Stadskanaal 1

staand v.l.n.r: Rick Slor (Trainer/Coach), Menno Schreuder (Teammanager), Peter Bakker (Grensrechter), Jelmer Valk, Erik Kok, Robbert Pals, Sten Vos, Niek van der Woude, Tristan Rotman, Robert Oosting, Stoffer Bakker (Keepertrainer) en Wout Geerlings (Fysiotherapeut)

zittend v.l.n.r: Roy Tolner, Rodney Romney, Wessel Kleinstra, Bas Wirschuleit, Rick Arends, Royce Geerlings, Jordy Geerlings, Jordy Saman, Martijn van der Goot en Jeffrey Bakker.

Stand

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Bijz.
1 Lemelerveld 1 14 11 1 2 34 56 13
2 Dalfsen 1 14 10 1 3 31 38 23
3 Heerde 1 14 8 4 2 28 29 17
4 Stadskanaal 1 13 7 3 3 24 24 15
5 Rolder Boys 1 14 6 3 5 21 30 25
6 Valthermond 1 12 5 4 3 19 29 17
7 Dedemsvaart 1 12 6 1 5 19 28 29
8 Germanicus 1 11 5 2 4 17 22 20
9 Beilen 1 14 5 2 7 17 24 24
10 SC Emmeloord 1 13 4 3 6 15 23 28
11 FC Assen 1 13 4 1 8 13 19 37
12 Asser Boys 1 14 3 3 8 12 16 36
13 Zuidwolde 1 14 3 2 9 11 23 38
14 SC Erica 1 14 1 0 13 3 10 49

Uitslagen

03-02-2019 Rolder Boys 1 - Dalfsen 1 6 - 2
03-02-2019 Beilen 1 - SC Emmeloord 1 1 - 2
03-02-2019 Zuidwolde 1 - Dedemsvaart 1 2 - 5
03-02-2019 Lemelerveld 1 - SC Erica 1 4 - 0
03-02-2019 Heerde 1 - Asser Boys 1 2 - 1
10-02-2019 Stadskanaal 1 - Heerde 1 1 - 1
10-02-2019 Dalfsen 1 - Beilen 1 3 - 0
10-02-2019 SC Emmeloord 1 - Valthermond 1 0 - 4
10-02-2019 Asser Boys 1 - Zuidwolde 1 2 - 2
10-02-2019 Dedemsvaart 1 - SC Erica 1 3 - 1
10-02-2019 Rolder Boys 1 - Lemelerveld 1 1 - 3
10-02-2019 FC Assen 1 - Germanicus 1 0 - 7

Programma

17-02-2019 SC Erica 1 - FC Assen 1 aanv. 14:00 uur
17-02-2019 Lemelerveld 1 - Dalfsen 1 aanv. 14:00 uur
17-02-2019 Beilen 1 - Stadskanaal 1 aanv. 14:00 uur
17-02-2019 Heerde 1 - Dedemsvaart 1 aanv. 14:00 uur
17-02-2019 Zuidwolde 1 - SC Emmeloord 1 aanv. 14:00 uur
17-02-2019 Valthermond 1 - Asser Boys 1 aanv. 14:00 uur
17-02-2019 Germanicus 1 - Rolder Boys 1 aanv. 14:30 uur
24-02-2019 SC Emmeloord 1 - Lemelerveld 1 aanv. 14:00 uur
24-02-2019 Valthermond 1 - Beilen 1 aanv. 14:00 uur
24-02-2019 FC Assen 1 - Heerde 1 aanv. 14:00 uur
24-02-2019 Dedemsvaart 1 - Dalfsen 1 aanv. 14:00 uur
24-02-2019 Asser Boys 1 - Stadskanaal 1 aanv. 14:00 uur
24-02-2019 SC Erica 1 - Germanicus 1 aanv. 14:00 uur
03-03-2019 Rolder Boys 1 - Dedemsvaart 1 aanv. 14:00 uur
03-03-2019 Valthermond 1 - Zuidwolde 1 aanv. 14:00 uur
03-03-2019 Germanicus 1 - SC Emmeloord 1 aanv. 14:30 uur
10-03-2019 Stadskanaal 1 - Valthermond 1 aanv. 14:00 uur
10-03-2019 Dedemsvaart 1 - FC Assen 1 aanv. 14:00 uur
10-03-2019 SC Emmeloord 1 - Rolder Boys 1 aanv. 14:00 uur
10-03-2019 Dalfsen 1 - Heerde 1 aanv. 14:00 uur
10-03-2019 SC Erica 1 - Zuidwolde 1 aanv. 14:00 uur
10-03-2019 Lemelerveld 1 - Germanicus 1 aanv. 14:00 uur
10-03-2019 Asser Boys 1 - Beilen 1 aanv. 14:00 uur
17-03-2019 Valthermond 1 - SC Erica 1 aanv. 14:00 uur
17-03-2019 Zuidwolde 1 - Dalfsen 1 aanv. 14:00 uur
17-03-2019 Heerde 1 - Lemelerveld 1 aanv. 14:00 uur
17-03-2019 Rolder Boys 1 - Stadskanaal 1 aanv. 14:00 uur
17-03-2019 Beilen 1 - Dedemsvaart 1 aanv. 14:00 uur
17-03-2019 FC Assen 1 - SC Emmeloord 1 aanv. 14:00 uur
17-03-2019 Germanicus 1 - Asser Boys 1 aanv. 14:30 uur