Klik hier voor de Oefenwedstrijden
Zoek op elftal:

Programma

Zaterdag 18 Januari 2020

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO13-1 - FC Zuidlaren JO13-1 Sportpark Pagedal 2 - 3
Stadskanaal JO11-2 - SJS JO11-2 Sportpark Pagedal 0 - 3

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden

Zaterdag 25 Januari 2020

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO13-2 - DZOH JO13-3 Sportpark Pagedal aanv. 00:00 uur
Stadskanaal JO12-2 - FC Zuidlaren JO12-1 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO11-1 - Leeuwenborg JO11-1 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO11-2 - Nieuw Buinen JO11-1 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO17-1 - SJS JO17-1 Sportpark Pagedal aanv. 09:30 uur
Stadskanaal JO10-1 - SJO Dalen/DSC JO10-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal JO12-1 - Alcides JO12-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden

Zondag 26 Januari 2020

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 5 - Buinen 3 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur

Uit wedstrijden

HOC 2 - Stadskanaal 3 Sportpark Harm Kuiper aanv. 10:00 uur
ASVB 2 - Stadskanaal 2 Sportpark Blijham aanv. 10:00 uur
Dalen 1 - Stadskanaal 1 Sportpark 't Grootveld aanv. 14:00 uur

Zaterdag 01 Februari 2020

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO12-2 - VKW JO12-1G Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO11-3 - Wildervank JO11-2 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO13-2 - Pekelder Boys JO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO8-2 - SV Mussel JO8-2 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO12-3 - Onstwedder Boys JO12-2 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO8-3 - Onstwedder Boys JO8-2 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO9-1 - Raptim JO9-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO12-1 - ACV JO12-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO13-1 - FC Lewenborg JO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 12:15 uur
Stadskanaal JO15-1 - GVAV-Rapiditas JO15-2 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO19-1 - Helpman JO19-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:00 uur

Uit wedstrijden

Hoogezand JO8-1 - Stadskanaal JO8-1 Sportpark De Kalkwijck aanv. 09:00 uur
Onstwedder Boys JO14-1G - Stadskanaal JO14-1 Sportpark De Boskamp aanv. 09:00 uur
SJO ASVB/Wedde JO11-1 - Stadskanaal JO11-2 Sportpark Blijham aanv. 10:15 uur
Wildervank JO17-3 - Stadskanaal JO17-2 Sportpark a/d Woortmanslaan aanv. 10:30 uur
Hoogezand JO17-2 - Stadskanaal JO17-1 Sportpark De Kalkwijck aanv. 11:00 uur
Veendam 1894 MO13-1 - Stadskanaal MO13-1 Sportpark Langeleegte aanv. 11:00 uur
Borger JO9-2 - Stadskanaal JO9-2 Sportpark De Drift aanv. 11:15 uur
Gorecht JO11-1 - Stadskanaal JO11-1 Sportpark De Koepel aanv. 12:45 uur
Zwartemeerse Boys JO15-1 - Stadskanaal JO15-2 Sportpark De Koel aanv. 14:00 uur
Asser Boys JO19-1 - Stadskanaal JO19-2 Sportpark Asser Boys aanv. 14:30 uur

Zondag 02 Februari 2020

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 3 - Gasselternijveen 2 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 2 - FC Zuidlaren 2 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal 1 - WKE '16 1 Sportpark Pagedal aanv. 14:00 uur

Uit wedstrijden

HOC 4 - Stadskanaal 5 Sportpark Harm Kuiper aanv. 10:00 uur
HOC 3 - Stadskanaal 4 Sportpark Harm Kuiper aanv. 10:00 uur

Zaterdag 08 Februari 2020

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO11-2 - WVV JO11-3 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO11-1 - WVV JO11-1 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO8-1 - Achilles 1894 JO8-1 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO10-1 - SJO Dalen/DSC JO10-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal JO14-1 - SJO Coendersborg JO14-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO9-2 - Wildervank JO9-3G Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO17-2 - SJO ASVB/Wedde JO17-1 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal MO13-1 - Noordster MO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO19-2 - De Heracliden JO19-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO17-1 - HS'88 JO17-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur

Uit wedstrijden

Noordscheschut JO9-1 - Stadskanaal JO9-1 Sportpark De Meulewieke aanv. 09:00 uur
SV Mussel JO8-2 - Stadskanaal JO8-3 Sportpark De Slenk aanv. 09:00 uur
Be Quick 1887 JO12-1 - Stadskanaal JO12-1 Sportpark Stadion Esserberg aanv. 09:45 uur
LTC JO12-1 - Stadskanaal JO12-2 Sportpark De Hoogte Assen aanv. 10:00 uur
Veendam 1894 JO12-2 - Stadskanaal JO12-3 Sportpark Langeleegte aanv. 10:30 uur
Wildervank JO8-3G - Stadskanaal JO8-2 Sportpark a/d Woortmanslaan aanv. 10:30 uur
WVV JO13-3 - Stadskanaal JO13-2 Sportpark WVV aanv. 10:30 uur
Heiligerlee JO11-1 - Stadskanaal JO11-3 Sportpark De Hoogte aanv. 11:00 uur
NEC Delfzijl JO15-1 - Stadskanaal JO15-1 Sportpark Centrum aanv. 11:00 uur
VEV'67 JO13-1 - Stadskanaal JO13-1 Sportpark Oostindie aanv. 11:15 uur
Borger JO19-1 - Stadskanaal JO19-1 Sportpark De Drift aanv. 12:00 uur

Zondag 09 Februari 2020

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 5 - JVV 2 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 4 - FC Ter Apel '96 3 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 2 - Muntendam 2 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur

Uit wedstrijden

VV Sleen 2 - Stadskanaal 3 Sportpark vv Sleen aanv. 10:00 uur
Germanicus 1 - Stadskanaal 1 Sportpark de Pampert aanv. 14:30 uur

Zondag 16 Februari 2020

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 3 - FC Ter Apel '96 2 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 1 - Gruno 1 Sportpark Pagedal aanv. 14:00 uur

Uit wedstrijden

Titan 3 - Stadskanaal 5 Sportpark TITAN aanv. 10:00 uur
Helpman 3 - Stadskanaal 2 Sportpark Stadion Esserberg aanv. 11:00 uur

Zaterdag 22 Februari 2020

Thuis wedstrijden

momenteel nog geen geplande thuiswedstrijden

Uit wedstrijden

Diever-Wapse JO14-1G - Stadskanaal JO14-1 Sportpark vv Diever aanv. 09:00 uur
Gorecht JO8-1 - Stadskanaal JO8-1 Sportpark De Koepel aanv. 10:30 uur
HZVV JO19-3 - Stadskanaal JO19-2 Sportpark Bentinckdijk aanv. 14:30 uur

Zondag 23 Februari 2020

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 2 - Amicitia VMC 2 Sportpark Pagedal aanv. 12:00 uur

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden

Zaterdag 29 Februari 2020

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO11-3 - MOVV JO11-1 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO8-3 - Wildervank JO8-3G Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO8-1 - BATO JO8-1G Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO14-1 - Zuidhorn JO14-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO13-2 - Borger JO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO15-1 - FC Assen JO15-1 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO13-1 - GVAV-Rapiditas JO13-2 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO19-2 - Wildervank JO19-2 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO19-1 - Gorecht JO19-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur

Uit wedstrijden

BNC JO11-1G - Stadskanaal JO11-2 Sportpark De Hardenberg aanv. 10:00 uur
Nieuw Buinen JO9-2G - Stadskanaal JO9-2 Sportpark Buunerdrome aanv. 10:00 uur
FC Ter Apel '96 JO8-2 - Stadskanaal JO8-2 Sportpark 't Heem aanv. 10:15 uur
Annen JO12-1 - Stadskanaal JO12-2 Sportpark De Hofakkers aanv. 10:30 uur
Veendam 1894 JO17-2 - Stadskanaal JO17-1 Sportpark Langeleegte aanv. 10:30 uur
FC Assen JO11-1 - Stadskanaal JO11-1 Sportpark De Hoogspanning aanv. 10:45 uur
DVC Appingedam JO17-4 - Stadskanaal JO17-2 Sportpark Burg.Welleman aanv. 12:30 uur
SVBO JO15-2 - Stadskanaal JO15-2 Sportpark SVBO a/d Parkstraat aanv. 12:30 uur
Veendam 1894 JO12-1 - Stadskanaal JO12-1 Sportpark Langeleegte aanv. 13:30 uur

Zondag 01 Maart 2020

Thuis wedstrijden

momenteel nog geen geplande thuiswedstrijden

Uit wedstrijden

SC Erica 5 - Stadskanaal 4 Sportpark De Veenschappen aanv. 10:00 uur
HOC 5 - Stadskanaal 5 Sportpark Harm Kuiper aanv. 10:00 uur

Zaterdag 07 Maart 2020

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO11-2 - Hoogezand JO11-3 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO12-2 - ACV JO12-2 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO8-2 - Veendam 1894 JO8-2 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO10-1 - VIOS (O) JO10-1G Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal JO9-2 - Veendam 1894 JO9-2 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur

Uit wedstrijden

SJO Pekela 2000 JO8-2 - Stadskanaal JO8-3 Sportpark Burg. Boekhoven aanv. 09:00 uur
Veendam 1894 JO8-1 - Stadskanaal JO8-1 Sportpark Langeleegte aanv. 09:00 uur
ST Germanicus/CSVC JO9-1 - Stadskanaal JO9-1 Sportpark Klinkenvlier aanv. 10:00 uur
HSC JO11-3G - Stadskanaal JO11-3 Sportpark Henk Bruins Sappemeer aanv. 10:15 uur