Klik hier voor de Oefenwedstrijden
Zoek op elftal:

Programma

Zaterdag 25 Augustus 2018

Thuis wedstrijden

StadskanaalJO15-1 - GietenJO15-1 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden

Zondag 26 Augustus 2018

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 2 - Fc Lewenborg 2 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal 1 - Hoogezand 1 Sportpark Pagedal aanv. 14:00 uur

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden

Woensdag 29 Augustus 2018

Thuis wedstrijden

StadskanaalJO17-1 - WVV JO17-1 Sportpark Pagedal aanv. 20:00 uur

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden

Zaterdag 01 September 2018

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO12-2 - WVV JO12-1 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO13-2 - Muntendam JO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO11-4 - Ter Apel '96 FC JO11-5G Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO8-1 - Borger JO8-1 Sportpark Pagedal aanv. 09:45 uur
Stadskanaal JO9-3 - FC Assen JO9-3 Sportpark Pagedal aanv. 09:45 uur
Stadskanaal JO15-3 - Gieten JO15-2 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO10-2 - DZOH JO10-3 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO17-1 - Wildervank JO17-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO19-1 - Musselkanaal JO19-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal 1 - Drenthina 1 Sportpark Pagedal aanv. 19:00 uur

Uit wedstrijden

ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO10-1 - Stadskanaal JO10-1 Sportpark Boerbos aanv. 09:00 uur
Veendam 1894 JO8-1 - Stadskanaal JO8-2 Sportpark Langeleegte aanv. 09:00 uur
FC Zuidlaren JO9-1 - Stadskanaal JO9-1 Sportpark De Wenakkers aanv. 09:00 uur
Asser Boys JO13-2 - Stadskanaal JO13-3 Sportpark Asser Boys aanv. 10:00 uur
LEO (Loon) JO11-2 - Stadskanaal JO11-2 Sportpark Marsdiek aanv. 10:00 uur
FC Ter Apel '96 JO9-1 - Stadskanaal JO9-2 Sportpark 't Heem aanv. 10:15 uur
Emmen JO11-2 - Stadskanaal JO11-1 Sportpark Meerdijk aanv. 10:30 uur
Onstwedder Boys JO19-1 - Stadskanaal JO19-2 Sportpark De Boskamp aanv. 10:30 uur
Wildervank JO11-2G - Stadskanaal JO11-3 Sportpark a/d Woortmanslaan aanv. 10:45 uur
HS'88 JO15-2 - Stadskanaal JO15-2 Sportpark De Kalkwijck aanv. 11:15 uur
ACV JO12-1 - Stadskanaal JO12-1 Sportpark Het Stadsbroek aanv. 12:15 uur

Zondag 02 September 2018

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 3 - SPW 3 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur

Uit wedstrijden

Bareveld 3 - Stadskanaal 4 Sportpark Bareveld aanv. 10:00 uur
Pekelder Boys 3 - Stadskanaal 5 Sportpark Rutger Oldeboom aanv. 10:00 uur
Musselkanaal 2 - Stadskanaal 2 Sportpark Musselkanaal aanv. 10:15 uur

Dinsdag 04 September 2018

Thuis wedstrijden

momenteel nog geen geplande thuiswedstrijden

Uit wedstrijden

W V V 1 - Stadskanaal 1 Sportpark Pagedal aanv. 19:30 uur

Woensdag 05 September 2018

Thuis wedstrijden

momenteel nog geen geplande thuiswedstrijden

Uit wedstrijden

FC Ter Apel '96 JO13-1 - Stadskanaal JO13-1 Sportpark 't Heem aanv. 18:30 uur

Donderdag 06 September 2018

Thuis wedstrijden

momenteel nog geen geplande thuiswedstrijden

Uit wedstrijden

Heiligerlee JO17-1 - Stadskanaal JO17-2 Sportpark De Hoogte aanv. 18:45 uur

Zaterdag 08 September 2018

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO13-3 - Gieten JO13-3 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO11-2 - Borger JO11-1 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO8-2 - SJS JO8-1 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO9-1 - FC Assen JO9-1 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO13-1 - WVV JO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO15-2 - Musselkanaal JO15-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO10-1 - FC Zuidlaren JO10-1 Sportpark Pagedal aanv. 11:50 uur
Stadskanaal JO9-2 - Valthermond JO9-1 Sportpark Pagedal aanv. 11:50 uur
Stadskanaal JO15-1 - Fit Boys JO15-1 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO12-1 - FC Assen JO12-1 Sportpark Pagedal aanv. 12:45 uur
Stadskanaal JO11-1 - Musselkanaal JO11-1 Sportpark Pagedal aanv. 12:45 uur
Stadskanaal JO11-3 - WVV JO11-3 Sportpark Pagedal aanv. 13:45 uur
Stadskanaal JO19-2 - SPW JO19-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur

Uit wedstrijden

Hoogezand JO8-2 - Stadskanaal JO8-1 Sportpark De Kalkwijck aanv. 08:45 uur
Borger JO13-1 - Stadskanaal JO13-2 Sportpark De Drift aanv. 09:00 uur
Tynaarlo JO9-2 - Stadskanaal JO9-3 Sportpark De Spil Tynaarlo aanv. 09:00 uur
FC Zuidlaren JO12-1 - Stadskanaal JO12-2 Sportpark De Wenakkers aanv. 09:00 uur
Veendam 1894 JO11-4 - Stadskanaal JO11-4 Sportpark Langeleegte aanv. 10:30 uur
Borger JO10-1 - Stadskanaal JO10-2 Sportpark De Drift aanv. 11:15 uur
Hoogezand JO17-1 - Stadskanaal JO17-1 Sportpark De Kalkwijck aanv. 12:00 uur
ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO15-2 - Stadskanaal JO15-3 Sportpark Boerbos aanv. 12:30 uur
DZOH JO19-2 - Stadskanaal JO19-1 Sportpark Zwanenveld aanv. 14:30 uur

Zondag 09 September 2018

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 5 - Gasselternijveen 3 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal 4 - SPW 2 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 2 - Wijster 2 Sportpark Pagedal aanv. 11:15 uur

Uit wedstrijden

Musselkanaal 4 - Stadskanaal 3 Sportpark Musselkanaal aanv. 10:15 uur

Donderdag 13 September 2018

Thuis wedstrijden

momenteel nog geen geplande thuiswedstrijden

Uit wedstrijden

SJS JO15-1 - Stadskanaal JO15-1 Sportpark Julianastraat aanv. 19:00 uur

Vrijdag 14 September 2018

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 35+1 - SJS 35+2 Sportpark Julianastraat aanv. 20:00 uur
Stadskanaal VR1 - SJS VR2 Sportpark 't Heem aanv. 20:30 uur

Uit wedstrijden

FC Ter Apel '96 VR2 - Stadskanaal VR1 Sportpark 't Heem aanv. 19:30 uur
FC Ter Apel '96 35+1 - Stadskanaal 35+1 Sportpark Julianastraat aanv. 19:30 uur
Roswinkel Sp. VR1 - Stadskanaal VR1 Sportpark 't Heem aanv. 20:00 uur
Musselkanaal 35+1 - Stadskanaal 35+1 Sportpark Julianastraat aanv. 20:30 uur

Zaterdag 15 September 2018

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO11-2 - Nieuw Buinen JO11-1 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO8-1 - HS'88 JO8-1 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO9-3 - Asser Boys JO9-2 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO15-2 - Westerwolde JO15-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO15-3 - FC Zuidlaren JO15-4 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO9-1 - ACV JO9-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO17-2 - Wildervank JO17-2 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO17-1 - WVV JO17-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO19-1 - FC Ter Apel '96 JO19-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur

Uit wedstrijden

Musselkanaal JO9-1 - Stadskanaal JO9-2 Sportpark Musselkanaal aanv. 09:00 uur
SGO JO10-1 - Stadskanaal JO10-1 Sportpark de Pol aanv. 09:00 uur
SPW JO10-1G - Stadskanaal JO10-2 Sportpark Noord aanv. 09:00 uur
FC Ter Apel '96 JO8-1 - Stadskanaal JO8-2 Sportpark 't Heem aanv. 09:00 uur
Wildervank JO12-2 - Stadskanaal JO12-2 Sportpark a/d Woortmanslaan aanv. 09:00 uur
FC Zuidlaren JO13-3 - Stadskanaal JO13-3 Sportpark De Wenakkers aanv. 09:00 uur
Drenthina JO11-1 - Stadskanaal JO11-1 Sportpark Oude Roswinkelerweg aanv. 10:00 uur
LEO (Loon) JO12-1 - Stadskanaal JO12-1 Sportpark Marsdiek aanv. 10:00 uur
Wildervank JO13-1 - Stadskanaal JO13-1 Sportpark a/d Woortmanslaan aanv. 10:30 uur
Gieten JO11-3 - Stadskanaal JO11-4 Sportpark de Goorns aanv. 10:30 uur
Beilen JO15-1 - Stadskanaal JO15-1 Sportpark Noordwest aanv. 10:45 uur
Veendam 1894 JO11-3 - Stadskanaal JO11-3 Sportpark Langeleegte aanv. 12:00 uur
Wildervank JO19-2 - Stadskanaal JO19-2 Sportpark a/d Woortmanslaan aanv. 12:00 uur
Noordster JO13-1 - Stadskanaal JO13-2 Sportpark Oude Pekela aanv. 13:15 uur

Zondag 16 September 2018

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 4 - Pekelder Boys 2 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 3 - Alteveer 2 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 2 - Hoogezand 3 Sportpark Pagedal aanv. 11:15 uur

Uit wedstrijden

Bareveld 2 - Stadskanaal 5 Sportpark Bareveld aanv. 10:00 uur
Nieuw Buinen 1 - Stadskanaal 1 Sportpark Buunerdrome aanv. 14:00 uur

Zaterdag 22 September 2018

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO13-2 - Nieuw Buinen JO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO11-2 - HS'88 JO11-2G Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO12-2 - SJO ZVC '14 JO12-1 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO9-3 - Bareveld JO9-1G Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur

Uit wedstrijden

SJS JO15-1 - Stadskanaal JO15-2 Sportpark Julianastraat aanv. 09:00 uur
SVBO JO11-1 - Stadskanaal JO11-3 Sportpark SVBO a/d Parkstraat aanv. 09:00 uur
SJO Oldambt JO8-1 - Stadskanaal JO8-2 Sportpark Koeperlaand aanv. 09:45 uur