Direct naar de inhoud.
Liftservice Noord Nijmko Telecom ICT & Beveliging

SC Stadskanaal JO15-2

  • Details
  • Programma
  • Uitslagen
  • Stand

SC Stadskanaal JO15-2

SC Stadskanaal JO15-2

achterste rij v.l.nr: Esper Boer (Trainer), Jesse van Veluw, Milan Schröder, Senna Loots, Jesper Goeree, Thomas Bouwman, Niek Bruins Slot en Daan Schröder
voorste rij v.l.n.r: Nick Martijn, Ayrton Boekholt, Rowin Hensens, Ties Klad, Yelgerro Dijkgraaf en Salomon Putters

Stand

Team G W G V P DV DT Bijz.
1 Borger JO15-1 2 2 0 0 6 12 3
2 SC Erica JO15-1 2 2 0 0 6 9 1
3 Musselkanaal JO15-1 2 2 0 0 6 6 4
4 EHS'85 JO15-1JM 1 1 0 0 3 4 0
5 SV Mussel JO15-1 1 1 0 0 3 3 1
6 Borger JO15-2 1 1 0 0 3 1 0
7 Nieuw Buinen JO15-1 2 1 0 1 3 4 4
8 WKE '16 JO15-1 2 1 0 1 3 4 7
9 DZOH JO15-3 1 0 0 1 0 2 3
10 CEC JO15-1 1 0 0 1 0 0 1
11 Bargeres JO15-1 1 0 0 1 0 2 8
12 Stadskanaal JO15-2 2 0 0 2 0 3 6
13 SVV'04 JO15-1JM 2 0 0 2 0 2 7
14 ST Gieten/Eext JO15-2JM 2 0 0 2 0 1 8

Uitslagen

Datum Thuis Gasten Uitslag
Er zijn momenteel geen uitslagen bekend

Programma

Datum Aftrap Thuis Gasten
02-03-2024 09:00
Borger JO15-2
- ST Gieten/Eext JO15-2JM
02-03-2024 09:00
Borger JO15-1
- Nieuw Buinen JO15-1
02-03-2024 09:30
CEC JO15-1
- DZOH JO15-3
02-03-2024 10:15
SVV'04 JO15-1JM
- SC Erica JO15-1
02-03-2024 10:30
Musselkanaal JO15-1
- SV Mussel JO15-1
02-03-2024 10:45
Stadskanaal JO15-2
- EHS'85 JO15-1JM
02-03-2024 11:30
Bargeres JO15-1
- WKE '16 JO15-1
09-03-2024 09:00
DZOH JO15-3
- SVV'04 JO15-1JM
09-03-2024 10:30
EHS'85 JO15-1JM
- Musselkanaal JO15-1
09-03-2024 10:30
ST Gieten/Eext JO15-2JM
- Bargeres JO15-1
09-03-2024 10:30
SV Mussel JO15-1
- Borger JO15-2
09-03-2024 12:30
Nieuw Buinen JO15-1
- CEC JO15-1
09-03-2024 13:00
SC Erica JO15-1
- Stadskanaal JO15-2
09-03-2024 13:00
WKE '16 JO15-1
- Borger JO15-1
16-03-2024 09:00
Borger JO15-1
- ST Gieten/Eext JO15-2JM
16-03-2024 09:00
DZOH JO15-3
- Nieuw Buinen JO15-1
16-03-2024 10:15
SVV'04 JO15-1JM
- Stadskanaal JO15-2
16-03-2024 10:30
Musselkanaal JO15-1
- SC Erica JO15-1
16-03-2024 11:00
CEC JO15-1
- WKE '16 JO15-1
16-03-2024 11:30
Bargeres JO15-1
- SV Mussel JO15-1
16-03-2024 12:00
Borger JO15-2
- EHS'85 JO15-1JM
23-03-2024 09:00
EHS'85 JO15-1JM
- Bargeres JO15-1
23-03-2024 10:30
ST Gieten/Eext JO15-2JM
- CEC JO15-1
23-03-2024 10:30
SV Mussel JO15-1
- Borger JO15-1
23-03-2024 10:30
Stadskanaal JO15-2
- Musselkanaal JO15-1
23-03-2024 12:30
SC Erica JO15-1
- Borger JO15-2
23-03-2024 12:45
Nieuw Buinen JO15-1
- SVV'04 JO15-1JM
23-03-2024 13:00
WKE '16 JO15-1
- DZOH JO15-3

Onze partners