SC Stadskanaal JO19-2
- Details
- Programma
- Uitslagen
- Stand
SC Stadskanaal JO19-2
achterste rij v.l.n.r: Nahom Beyene Zeweldi, Daniël Mensen, Gerben Prins, Rick Halmingh, Sem Drenth, Max Veninga, Mylan Meijer, Thom Martijn, Ivar Kremer en Michel Borgeld (Trainer/coach)
voorste rij v.l.n.r: Joud Alsoufi, Ammar Hasan, Kars Modderman, Julien Smit, Bas Feiken, Damian Brongers, Jaymill Knip en Hugo de Vrij
Op de foto ontbreken Tobias Herder en Luc Bruins Slot
Stand
Team | G | W | G | V | P | DV | DT | Bijz. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stadskanaal JO19-2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 18 | 6 | |
2 | DZOH JO19-3 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 13 | 13 | |
3 | KSC JO19-1JM | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 15 | 9 | |
4 | SVBO JO19-2 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 20 | 9 | |
5 | SJO NKvvProtos JO19-1JM | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 21 | 17 | |
6 | LEO (Loon) JO19-2 | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 19 | 14 | |
7 | De Weide JO19-3 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 9 | 13 | |
8 | HZVV JO19-3 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 9 | 14 | |
9 | Valthermond JO19-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 13 | 9 | |
10 | SJS JO19-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 7 | 9 | |
11 | SJO Dalen/DSC JO19-2 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 6 | 24 | |
12 | SJO HH'97 JO19-2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 7 | 20 |
Uitslagen
Datum | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
16-03-2024 | SJO NKvvProtos JO19-1JM | - | SJO HH'97 JO19-2 | 5 - 1 |
16-03-2024 | SJS JO19-2 | - | HZVV JO19-3 | 1 - 3 |
16-03-2024 | De Weide JO19-3 | - | Stadskanaal JO19-2 | 0 - 4 |
16-03-2024 | LEO (Loon) JO19-2 | - | DZOH JO19-3 | 3 - 3 |
16-03-2024 | SJO Dalen/DSC JO19-2 | - | KSC JO19-1JM | 2 - 7 |
16-03-2024 | SVBO JO19-2 | - | Valthermond JO19-1 | 4 - 0 |
23-03-2024 | HZVV JO19-3 | - | De Weide JO19-3 | 1 - 1 |
23-03-2024 | SJO HH'97 JO19-2 | - | SJO Dalen/DSC JO19-2 | 2 - 0 |
23-03-2024 | DZOH JO19-3 | - | SVBO JO19-2 | 2 - 1 |
23-03-2024 | Stadskanaal JO19-2 | - | SJO NKvvProtos JO19-1JM | 3 - 1 |
Programma
Datum | Aftrap | Thuis | Gasten | |
---|---|---|---|---|
30-03-2024 | 10:45 | De Weide JO19-3 | - | KSC JO19-1JM |
30-03-2024 | 14:30 | HZVV JO19-3 | - | Valthermond JO19-1 |
06-04-2024 | 10:30 | SJO NKvvProtos JO19-1JM | - | HZVV JO19-3 |
06-04-2024 | 12:30 | DZOH JO19-3 | - | KSC JO19-1JM |
06-04-2024 | 12:30 | De Weide JO19-3 | - | Valthermond JO19-1 |
06-04-2024 | 13:30 | SJO Dalen/DSC JO19-2 | - | Stadskanaal JO19-2 |
06-04-2024 | 14:30 | SVBO JO19-2 | - | SJS JO19-2 |
13-04-2024 | 10:30 | SJS JO19-2 | - | De Weide JO19-3 |
13-04-2024 | 10:30 | Valthermond JO19-1 | - | SJO NKvvProtos JO19-1JM |
13-04-2024 | 12:30 | SJO HH'97 JO19-2 | - | DZOH JO19-3 |
13-04-2024 | 14:00 | KSC JO19-1JM | - | SVBO JO19-2 |
13-04-2024 | 14:30 | HZVV JO19-3 | - | SJO Dalen/DSC JO19-2 |
13-04-2024 | 14:30 | Stadskanaal JO19-2 | - | LEO (Loon) JO19-2 |
20-04-2024 | 10:15 | DZOH JO19-3 | - | Stadskanaal JO19-2 |
20-04-2024 | 10:30 | SJO NKvvProtos JO19-1JM | - | SJS JO19-2 |
20-04-2024 | 14:00 | KSC JO19-1JM | - | SJO HH'97 JO19-2 |
20-04-2024 | 14:30 | SJO Dalen/DSC JO19-2 | - | Valthermond JO19-1 |
20-04-2024 | 14:30 | SVBO JO19-2 | - | De Weide JO19-3 |
20-04-2024 | 15:00 | LEO (Loon) JO19-2 | - | HZVV JO19-3 |