Direct naar de inhoud.
Nijmko Telecom ICT & Beveliging Liftservice Noord

SC Stadskanaal 1

  • Details
  • Programma
  • Uitslagen
  • Stand

SC Stadskanaal 1

SC Stadskanaal 1

achterste rij v.l.n.r: Daan Specken, Maik Tolner, Peter van Nieff, Roy Tolner en Jeffrey Bakker
middenste rij v.l.n.r: Jochen van Sleen (Assistent-trainer), Kevin Nijmeijer, Marcel de Groot (Hoofdtrainer), Leon Bos, Merijn Prummel, Dean Becker, Omar Mohamad, Sten Vos, Robin Boerhof, Youri de Jonge, Henk Bos (Teammanager) en Musa Naser
voorste rij v.l.n.r: Thom Bos, Dennis Vijfschaft, Rowin Schuiling, Rick Arends, Royce Geerlings, Wessel Klijnstra, Julian Buist en Jelmer Valk

(foto: Stoffer Bakker Sportfotografie)

Stand

Team G W G V P DV DT Bijz.
1 Roden 1 14 11 2 1 35 48 24
2 Rolder Boys 1 14 8 4 2 28 39 21
3 Helpman 1 14 8 2 4 26 38 23
4 Annen 1 14 6 4 4 22 26 23
5 Valthermond 1 14 5 5 4 20 29 23
6 Gomos 1 13 4 6 3 18 21 23
7 Oldeholtpade 1 13 5 2 6 17 29 27
8 Sellingen 1 14 5 2 7 17 18 22
9 Stadskanaal 1 13 5 1 7 16 23 28
10 GSAVV Forward 1 14 3 4 7 13 20 32
11 Musselkanaal 1 14 4 1 9 13 22 41
12 SC Stadspark 1 14 3 3 8 12 24 44
13 HOVC 1 11 3 0 8 9 21 27

Uitslagen

Datum Thuis Gasten Uitslag
15-02-2024
Annen 1
- Sellingen 1
3 - 1
17-02-2024
Stadskanaal 1
- Musselkanaal 1
0 - 2
18-02-2024
Gomos 1
- Helpman 1
1 - 0
18-02-2024
Roden 1
- GSAVV Forward 1
3 - 2
18-02-2024
SC Stadspark 1
- Rolder Boys 1
1 - 5
25-02-2024
HOVC 1
- Annen 1
0 - 1
25-02-2024
Valthermond 1
- SC Stadspark 1
5 - 1
25-02-2024
Sellingen 1
- Gomos 1
3 - 0

Programma

Datum Aftrap Thuis Gasten
03-03-2024 14:00
Annen 1
- Stadskanaal 1
03-03-2024 14:00
HOVC 1
- Helpman 1
03-03-2024 14:00
Oldeholtpade 1
- Sellingen 1
03-03-2024 14:00
Valthermond 1
- Rolder Boys 1
03-03-2024 14:00
Gomos 1
- GSAVV Forward 1
03-03-2024 14:30
SC Stadspark 1
- Musselkanaal 1
10-03-2024 14:00
Musselkanaal 1
- Gomos 1
10-03-2024 14:00
Roden 1
- Annen 1
10-03-2024 14:00
Sellingen 1
- Valthermond 1
10-03-2024 14:00
Rolder Boys 1
- HOVC 1
10-03-2024 14:00
Stadskanaal 1
- SC Stadspark 1
10-03-2024 14:30
GSAVV Forward 1
- Oldeholtpade 1
14-03-2024 19:30
Oldeholtpade 1
- HOVC 1
17-03-2024 14:00
Helpman 1
- Rolder Boys 1
17-03-2024 14:00
HOVC 1
- Sellingen 1
17-03-2024 14:00
Oldeholtpade 1
- Musselkanaal 1
17-03-2024 14:00
Valthermond 1
- GSAVV Forward 1
17-03-2024 14:00
Gomos 1
- Stadskanaal 1
17-03-2024 14:30
SC Stadspark 1
- Roden 1
24-03-2024 14:00
Annen 1
- SC Stadspark 1
24-03-2024 14:00
Musselkanaal 1
- Valthermond 1
24-03-2024 14:00
Roden 1
- Gomos 1
24-03-2024 14:00
Sellingen 1
- Helpman 1
24-03-2024 14:00
Stadskanaal 1
- Oldeholtpade 1
24-03-2024 14:30
GSAVV Forward 1
- HOVC 1

Onze partners