Stadskanaal 5

Nog even geduld, de kappers doen momenteel hun werk.

Zeker is wel dat bondscoach Harry Koops, wederom de leiding heeft over deze getalenteerde spelersgroep. Hiermee is de vurige wens van meerdere eredivisieclubs om Harry aan te trekkken voor de technische staf voorlopig in de spreekwoordelijke ijskast beland. 

Klik hier om naar onze Facebook pagina te gaan voor verslagen

Stand

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Bijz.
1 Eext 3 2 2 0 0 6 16 2
2 Stadskanaal 5 2 2 0 0 6 15 5
3 Wildervank 3 2 2 0 0 6 15 5
4 Gasselternijveen 3 2 1 1 0 4 10 6
5 EEC 1 1 1 0 0 3 6 1
6 GKC 3 2 1 0 1 3 10 9
7 Gieterveen 2 2 1 0 1 3 5 6
8 Annen 6 2 1 0 1 3 10 12
9 Gieten 6 2 0 1 1 1 4 9
10 SPW 3 2 0 1 1 1 6 14
11 Buinerveen 3 2 0 1 1 1 6 15
12 Buinen 3 1 0 0 1 0 0 3
13 Pekelder Boys 3 2 0 0 2 0 4 11
14 Bareveld 3 2 0 0 2 0 6 15

Uitslagen

20-09-2020 Bareveld 3 - GKC 3 1 - 7
20-09-2020 EEC 1 - Buinen 3
20-09-2020 Gieten 6 - Eext 3 0 - 5
20-09-2020 Gieterveen 2 - Gasselternijveen 3 2 - 6
20-09-2020 Stadskanaal 5 - Annen 6 7 - 2
20-09-2020 Wildervank 3 - Pekelder Boys 3 5 - 3
27-09-2020 Pekelder Boys 3 - EEC 1 1 - 6
27-09-2020 Annen 6 - Bareveld 3 8 - 5
27-09-2020 Eext 3 - Buinerveen 3 11 - 2
27-09-2020 Gasselternijveen 3 - Gieten 6 4 - 4
27-09-2020 GKC 3 - Stadskanaal 5 3 - 8
27-09-2020 SPW 3 - Wildervank 3 2 - 10
27-09-2020 Buinen 3 - Gieterveen 2 0 - 3

Programma

04-10-2020 Bareveld 3 - Stadskanaal 5 aanv. 10:00 uur
04-10-2020 Buinerveen 3 - GKC 3 aanv. 10:00 uur
04-10-2020 EEC 1 - SPW 3 aanv. 10:00 uur
04-10-2020 Gasselternijveen 3 - Pekelder Boys 3 aanv. 10:00 uur
04-10-2020 Gieterveen 2 - Eext 3 aanv. 10:00 uur
04-10-2020 Gieten 6 - Buinen 3 aanv. 10:00 uur
04-10-2020 Wildervank 3 - Annen 6 aanv. 11:00 uur
11-10-2020 Pekelder Boys 3 - Gieterveen 2 aanv. 09:00 uur
11-10-2020 Annen 6 - Gieten 6 aanv. 10:00 uur
11-10-2020 Eext 3 - EEC 1 aanv. 10:00 uur
11-10-2020 GKC 3 - Wildervank 3 aanv. 10:00 uur
11-10-2020 SPW 3 - Bareveld 3 aanv. 10:00 uur
11-10-2020 Stadskanaal 5 - Buinerveen 3 aanv. 10:00 uur
11-10-2020 Buinen 3 - Gasselternijveen 3 aanv. 11:45 uur
18-10-2020 Buinerveen 3 - Wildervank 3 aanv. 10:00 uur
18-10-2020 EEC 1 - Bareveld 3 aanv. 10:00 uur
18-10-2020 Eext 3 - Pekelder Boys 3 aanv. 10:00 uur
18-10-2020 Gasselternijveen 3 - GKC 3 aanv. 10:00 uur
18-10-2020 Gieterveen 2 - SPW 3 aanv. 10:00 uur
18-10-2020 Gieten 6 - Stadskanaal 5 aanv. 10:00 uur
18-10-2020 Buinen 3 - Annen 6 aanv. 11:45 uur
25-10-2020 Pekelder Boys 3 - Buinerveen 3 aanv. 09:00 uur
25-10-2020 Stadskanaal 5 - Gasselternijveen 3 aanv. 09:00 uur
25-10-2020 Annen 6 - Eext 3 aanv. 10:00 uur
25-10-2020 Bareveld 3 - Gieterveen 2 aanv. 10:00 uur
25-10-2020 GKC 3 - Gieten 6 aanv. 10:00 uur
25-10-2020 SPW 3 - Buinen 3 aanv. 10:00 uur
25-10-2020 Wildervank 3 - EEC 1 aanv. 11:00 uur