Klik hier voor de Oefenwedstrijden
Zoek op elftal:

Programma

Zaterdag 12 Oktober 2019

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO12-3 - VVS JO12-1G Sportpark Pagedal 1 - 2
Stadskanaal MO13-1 - Gieten MO13-1d Sportpark Pagedal 0 - 22
Stadskanaal JO14-1 - ST Hoogeveen/Tiendeveen JO14-1G Sportpark Pagedal 18 - 0
Stadskanaal JO13-1 - Raptim JO13-1 Sportpark Pagedal 4 - 1
Stadskanaal JO17-2 - Wildervank JO17-3 Sportpark Pagedal 3 - 1
Stadskanaal JO19-1 - De Weide JO19-1 Sportpark Pagedal 0 - 4

Uit wedstrijden

ZNC JO11-2G - Stadskanaal JO11-3 Sportpark Heiligelaan 1 - 16
Musselkanaal JO12-1 - Stadskanaal JO12-1 Sportpark Musselkanaal 0 - 5
FC Zuidlaren JO15-1 - Stadskanaal JO15-1 Sportpark De Wenakkers 6 - 3
Veelerveen JO15-1G - Stadskanaal JO15-2 Sportpark Veelerveen 4 - 2
ST Hoogeveen/Tiendeveen JO11-1 - Stadskanaal JO11-1 Sportpark Bentinckspark 1 - 11
CEC JO13-1 - Stadskanaal JO13-2 Sportpark De Runde 8 - 1
HSC JO11-2G - Stadskanaal JO11-2 Sportpark Henk Bruins Sappemeer 1 - 0
Wildervank JO19-2 - Stadskanaal JO19-2 Sportpark a/d Woortmanslaan 7 - 1
FC Assen JO17-1 - Stadskanaal JO17-1 Sportpark De Hoogspanning 6 - 1

Zondag 13 Oktober 2019

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 4 - SVBC 3 Sportpark Pagedal 4 - 3
Stadskanaal 5 - Weerdinge 3 Sportpark Pagedal 1 - 3
Stadskanaal 1 - FC Lewenborg 1 Sportpark Pagedal 3 - 2

Uit wedstrijden

Muntendam 2 - Stadskanaal 2 Sportpark Zuiderstraat Muntendam 0 - 3

Woensdag 16 Oktober 2019

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO12-1 - FC Zuidlaren JO12-1 Sportpark Pagedal aanv. 18:30 uur
Stadskanaal JO12-2 - FC Assen JO12-1 Sportpark Pagedal aanv. 18:30 uur

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden

Vrijdag 18 Oktober 2019

Thuis wedstrijden

Stadskanaal VR1 - Buinen VR1 Sportpark De Woerd aanv. 19:30 uur
Stadskanaal 35+1 - Gasselternijveen 35+1 Sportpark Boerbos aanv. 20:00 uur
Stadskanaal VR1 - SJO ZVC '14 VR2 Sportpark De Woerd aanv. 20:30 uur

Uit wedstrijden

Rolder Boys 35+1 - Stadskanaal 35+1 Sportpark Boerbos aanv. 19:30 uur
Buinerveen VR1 - Stadskanaal VR1 Sportpark De Woerd aanv. 19:50 uur
EEC 35+1 - Stadskanaal 35+1 Sportpark Boerbos aanv. 20:30 uur
SJS VR3 - Stadskanaal VR1 Sportpark De Woerd aanv. 20:50 uur

Zaterdag 19 Oktober 2019

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO8-1 - SVBO JO8-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal JO15-2 - Veelerveen JO15-1G Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur

Uit wedstrijden

SJO NWVV/Titan JO9-1G - Stadskanaal JO9-2 Sportpark TITAN aanv. 09:00 uur
Twedo JO9-1 - Stadskanaal JO9-1 Sportpark Veenoord aanv. 10:15 uur
WVV JO12-2 - Stadskanaal JO12-3 Sportpark WVV aanv. 10:30 uur
Pekelder Boys JO14-1 - Stadskanaal JO14-1 Sportpark Rutger Oldeboom aanv. 10:30 uur

Zondag 20 Oktober 2019

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 4 - Rolder Boys 3 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 3 - VV Sleen 2 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur

Uit wedstrijden

JVV 2 - Stadskanaal 5 Sportpark JVV aanv. 10:00 uur
Annen 1 - Stadskanaal 1 Sportpark De Hofakkers aanv. 14:00 uur

Woensdag 23 Oktober 2019

Thuis wedstrijden

momenteel nog geen geplande thuiswedstrijden

Uit wedstrijden

FC Zuidlaren JO12-1 - Stadskanaal JO12-2 Sportpark De Wenakkers aanv. 18:30 uur
FC Zuidlaren JO19-3 - Stadskanaal JO19-2 Sportpark De Wenakkers aanv. 19:30 uur

Donderdag 24 Oktober 2019

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 5 - VKW 4 Sportpark Pagedal aanv. 20:00 uur

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden

Zaterdag 26 Oktober 2019

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO11-2 - Noordster JO11-3 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO12-2 - LTC JO12-1 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO8-2 - FC Zuidlaren JO8-4 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO9-1 - Be Quick 1887 JO9-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO12-3 - SPW JO12-1G Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO10-1 - SJO Dalen/DSC JO10-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO17-2 - NEC Delfzijl JO17-2 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO13-1 - HHC Hardenberg JO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur

Uit wedstrijden

Gorecht JO8-2 - Stadskanaal JO8-1 Sportpark De Koepel aanv. 08:45 uur
ACV JO9-4 - Stadskanaal JO9-2 Catawiki Sportpark aanv. 09:00 uur
Bellingwolde JO15-1G - Stadskanaal JO15-2 Sportpark Bellingwolde aanv. 09:30 uur
HSC JO11-3G - Stadskanaal JO11-3 Sportpark Henk Bruins Sappemeer aanv. 10:15 uur
Raptim JO11-1 - Stadskanaal JO11-1 Sportpark Klinkenvlier aanv. 10:30 uur
FC Assen JO12-1 - Stadskanaal JO12-1 Sportpark De Hoogspanning aanv. 12:15 uur
Wildervank JO17-1 - Stadskanaal JO17-1 Sportpark a/d Woortmanslaan aanv. 12:45 uur
ST Gieten/Eext JO15-1 - Stadskanaal JO15-1 Sportpark de Goorns aanv. 12:45 uur
Gomos JO19-1 - Stadskanaal JO19-1 Sportpark Schapendrift aanv. 13:00 uur

Zondag 27 Oktober 2019

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 4 - vv Sweel 4 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 5 - HOC 4 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal 1 - Veendam 1894 1 Sportpark Pagedal aanv. 14:00 uur

Uit wedstrijden

Dedemsvaart 3 - Stadskanaal 3 Sportpark De Boekweit aanv. 11:00 uur
FC Zuidlaren 2 - Stadskanaal 2 Sportpark De Wenakkers aanv. 12:00 uur

Vrijdag 01 November 2019

Thuis wedstrijden

Stadskanaal VR1 - SJS VR3 Sportpark Julianastraat aanv. 19:30 uur
Stadskanaal VR1 - SJO ZVC '14 VR2 Sportpark Julianastraat aanv. 20:30 uur

Uit wedstrijden

Buinerveen VR1 - Stadskanaal VR1 Sportpark Julianastraat aanv. 19:50 uur
Buinen VR1 - Stadskanaal VR1 Sportpark Julianastraat aanv. 20:50 uur

Zaterdag 02 November 2019

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO8-1 - HS'88 JO8-2 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO15-2 - Onstwedder Boys JO15-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO12-3 - SJO ZVC '14 JO12-2 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO9-1 - Velocitas 1897 JO9-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO11-1 - HZVV JO11-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO13-1 - MSC/Amslod JO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO12-1 - Stadskanaal JO12-2 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO19-1 - SJO Dalen/DSC JO19-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur

Uit wedstrijden

FC Lewenborg JO8-2 - Stadskanaal JO8-2 Sportpark Lewenborg aanv. 08:30 uur
Twedo JO13-1 - Stadskanaal JO13-2 Sportpark Veenoord aanv. 09:00 uur
Wildervank JO11-1 - Stadskanaal JO11-2 Sportpark a/d Woortmanslaan aanv. 10:30 uur
SVBO JO17-1 - Stadskanaal JO17-1 Sportpark SVBO a/d Parkstraat aanv. 10:30 uur
Veendam 1894 MO13-1 - Stadskanaal MO13-1 Sportpark Langeleegte aanv. 10:30 uur
WVV JO11-2 - Stadskanaal JO11-3 Sportpark WVV aanv. 10:30 uur
Achilles 1894 JO15-1 - Stadskanaal JO15-1 Sportpark Marsdijk aanv. 10:30 uur
Borger JO9-2 - Stadskanaal JO9-2 Sportpark De Drift aanv. 11:15 uur
FC Zuidlaren JO19-2 - Stadskanaal JO19-2 Sportpark De Wenakkers aanv. 15:00 uur

Zondag 03 November 2019

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 3 - LEO (Loon) 3 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 2 - Veendam 1894 3 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur

Uit wedstrijden

FC Ter Apel '96 3 - Stadskanaal 4 Sportpark 't Heem aanv. 10:00 uur
De Treffer '16 2 - Stadskanaal 5 Sportpark De Treffer aanv. 10:00 uur
Rolder Boys 1 - Stadskanaal 1 Sportpark Boerbos aanv. 14:00 uur

Vrijdag 08 November 2019

Thuis wedstrijden

momenteel nog geen geplande thuiswedstrijden

Uit wedstrijden

FC Ter Apel '96 2 - Stadskanaal 3 Sportpark 't Heem aanv. 20:00 uur

Zaterdag 09 November 2019

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO11-2 - SJO ASVB/Wedde JO11-1 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO13-2 - Valthermond JO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO11-3 - Heiligerlee JO11-1 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO8-2 - Annen JO8-2 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO9-2 - EHS'85 JO9-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO10-1 - Gieten JO10-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO15-1 - Heiligerlee JO15-1G Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO19-2 - ST Gieten/Eext JO19-2 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO17-1 - Veendam 1894 JO17-2 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur

Uit wedstrijden

Hoogezand JO8-1 - Stadskanaal JO8-1 Sportpark De Kalkwijck aanv. 09:00 uur
Veendam 1894 JO15-2 - Stadskanaal JO15-2 Sportpark Langeleegte aanv. 09:00 uur
SJO JVZ JO13-1 - Stadskanaal JO13-1 Sportpark Woltingeslag aanv. 09:00 uur
FC Lewenborg JO9-1 - Stadskanaal JO9-1 Sportpark Lewenborg aanv. 09:45 uur
LTC MO13-1 - Stadskanaal MO13-1 Sportpark De Hoogte Assen aanv. 10:00 uur
LTC JO12-1 - Stadskanaal JO12-1 Sportpark De Hoogte Assen aanv. 10:00 uur
SJO ASVB/Wedde JO12-1G - Stadskanaal JO12-3 Sportpark Blijham aanv. 10:15 uur
SJO NWVV/Titan JO14-1G - Stadskanaal JO14-1 Sportpark TITAN aanv. 10:30 uur
Roden JO12-1 - Stadskanaal JO12-2 Sportpark v.v. Roden aanv. 10:30 uur
Emmen JO11-2 - Stadskanaal JO11-1 Sportpark Meerdijk aanv. 12:00 uur
ST Hoogeveen/Tiendeveen JO19-1 - Stadskanaal JO19-1 Sportpark Bentinckspark aanv. 14:30 uur
WVV JO17-3 - Stadskanaal JO17-2 Sportpark WVV aanv. 15:00 uur

Zondag 10 November 2019

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 4 - SC Erica 5 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 5 - Musselkanaal 5 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 2 - Helpman 3 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal 1 - Germanicus 1 Sportpark Pagedal aanv. 14:00 uur

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden

Zaterdag 16 November 2019

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO13-2 - Nieuw Buinen JO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO11-3 - Veendam 1894 JO11-3 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO12-2 - Actief JO12-2 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO8-1 - Be Quick 1887 JO8-1 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden