-1 - SJS JO13-1 2 - 6
13-10-2018 Valthermond JO13-1 - Stadskanaal JO13-3 4 - 1

Programma

20-10-2018 Musselkanaal JO13-2 - Sellingen JO13-1 aanv. 09:45 uur
20-10-2018 SV Mussel JO13-1 - SJO Pekela 2000 JO13-1G aanv. 10:30 uur
27-10-2018 Stadskanaal JO13-3 - Pekelder Boys JO13-1 aanv. 09:00 uur
27-10-2018 Westerwolde JO13-2 - SJS JO13-1 aanv. 10:00 uur
27-10-2018 Musselkanaal JO13-2 - SJO BBC JO13-1 aanv. 10:45 uur
27-10-2018 SJO Pekela 2000 JO13-1G - Bareveld JO13-1G aanv. 11:00 uur
27-10-2018 FC Ter Apel '96 JO13-2 - SV Mussel JO13-1 aanv. 12:30 uur
27-10-2018 Valthermond JO13-1 - Sellingen JO13-1 aanv. 14:00 uur
03-11-2018 SJS JO13-1 - Musselkanaal JO13-2 aanv. 09:00 uur
03-11-2018 Pekelder Boys JO13-1 - Valthermond JO13-1 aanv. 09:00 uur
03-11-2018 Sellingen JO13-1 - SJO Pekela 2000 JO13-1G aanv. 10:00 uur
03-11-2018 Bareveld JO13-1G - Stadskanaal JO13-3 aanv. 10:00 uur
03-11-2018 SV Mussel JO13-1 - Westerwolde JO13-2 aanv. 10:30 uur
03-11-2018 SJO BBC JO13-1 - FC Ter Apel '96 JO13-2 aanv. 11:00 uur
10-11-2018 SJS JO13-1 - Pekelder Boys JO13-1 aanv. 09:00 uur
10-11-2018 Bareveld JO13-1G - SJO BBC JO13-1 aanv. 10:00 uur
10-11-2018 Westerwolde JO13-2 - Valthermond JO13-1 aanv. 10:00 uur
10-11-2018 SV Mussel JO13-1 - Sellingen JO13-1 aanv. 10:30 uur
10-11-2018 FC Ter Apel '96 JO13-2 - Stadskanaal JO13-3 aanv. 10:45 uur
10-11-2018 Musselkanaal JO13-2 - SJO Pekela 2000 JO13-1G aanv. 12:05 uur