Jeugdcommissie

Harry Spijker Jeugdvoorzitter
06-20592277 hspijker@ubboemmius.nl
   
Wendy van Rein Secretaris
06-40795643 wendie1307@hotmail.com
   
Wessel Woortman Wedstrijdsecretaris JO 19/17/15 junioren
0599-616118 / 06-19675015 info@scstadskanaal.nl
   
Pieter Spijker Wedstrijdsecretaris JO 13/11/10 junioren
06-53514161 p.spijker@ziggo.nl
   
Klaas Siersema Scheidsrechter coördinator
06-25173290 k.siersema@hotmail.nl
   
Linda Polling Activiteitencommissie
06-28967994 lindapolling@home.nl
   
André Bakker Kledingcommissie
06-20377390 a.bakker@paasbv.com
   
Henk Kuiper Toernooi commissie
06-58813867 henk.kuiper@outlook.com
   
Bert Beishuizen Coördinator JO 8/9
06-15626870 bert.beishuizen@hotmail.nl