Stadskanaal 2

achterste rij v.l.n.r: Patrick Smits, Marco Bloemsma, Rutger Prummel, Moussa Naser en Benjamin Ahmic

middenste rij v.l.n.r: Michel Mulder (Leider), Mendinho Mendes, Dion Weidijk, Michiel de Boer, Peter van Nieff, Kaj Niemeijer, Lorenzo Kapel en Kevin Smits (Trainer)

voorste rij v.l.n.r: Menno Broekman, Par Marku, Rick Arends, Yorin Hoezen, Chris Timmermans en Jarno Ruiters

Stand

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Bijz.
1 FC Zuidlaren 2 3 3 0 0 9 13 3
2 Actief 3 3 3 0 0 9 11 3
3 WVV 3 4 3 0 1 9 12 8
4 Stadskanaal 2 4 2 1 1 7 11 5
5 Amicitia VMC 2 4 2 1 1 7 8 8
6 ASVB 2 3 2 0 1 6 5 3
7 Veendam 1894 3 3 1 1 1 4 13 10
8 ZNC 2 3 1 1 1 4 5 8
9 Asser Boys 2 2 1 0 1 3 5 4
10 GSAVV Forward 4 3 0 2 1 2 7 9
11 Muntendam 2 3 0 0 3 0 1 11
12 Helpman 3 4 0 0 4 0 4 10
13 GVAV-Rapiditas 3 3 0 0 3 -3 2 15 3

Uitslagen

06-10-2019 ZNC 2 - Actief 3 0 - 6
06-10-2019 Asser Boys 2 - Stadskanaal 2 3 - 1
06-10-2019 Helpman 3 - FC Zuidlaren 2 1 - 4
06-10-2019 GVAV-Rapiditas 3 - WVV 3 0 - 2
06-10-2019 Amicitia VMC 2 - Muntendam 2 3 - 1
06-10-2019 GSAVV Forward 4 - Veendam 1894 3 4 - 4
13-10-2019 Muntendam 2 - Stadskanaal 2 0 - 3
13-10-2019 Actief 3 - ASVB 2 2 - 1
13-10-2019 WVV 3 - Helpman 3 3 - 2
13-10-2019 FC Zuidlaren 2 - GVAV-Rapiditas 3 7 - 1
13-10-2019 ZNC 2 - Amicitia VMC 2 4 - 1

Programma

20-10-2019 ASVB 2 - Muntendam 2 aanv. 10:00 uur
20-10-2019 Asser Boys 2 - FC Zuidlaren 2 aanv. 10:30 uur
20-10-2019 GVAV-Rapiditas 3 - ZNC 2 aanv. 11:00 uur
20-10-2019 Helpman 3 - Actief 3 aanv. 11:00 uur
20-10-2019 Amicitia VMC 2 - Veendam 1894 3 aanv. 12:00 uur
20-10-2019 GSAVV Forward 4 - WVV 3 aanv. 12:00 uur
27-10-2019 ZNC 2 - ASVB 2 aanv. 10:00 uur
27-10-2019 Actief 3 - GSAVV Forward 4 aanv. 11:00 uur
27-10-2019 Veendam 1894 3 - Helpman 3 aanv. 11:00 uur
27-10-2019 WVV 3 - Muntendam 2 aanv. 11:00 uur
27-10-2019 GVAV-Rapiditas 3 - Amicitia VMC 2 aanv. 12:00 uur
27-10-2019 FC Zuidlaren 2 - Stadskanaal 2 aanv. 12:00 uur
03-11-2019 ASVB 2 - FC Zuidlaren 2 aanv. 10:00 uur
03-11-2019 Asser Boys 2 - WVV 3 aanv. 10:30 uur
03-11-2019 Helpman 3 - ZNC 2 aanv. 11:00 uur
03-11-2019 Stadskanaal 2 - Veendam 1894 3 aanv. 11:00 uur
03-11-2019 Amicitia VMC 2 - Actief 3 aanv. 12:00 uur
03-11-2019 GSAVV Forward 4 - GVAV-Rapiditas 3 aanv. 12:00 uur
10-11-2019 Muntendam 2 - Asser Boys 2 aanv. 10:00 uur
10-11-2019 Actief 3 - GVAV-Rapiditas 3 aanv. 11:00 uur
10-11-2019 Veendam 1894 3 - ASVB 2 aanv. 11:00 uur
10-11-2019 WVV 3 - ZNC 2 aanv. 11:00 uur
10-11-2019 Stadskanaal 2 - Helpman 3 aanv. 11:00 uur
10-11-2019 FC Zuidlaren 2 - GSAVV Forward 4 aanv. 12:00 uur