Direct naar de inhoud.
Liftservice Noord Nijmko Telecom ICT & Beveliging

SC Stadskanaal JO17-2

  • Details
  • Programma
  • Uitslagen
  • Stand

SC Stadskanaal JO17-2

SC Stadskanaal JO17-2

achterste rij v.l.n.r: Jesse Leffers, Luuk Wolfs, Jaap de Vrij, Julius-Jan Drent en Just van der Zwaag
middenste rij v.l.n.r: Leroy Smit (Trainer), Bouke Weinans (Leider), Kyano Hofman, Mark Bakker, Sjaroch Khalili, Tijs Griemink, Nils Sanders en Mark Ossel (Trainer)
voorste rij v.l.n.r: Hussein Ali, Gijs Brink, Bjorn Kadijk, Ove Weinans, Dion Jager en Werner Leeuwerik

Stand

Team G W G V P DV DT Bijz.
1 SVV'04 JO17-1 2 2 0 0 6 6 4
2 DZOH JO17-3 1 1 0 0 3 5 2
3 Stadskanaal JO17-2 1 1 0 0 3 5 2
4 SJO SWB JO17-1 1 1 0 0 3 3 0
5 SJO NWVV/Titan JO17-1 1 1 0 0 3 3 1
6 FC Klazienaveen JO17-1 1 1 0 0 3 2 1
7 SJO FC Meerdijk JO17-2 2 1 0 1 3 9 5
8 SC Erica JO17-1 1 0 0 1 0 1 2
9 Nieuw Buinen JO17-1 1 0 0 1 0 1 2
10 Zwartemeerse Boys JO17-1 1 0 0 1 0 2 5
11 Westerwolde JO17-1 2 0 0 2 0 5 9
12 HOVC JO17-1 2 0 0 2 0 3 12

Uitslagen

Datum Thuis Gasten Uitslag
17-02-2024
Stadskanaal JO17-2
- Zwartemeerse Boys JO17-1
5 - 2
17-02-2024
HOVC JO17-1
- SJO FC Meerdijk JO17-2
2 - 9

Programma

Datum Aftrap Thuis Gasten
02-03-2024 10:00
SJO FC Meerdijk JO17-2
- DZOH JO17-3
02-03-2024 10:30
SVV'04 JO17-1
- Zwartemeerse Boys JO17-1
02-03-2024 12:00
Westerwolde JO17-1
- SJO NWVV/Titan JO17-1
02-03-2024 12:30
Stadskanaal JO17-2
- SJO SWB JO17-1
02-03-2024 14:30
SC Erica JO17-1
- FC Klazienaveen JO17-1
02-03-2024 14:30
Nieuw Buinen JO17-1
- HOVC JO17-1
09-03-2024 11:00
SJO NWVV/Titan JO17-1
- SJO FC Meerdijk JO17-2
09-03-2024 12:00
DZOH JO17-3
- Nieuw Buinen JO17-1
09-03-2024 13:00
HOVC JO17-1
- Stadskanaal JO17-2
09-03-2024 14:00
FC Klazienaveen JO17-1
- SVV'04 JO17-1
09-03-2024 14:00
Zwartemeerse Boys JO17-1
- Westerwolde JO17-1
09-03-2024 14:30
SJO SWB JO17-1
- SC Erica JO17-1
16-03-2024 10:30
SVV'04 JO17-1
- SJO SWB JO17-1
16-03-2024 12:00
Westerwolde JO17-1
- SJO FC Meerdijk JO17-2
16-03-2024 12:30
Stadskanaal JO17-2
- DZOH JO17-3
16-03-2024 13:00
Nieuw Buinen JO17-1
- SJO NWVV/Titan JO17-1
16-03-2024 14:00
Zwartemeerse Boys JO17-1
- FC Klazienaveen JO17-1
16-03-2024 14:30
SC Erica JO17-1
- HOVC JO17-1
23-03-2024 10:00
SJO FC Meerdijk JO17-2
- Nieuw Buinen JO17-1
23-03-2024 11:00
SJO NWVV/Titan JO17-1
- Stadskanaal JO17-2
23-03-2024 12:30
DZOH JO17-3
- SC Erica JO17-1
23-03-2024 13:00
HOVC JO17-1
- SVV'04 JO17-1
23-03-2024 14:00
FC Klazienaveen JO17-1
- Westerwolde JO17-1
23-03-2024 14:30
SJO SWB JO17-1
- Zwartemeerse Boys JO17-1

Onze partners