Stadskanaal 5

IMG_9749
Boven: Robert Mooibroek, André Koerts, Jos Zuidema, Demion de Haan, Arjen Slager, Henk Kuiper (assistent-scheidsrechter)
Midden: Aukje Koerts (assistent-inspanningsfysioloog), Michel Borgeld (leider), Sander Sandmann, Pim de Jonge, Saas Hashem, Mesut Sonmez, Freek Masclé (inspanningsfysioloog)
Onder: Henk van den Broek, Andries Borgeld, Jan Hulshof, Ronnie Waijer, Pal Marku

Op de foto ontbreken: Klaas Siersema, Gerard Nijlaan, Marciano Spijker en Jan Idskes

Telefoonnummer(s):
Michel Borgeld (Leider): 06-23382804

Klik hier om naar onze Facebook pagina te gaan voor verslagen

Stand

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Bijz.
1 Roswinkel Sp. 2 4 3 1 0 10 12 4
2 Borger 2 4 3 0 1 9 18 5
3 EEC 2 4 2 1 1 7 27 10
4 Musselkanaal 4 3 2 0 1 6 12 7
5 CEC 4 3 2 0 1 6 9 11
6 SGO 1 4 1 1 2 4 9 23
7 GKC 2 3 1 0 2 3 9 10
8 Buinerveen 2 2 0 2 0 2 4 4
9 Witteveense Boys'87 2 4 0 2 2 2 5 24
10 Gasselternijveen 2 2 0 1 1 1 6 9
11 Stadskanaal 5 3 0 0 3 0 4 8

Uitslagen

2017-10-15 Buinerveen 2 - Witteveense Boys'87 2 2 - 2
2017-10-15 Borger 2 - SGO 1 7 - 0
2017-10-15 EEC 2 - Gasselternijveen 2 4 - 4
2017-10-15 Roswinkel Sp. 2 - GKC 2 4 - 2
2017-10-15 CEC 4 - Musselkanaal 4 1 - 5
2017-10-22 SGO 1 - Musselkanaal 4 4 - 2
2017-10-22 EEC 2 - Witteveense Boys'87 2 10 - 0

Programma

29/10/2017 GKC 2 - Stadskanaal 5 aanv. 10:00 uur
29/10/2017 Gasselternijveen 2 - CEC 4 aanv. 10:00 uur
29/10/2017 EEC 2 - Borger 2 aanv. 10:00 uur
29/10/2017 SGO 1 - Buinerveen 2 aanv. 10:00 uur
29/10/2017 Musselkanaal 4 - Roswinkel Sp. 2 aanv. 11:00 uur
05/11/2017 Stadskanaal 5 - Musselkanaal 4 aanv. 10:00 uur
05/11/2017 Buinerveen 2 - EEC 2 aanv. 10:00 uur
05/11/2017 CEC 4 - Witteveense Boys'87 2 aanv. 10:00 uur
05/11/2017 Borger 2 - Gasselternyveen 2 aanv. 10:00 uur
05/11/2017 Roswinkel Sp. 2 - SGO 1 aanv. 10:00 uur
12/11/2017 GKC 2 - Borger 2 aanv. 10:00 uur
12/11/2017 CEC 4 - SGO 1 aanv. 10:00 uur
12/11/2017 Gasselternyveen 2 - Witteveense Boys'87 2 aanv. 10:00 uur
12/11/2017 Stadskanaal 5 - EEC 2 aanv. 10:00 uur
12/11/2017 Musselkanaal 4 - Buinerveen 2 aanv. 10:15 uur
19/11/2017 Buinerveen 2 - Stadskanaal 5 aanv. 10:00 uur
19/11/2017 EEC 2 - Musselkanaal 4 aanv. 10:00 uur
19/11/2017 Roswinkel Sp. 2 - CEC 4 aanv. 10:00 uur
19/11/2017 SGO 1 - Gasselternyveen 2 aanv. 10:00 uur
19/11/2017 Witteveense Boys'87 2 - GKC 2 aanv. 10:00 uur