Stadskanaal 6

achterste rij v.l.n.r: Robert Mooibroek, Nanin Antonio, Jos Zuidema, André Koerts, Mesut Sonmez en Martin Slager

middenste rij v.l.n.r: Mike Spreen, Bert Lijftogt, Bjorn Nieuwenweg, Alfonz Abbring, Ralph Ekamper, Ronnie Waijer, Marco Knip, Mark Ossel en Michel Borgeld (teammanager)

voorste rij v.l.n.r: Marvin Setroredjo, Kevin Hamersma, Andries Borgeld, Michael van Gilsbeek en Marlin Dam (assistent-scheidsrechter)

Klik hier om naar onze Facebook pagina te gaan voor verslagen

Stand

Positie Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen Bijz.
1 ZNC 2 (zo) 1 1 0 0 3 5 0
2 Sellingen 3 1 1 0 0 3 6 2
3 HSC 2 1 1 0 0 3 4 0
4 Musselkanaal 4 1 1 0 0 3 3 0
5 Stadskanaal 6 1 1 0 0 3 3 2
6 Alteveer 3 1 0 1 0 1 2 2
7 Gasselternijveen 4 1 0 1 0 1 2 2
8 Bareveld 3 0 0 0 0 0 0 0
9 Roswinkel Sp. 3 0 0 0 0 0 0 0
10 Veelerveen 4 1 0 0 1 0 2 3
11 Buinerveen 3 1 0 0 1 0 0 3
12 Valthermond 4 1 0 0 1 0 2 6
13 JVV 2 1 0 0 1 0 0 4
14 HOVC 7 1 0 0 1 0 0 5

Uitslagen

25-09-2022 Alteveer 3 - Gasselternijveen 4 2 - 2
25-09-2022 Musselkanaal 4 - Buinerveen 3 3 - 0
25-09-2022 Veelerveen 4 - Stadskanaal 6 2 - 3
25-09-2022 Valthermond 4 - Sellingen 3 2 - 6
25-09-2022 ZNC 2 (zo) - HOVC 7 5 - 0
25-09-2022 HSC 2 - JVV 2 4 - 0

Programma

02-10-2022 Sellingen 3 - Roswinkel Sp. 3 aanv. 09:45 uur
02-10-2022 Bareveld 3 - Musselkanaal 4 aanv. 10:00 uur
02-10-2022 Gasselternijveen 4 - Veelerveen 4 aanv. 10:00 uur
02-10-2022 Stadskanaal 6 - ZNC 2 (zo) aanv. 10:00 uur
02-10-2022 Buinerveen 3 - Alteveer 3 aanv. 10:00 uur
02-10-2022 JVV 2 - Valthermond 4 aanv. 10:00 uur
02-10-2022 HOVC 7 - HSC 2 aanv. 12:00 uur
09-10-2022 Bareveld 3 - Buinerveen 3 aanv. 10:00 uur
09-10-2022 Musselkanaal 4 - Sellingen 3 aanv. 10:00 uur
09-10-2022 Veelerveen 4 - Alteveer 3 aanv. 10:00 uur
09-10-2022 ZNC 2 (zo) - Gasselternijveen 4 aanv. 10:00 uur
09-10-2022 Valthermond 4 - HOVC 7 aanv. 10:00 uur
09-10-2022 Roswinkel Sp. 3 - JVV 2 aanv. 10:00 uur
09-10-2022 HSC 2 - Stadskanaal 6 aanv. 10:30 uur
16-10-2022 Sellingen 3 - Bareveld 3 aanv. 09:45 uur
16-10-2022 Buinerveen 3 - Veelerveen 4 aanv. 10:00 uur
16-10-2022 Alteveer 3 - ZNC 2 (zo) aanv. 10:00 uur
16-10-2022 JVV 2 - Musselkanaal 4 aanv. 10:00 uur
16-10-2022 Gasselternijveen 4 - HSC 2 aanv. 10:00 uur
16-10-2022 Stadskanaal 6 - Valthermond 4 aanv. 10:00 uur
16-10-2022 HOVC 7 - Roswinkel Sp. 3 aanv. 12:00 uur
30-10-2022 Sellingen 3 - Buinerveen 3 aanv. 09:45 uur
30-10-2022 Bareveld 3 - JVV 2 aanv. 10:00 uur
30-10-2022 ZNC 2 (zo) - Veelerveen 4 aanv. 10:00 uur
30-10-2022 Valthermond 4 - Gasselternijveen 4 aanv. 10:00 uur
30-10-2022 Musselkanaal 4 - HOVC 7 aanv. 10:00 uur
30-10-2022 Roswinkel Sp. 3 - Stadskanaal 6 aanv. 10:00 uur
30-10-2022 HSC 2 - Alteveer 3 aanv. 10:30 uur