Direct naar de inhoud.
Liftservice Noord Nijmko Telecom ICT & Beveliging

SC Stadskanaal JO19-2

  • Details
  • Programma
  • Uitslagen
  • Stand

SC Stadskanaal JO19-2

SC Stadskanaal JO19-2

achterste rij v.l.n.r: Nahom Beyene Zeweldi, Daniël Mensen, Gerben Prins, Rick Halmingh, Sem Drenth, Max Veninga, Mylan Meijer, Thom Martijn, Ivar Kremer en Michel Borgeld (Trainer/coach)
voorste rij v.l.n.r: Joud Alsoufi, Ammar Hasan, Kars Modderman, Julien Smit, Bas Feiken, Damian Brongers, Jaymill Knip en Hugo de Vrij

Op de foto ontbreken Tobias Herder en Luc Bruins Slot

Stand

Team G W G V P DV DT Bijz.
1 Stadskanaal JO19-2 2 2 0 0 6 7 2
2 DZOH JO19-3 2 2 0 0 6 4 0
3 LEO (Loon) JO19-2 1 1 0 0 3 8 2
4 Valthermond JO19-1 2 1 0 1 3 11 4
5 SVBO JO19-2 2 1 0 1 3 7 3
6 SJS JO19-2 2 1 0 1 3 3 2
7 SJO NKvvProtos JO19-1JM 2 1 0 1 3 8 8
8 KSC JO19-1JM 2 1 0 1 3 5 6
9 HZVV JO19-3 2 1 0 1 3 4 6
10 De Weide JO19-3 1 0 0 1 0 0 3
11 SJO HH'97 JO19-2 2 0 0 2 0 2 11
12 SJO Dalen/DSC JO19-2 2 0 0 2 0 0 12

Uitslagen

Datum Thuis Gasten Uitslag
17-02-2024
Valthermond JO19-1
- KSC JO19-1JM
3 - 4
17-02-2024
SJO Dalen/DSC JO19-2
- SVBO JO19-2
0 - 6
24-02-2024
LEO (Loon) JO19-2
- SJO NKvvProtos JO19-1JM
8 - 2
24-02-2024
HZVV JO19-3
- SJO HH'97 JO19-2
3 - 2

Programma

Datum Aftrap Thuis Gasten
02-03-2024 10:30
SJO NKvvProtos JO19-1JM
- DZOH JO19-3
02-03-2024 10:45
SJS JO19-2
- SJO HH'97 JO19-2
02-03-2024 14:30
SJO Dalen/DSC JO19-2
- LEO (Loon) JO19-2
02-03-2024 14:30
SVBO JO19-2
- HZVV JO19-3
02-03-2024 14:30
Valthermond JO19-1
- Stadskanaal JO19-2
02-03-2024 14:30
De Weide JO19-3
- KSC JO19-1JM
06-03-2024 20:15
De Weide JO19-3
- LEO (Loon) JO19-2
09-03-2024 10:30
HZVV JO19-3
- Valthermond JO19-1
09-03-2024 12:00
LEO (Loon) JO19-2
- SVBO JO19-2
09-03-2024 12:30
DZOH JO19-3
- SJO Dalen/DSC JO19-2
09-03-2024 12:30
SJO HH'97 JO19-2
- De Weide JO19-3
09-03-2024 12:30
Stadskanaal JO19-2
- SJS JO19-2
09-03-2024 14:00
KSC JO19-1JM
- SJO NKvvProtos JO19-1JM
16-03-2024 10:30
SJO NKvvProtos JO19-1JM
- SJO HH'97 JO19-2
16-03-2024 10:35
SJS JO19-2
- HZVV JO19-3
16-03-2024 12:30
De Weide JO19-3
- Stadskanaal JO19-2
16-03-2024 14:30
SJO Dalen/DSC JO19-2
- KSC JO19-1JM
16-03-2024 14:30
SVBO JO19-2
- Valthermond JO19-1
16-03-2024 15:00
LEO (Loon) JO19-2
- DZOH JO19-3
23-03-2024 10:30
HZVV JO19-3
- De Weide JO19-3
23-03-2024 12:30
SJO HH'97 JO19-2
- SJO Dalen/DSC JO19-2
23-03-2024 12:45
DZOH JO19-3
- SVBO JO19-2
23-03-2024 14:00
KSC JO19-1JM
- LEO (Loon) JO19-2
23-03-2024 14:00
Valthermond JO19-1
- SJS JO19-2
23-03-2024 14:30
Stadskanaal JO19-2
- SJO NKvvProtos JO19-1JM

Onze partners