Stadskanaal 5

achterste rij v.l.n.r: Harry Koops (Trainer), Justin Oost, Arnold Rotman, Xander Smit, Han Rogier de Vrij, Arjan Nijmeijer, Brian Mulder, Erik Stanneveld en Henk Nijmeijer (leider)

voorste rij v.l.n.r: Pal Marku, Erwin Mulder (c), Pascal Kost, René Becker, Martin Mooibroek, Tim Snijders en Tonny Boon. Op de foto missen Martin Schuiling, Gilo Scalas en Harold Koster.

Zeker is wel dat bondscoach Harry Koops, wederom de leiding heeft over deze getalenteerde spelersgroep. Hiermee is de vurige wens van meerdere eredivisieclubs om Harry aan te trekkken voor de technische staf voorlopig in de spreekwoordelijke ijskast beland. 

Klik hier om naar onze Facebook pagina te gaan voor verslagen

Stand

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Bijz.
1 Stadskanaal 5 5 5 0 0 15 28 3
2 Valthermond 5 5 4 0 1 12 27 15
3 Gasselternijveen 3 4 3 0 1 9 16 8
4 SPW 2 5 3 0 2 9 17 8
5 Musselkanaal 4 5 3 0 2 9 16 9
6 Wedde 3 4 2 1 1 7 14 16
7 Buinerveen 3 4 2 0 2 6 19 18
8 FC Ter Apel '96 4 3 1 0 2 3 12 17
9 Buinen 4 5 1 0 4 3 16 26
10 Gieterveen 2 5 1 0 4 3 21 39
11 Bareveld 4 5 1 0 4 3 6 29
12 Veelerveen 3 4 0 1 3 1 11 15

Uitslagen

17-10-2021 Buinerveen 3 - Musselkanaal 4 1 - 7
24-10-2021 Stadskanaal 5 - Wedde 3 8 - 1
24-10-2021 Valthermond 5 - Veelerveen 3 5 - 4
24-10-2021 Buinen 4 - Musselkanaal 4 1 - 5
24-10-2021 Bareveld 4 - SPW 2 2 - 0

Programma

31-10-2021 Bareveld 4 - Veelerveen 3 aanv. 10:00 uur
31-10-2021 Buinen 4 - SPW 2 aanv. 10:00 uur
31-10-2021 Gasselternijveen 3 - Wedde 3 aanv. 10:00 uur
31-10-2021 Musselkanaal 4 - Gieterveen 2 aanv. 10:00 uur
31-10-2021 Valthermond 5 - Stadskanaal 5 aanv. 10:00 uur
07-11-2021 Gieterveen 2 - Buinen 4 aanv. 10:00 uur
07-11-2021 SPW 2 - Gasselternijveen 3 aanv. 10:00 uur
07-11-2021 Stadskanaal 5 - Bareveld 4 aanv. 10:00 uur
07-11-2021 Veelerveen 3 - Buinerveen 3 aanv. 10:00 uur
07-11-2021 Wedde 3 - Valthermond 5 aanv. 10:00 uur
07-11-2021 FC Ter Apel '96 4 - Musselkanaal 4 aanv. 10:30 uur
14-11-2021 Wedde 3 - FC Ter Apel '96 4 aanv. 10:00 uur
21-11-2021 Buinen 4 - Veelerveen 3 aanv. 10:00 uur
21-11-2021 Buinerveen 3 - Valthermond 5 aanv. 10:00 uur
21-11-2021 Gasselternijveen 3 - Bareveld 4 aanv. 10:00 uur
21-11-2021 Gieterveen 2 - Stadskanaal 5 aanv. 10:00 uur
21-11-2021 Musselkanaal 4 - Wedde 3 aanv. 10:00 uur
21-11-2021 SPW 2 - FC Ter Apel '96 4 aanv. 10:00 uur