Jeugdcommissie

Harry Spijker Jeugdvoorzitter
06-20592277 hspijker@ubboemmius.nl
   
Henk Kuiper Algemeen Coördinator/ schakel JCT
06-58813867 henk.kuiper@outlook.com
   
Wessel Woortman Wedstrijdcoördinator JO15 t/m JO19 junioren
0599-616118 / 06-19675015 info@scstadskanaal.nl
   
Andre Bakker Wedstrijdcoördinator JO10 t/m JO13 junioren
06- 20377390 a.bakker@paasbv.com
   
Bert Beishuizen Wedstrijdcoördinator JO7 t/m JO9
06- 15626870 bert.beishuizen@hotmail.com
   
Klaas Siersema Scheidsrechters Coördinator
06- 25173290 k.siersema@hotmail.com
   
Pieter Spijker Coördinator Activiteiten (Spaaracties/Avond4-daagse/Sinterklaas/Zaalvoetbal/fruitmanden etc)
06- 53514161 p.spijker@ziggo.nl