Stadskanaal 1

staand v.l.n.r: Rick Slor (Trainer/Coach), Menno Schreuder (Teammanager), Peter Bakker (Grensrechter), Jelmer Valk, Erik Kok, Robbert Pals, Sten Vos, Niek van der Woude, Tristan Rotman, Robert Oosting, Stoffer Bakker (Keepertrainer) en Wout Geerlings (Fysiotherapeut)

zittend v.l.n.r: Roy Tolner, Rodney Romney, Wessel Kleinstra, Bas Wirschuleit, Rick Arends, Royce Geerlings, Jordy Geerlings, Jordy Saman, Martijn van der Goot en Jeffrey Bakker.

Stand

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Bijz.
1 Dalfsen 1 22 17 2 3 53 54 27
2 Lemelerveld 1 22 15 4 3 49 72 20
3 Rolder Boys 1 23 13 4 6 43 50 33
4 Heerde 1 22 11 4 7 37 42 31
5 Valthermond 1 21 10 6 5 36 47 27
6 Stadskanaal 1 21 10 6 5 36 43 29
7 Germanicus 1 21 11 3 7 36 43 34
8 Dedemsvaart 1 21 8 4 9 28 40 48
9 SC Emmeloord 1 22 7 6 9 27 38 46
10 Beilen 1 23 7 4 12 25 37 43
11 Zuidwolde 1 22 6 2 14 20 36 54
12 FC Assen 1 22 5 4 13 19 28 60
13 Asser Boys 1 23 3 4 16 13 27 65
14 SC Erica 1 23 4 1 18 13 23 63

Uitslagen

07-04-2019 Stadskanaal 1 - Asser Boys 1 2 - 2
07-04-2019 Dalfsen 1 - Dedemsvaart 1 2 - 0
07-04-2019 Lemelerveld 1 - SC Emmeloord 1 4 - 0
07-04-2019 Rolder Boys 1 - Zuidwolde 1 2 - 1
07-04-2019 Heerde 1 - FC Assen 1 5 - 1
07-04-2019 Beilen 1 - Valthermond 1 2 - 2
07-04-2019 Germanicus 1 - SC Erica 1 3 - 2
14-04-2019 FC Assen 1 - Lemelerveld 1 1 - 1
14-04-2019 Dedemsvaart 1 - Germanicus 1 1 - 1
14-04-2019 Valthermond 1 - Heerde 1 1 - 0
14-04-2019 Asser Boys 1 - Dalfsen 1 1 - 3
14-04-2019 SC Emmeloord 1 - Stadskanaal 1 3 - 3
14-04-2019 SC Erica 1 - Rolder Boys 1 0 - 1
14-04-2019 Zuidwolde 1 - Beilen 1 3 - 1
20-04-2019 Rolder Boys 1 - FC Assen 1 2 - 2
20-04-2019 Asser Boys 1 - SC Erica 1 1 - 2
20-04-2019 Germanicus 1 - Beilen 1 2 - 0

Programma

22-04-2019 Lemelerveld 1 - Valthermond 1 aanv. 14:00 uur
22-04-2019 Dalfsen 1 - SC Emmeloord 1 aanv. 14:00 uur
22-04-2019 Heerde 1 - Zuidwolde 1 aanv. 14:00 uur
22-04-2019 Stadskanaal 1 - Dedemsvaart 1 aanv. 14:00 uur
26-04-2019 Germanicus 1 - Dedemsvaart 1 aanv. 20:00 uur
28-04-2019 SC Erica 1 - SC Emmeloord 1 aanv. 14:00 uur
28-04-2019 Valthermond 1 - FC Assen 1 aanv. 14:00 uur
05-05-2019 Germanicus 1 - Stadskanaal 1 aanv. 14:30 uur
12-05-2019 FC Assen 1 - Dalfsen 1 aanv. 14:00 uur
12-05-2019 SC Emmeloord 1 - Asser Boys 1 aanv. 14:00 uur
12-05-2019 Beilen 1 - Heerde 1 aanv. 14:00 uur
12-05-2019 Dedemsvaart 1 - Lemelerveld 1 aanv. 14:00 uur
12-05-2019 Zuidwolde 1 - Germanicus 1 aanv. 14:00 uur
12-05-2019 Valthermond 1 - Rolder Boys 1 aanv. 14:00 uur
12-05-2019 SC Erica 1 - Stadskanaal 1 aanv. 14:00 uur
19-05-2019 Asser Boys 1 - FC Assen 1 aanv. 14:00 uur
19-05-2019 Stadskanaal 1 - Zuidwolde 1 aanv. 14:00 uur
19-05-2019 SC Emmeloord 1 - Dedemsvaart 1 aanv. 14:00 uur
19-05-2019 Rolder Boys 1 - Heerde 1 aanv. 14:00 uur
19-05-2019 Lemelerveld 1 - Beilen 1 aanv. 14:00 uur
19-05-2019 Dalfsen 1 - SC Erica 1 aanv. 14:00 uur
19-05-2019 Germanicus 1 - Valthermond 1 aanv. 14:30 uur