Activiteiten zakelijk
Grandioze 3e editie SCS Bedrijven voetbaltoernooi
Op vrijdagavond 6 juni 2025 heeft voor de 3e keer het SCS Bedrijventoernooi plaatsgevonden, om zo ook onze zakelijke partners in beweging te krijgen. Een uiterst sportief evenement met maarliefst 24 deelnemende (lokale) partners uit alle sectoren. Er werd op twee ‘niveaus’ gespeeld om een heuse beker, die na het toernooi in een overvolle kantine werd uitgereikt. De muzikale omlijsting, het Rad van Fortuin en ieders enthousiasme hebben er weer voor gezorgd dat de volgende editie gepland staat op vrijdag 5 juni 2026!
Speciale dank aan alle vrijwilligers die hieraan hebben bijgedragen!
Zie hier alle toppers aan het ‘werk’…
SCS Padeltoernooi
1ste editie SC Stadskanaal Padeltoernooi voor zakelijke partners erg geslaagd!
SC Stadskanaal heeft in navolging op het Bedrijven voetbaltoernooi op 11 oktober jl. voor de zakelijke partners het 1ste Padeltoernooi georganiseerd, in overleg met Optisport Stadskanaal en The Padellers.
Hiermee komt de wens van de voetbalclub uit om de zakelijke partners in beweging te krijgen en de betrokkenheid te vergroten. ‘Zij geven ons al jarenlang het vertrouwen en dat zouden we deels op deze manier graag willen teruggeven’, aldus organisator René Becker van SC Stadskanaal.
‘Waar we gerekend hadden op 20 bedrijven met een team (van minmaal 2 spelers), liep de inschrijving al gauw op tot 40 (!) bedrijven. Er kon gekozen worden uit 2 categorieën, verdeeld over 5 poules voor gevorderden en beginners. De gehele avond werd daarnaast ook nog eens bezocht door vele toeschouwers en was de catering en de verzorgde muziek na afloop in goede handen bij Optisport Stadskanaal. Als SC Stadskanaal kijken wij terug op een erg geslaagde sportieve avond, die zeker een vervolg zal krijgen. Op deze manier proberen we meer te zijn dan alleen maar die voetbalclub’, voegt de organisatie vol trots hierop aan.
Nieuwsbode: https://www.nieuwsbode.info/sport/sport/87477/eerste-sc-stadskanaal-padeltoernooi-erg-geslaagd
Foto’s van deze geslaagde avond hieronder…
2e editie SCS Bedrijventoernooi
Op vrijdag 7 juni heeft er op ons sportpark Pagedal de 2e editie van het SCS Bedrijventoernooi plaatsgevonden voor alle zakelijke partners, waar 24 teams om de eer hebben gestreden in 4 poules op 2 niveaus. Wij vinden het belangrijk ook onze zakelijke partners in beweging te krijgen en willen hun graag teruggeven wat ze ons toe vertrouwen! Aansluitend werd de erg succesvol georganiseerde sportieve avond in een informele sfeer afgesloten met een ‘prijsuitreiking’, een ‘Rad van fortuin’ en DJ Stan.
Wij willen alle deelnemende zakelijke partners bedanken voor hun komst en gezelligheid. Een speciaal bedankje gaat uit naar alle vrijwilligers die dit sportieve evenement op handen hebben gedragen, grote klasse!
Het SCS Bedrijventoernooi zal in 2025 zeker weer een vervolg krijgen op vrijdag 6 juni 2025, meer info volgt!
BEDANKT zakelijke partners!
Op vrijdag 2 juni 2023 heeft het 1ste SC Stadskanaal Bedrijventoernooi plaatsgevonden op het Sportpark Pagedal. Op deze prachtige en zonnige avond streden 20 bedrijven om de eer in een heuse stadion ambiance voor honderden toeschouwers en supporters. De organisatie leek aan alles gedacht te hebben, van stadionspeakster tot aan de beachvlaggen langs het veld.
Uiteindelijk werd de finale gespeeld op het verlicht stadionveld tussen Avitec en Telecombinatie Nijmko. Na afloop is dit toernooi, dat volgend jaar zeker een vervolg zal krijgen, met m.m.v. DJ Rik Bieze in een informele sfeer in een bomvolle kantine sportief afgesloten. Dank Stoffer Bakker voor de foto’s. Zie hier alle hoogtepunten https://photos.google.com/…/AF1QipOJB4…

Presentatie Hans Nijland
Op vrijdag 3 februari 2023 heeft Hans Nijland, onder het enthousiasme van een bijna volle kantine met zakelijke partners en leden, een inspirerende presentatie gegeven over zijn ‘Boerenbluf op de transfermarkt’. Hij legde tevens op een eenvoudige manier de relatie tussen topsport en het bedrijfsleven.


























































































































































































































































