SC Stadskanaal JO17-3
- Details
- Programma
- Uitslagen
- Stand
SC Stadskanaal JO17-3
achterste rij v.l.n.r: Arnold Kramer (Trainer), Stijn Roelfes, Niels Luten, Sam Davids, Luuk Wind, Pim Molema, Ruben Belga en Nyls Kadijk
middenste rij v.l.n.r: Eldar Ahmic, Fabien Kielstra, Mohamed Masharawi, Brennon Kielstra, Duncan Driese en Radouane Chekalil
voorste rij v.l.n.r: Semih Turkoglu en Raf Scalas
Op de foto ontbreekt Gijs Meins.
Stand
Team | G | W | G | V | P | DV | DT | Bijz. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wildervank JO17-3JM | 8 | 6 | 1 | 1 | 19 | 32 | 15 | |
2 | BATO JO17-2 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 30 | 16 | |
3 | Veendam 1894 JO17-3 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 25 | 17 | |
4 | Noordster JO17-2 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 36 | 26 | |
5 | Stadskanaal JO17-3 | 9 | 3 | 0 | 6 | 9 | 25 | 34 | |
6 | SJO Pekela 2000 JO17-1JM | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 14 | 27 | |
7 | Wildervank JO17-4 | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 | 30 | 40 | |
8 | Heiligerlee JO17-1 | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 15 | 32 |
Uitslagen
Datum | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
13-04-2024 | Heiligerlee JO17-1 | - | Stadskanaal JO17-3 | 5 - 3 |
17-04-2024 | Wildervank JO17-3JM | - | Veendam 1894 JO17-3 | 2 - 4 |
20-04-2024 | Wildervank JO17-4 | - | Wildervank JO17-3JM | 4 - 7 |
24-04-2024 | Noordster JO17-2 | - | Veendam 1894 JO17-3 | 7 - 1 |
Programma
Datum | Aftrap | Thuis | Gasten | |
---|---|---|---|---|
01-05-2024 | 19:00 | SJO Pekela 2000 JO17-1JM | - | Heiligerlee JO17-1 |
04-05-2024 | 10:30 | BATO JO17-2 | - | Wildervank JO17-3JM |
04-05-2024 | 10:30 | Veendam 1894 JO17-3 | - | SJO Pekela 2000 JO17-1JM |
04-05-2024 | 14:00 | Noordster JO17-2 | - | Stadskanaal JO17-3 |
04-05-2024 | 14:15 | Heiligerlee JO17-1 | - | Wildervank JO17-4 |
08-05-2024 | 19:45 | SJO Pekela 2000 JO17-1JM | - | Noordster JO17-2 |
11-05-2024 | 10:00 | SJO Pekela 2000 JO17-1JM | - | Veendam 1894 JO17-3 |
11-05-2024 | 10:45 | Wildervank JO17-4 | - | Heiligerlee JO17-1 |
11-05-2024 | 12:30 | Stadskanaal JO17-3 | - | Noordster JO17-2 |
11-05-2024 | 12:45 | Wildervank JO17-3JM | - | BATO JO17-2 |
14-05-2024 | 18:45 | Veendam 1894 JO17-3 | - | Heiligerlee JO17-1 |
18-05-2024 | 08:45 | Veendam 1894 JO17-3 | - | Stadskanaal JO17-3 |
18-05-2024 | 10:00 | SJO Pekela 2000 JO17-1JM | - | BATO JO17-2 |
18-05-2024 | 14:00 | Noordster JO17-2 | - | Wildervank JO17-4 |
18-05-2024 | 14:15 | Heiligerlee JO17-1 | - | Wildervank JO17-3JM |
22-05-2024 | 18:45 | Veendam 1894 JO17-3 | - | Wildervank JO17-3JM |
25-05-2024 | 10:30 | BATO JO17-2 | - | Heiligerlee JO17-1 |
25-05-2024 | 10:45 | Wildervank JO17-4 | - | Veendam 1894 JO17-3 |
25-05-2024 | 12:30 | Stadskanaal JO17-3 | - | SJO Pekela 2000 JO17-1JM |
25-05-2024 | 12:45 | Wildervank JO17-3JM | - | Noordster JO17-2 |