Direct naar de inhoud.
Nijmko Telecom ICT & Beveliging Liftservice Noord

SC Stadskanaal 6

  • Details
  • Programma
  • Uitslagen
  • Stand

SC Stadskanaal 6

SC Stadskanaal 6

achterste rij v.l.n.r: Robert Mooibroek, Pim de Jonge, André Koerts, Jos Zuidema,Kevin Hamersma, Marco Knip en Alfredo André
middenste rij v.l.n.r: Michel Borgeld (Teammanager), Mikail Coskunsu, Ruben de Hoop, Marvin Setroredjo, Ralph Ekamper, Andries Borgeld, Patrick Smits en Bjorn Nieuwenweg
voorste rij v.l.n.r: Kevin Smits, Ronnie Waijer, Mesut Sönmez en Michael van Gilsbeek

Op de foto ontbreekt Nani Antonio

Stand

Team G W G V P DV DT Bijz.
1 Stadskanaal 6 10 9 0 1 27 59 15
2 Noordster 4 9 8 0 1 24 43 19
3 Sellingen 2 10 7 2 1 23 42 17
4 PJC 2 11 6 1 4 19 34 21
5 Veelerveen 3 9 4 2 3 14 20 15
6 Alteveer 2 10 4 1 5 13 33 35
7 Pekelder Boys 3 13 4 1 8 13 31 60
8 Bareveld 2 9 3 3 3 12 41 29
9 Bellingwolde 2 8 2 2 4 8 17 30
10 ASVB 3 8 2 0 6 6 6 29
11 Wedde 3 9 2 0 7 6 15 39
12 Westerwolde 4 12 2 0 10 6 14 46

Uitslagen

Datum Thuis Gasten Uitslag
18-02-2024
Sellingen 2
- Westerwolde 4
6 - 0
18-02-2024
PJC 2
- Pekelder Boys 3
4 - 1
18-02-2024
Alteveer 2
- Veelerveen 3
1 - 0
25-02-2024
Veelerveen 3
- PJC 2
3 - 1
25-02-2024
Bellingwolde 2
- Alteveer 2
1 - 2
25-02-2024
Bareveld 2
- Wedde 3
2 - 8

Programma

Datum Aftrap Thuis Gasten
03-03-2024 09:00
Stadskanaal 6
- Alteveer 2
03-03-2024 10:00
ASVB 3
- Bareveld 2
03-03-2024 10:00
Bellingwolde 2
- Pekelder Boys 3
03-03-2024 10:00
Noordster 4
- Veelerveen 3
03-03-2024 10:00
Sellingen 2
- PJC 2
03-03-2024 10:00
Westerwolde 4
- Wedde 3
10-03-2024 10:00
Alteveer 2
- Westerwolde 4
10-03-2024 10:00
Bareveld 2
- Sellingen 2
10-03-2024 10:00
PJC 2
- Stadskanaal 6
10-03-2024 10:00
Pekelder Boys 3
- ASVB 3
10-03-2024 10:00
Veelerveen 3
- Bellingwolde 2
10-03-2024 10:00
Wedde 3
- Noordster 4
17-03-2024 10:00
ASVB 3
- Veelerveen 3
17-03-2024 10:00
Noordster 4
- Bellingwolde 2
17-03-2024 10:00
Sellingen 2
- Pekelder Boys 3
17-03-2024 10:00
Wedde 3
- Alteveer 2
17-03-2024 10:00
Westerwolde 4
- PJC 2
17-03-2024 11:00
Stadskanaal 6
- Bareveld 2
24-03-2024 10:00
Alteveer 2
- Noordster 4
24-03-2024 10:00
Bellingwolde 2
- ASVB 3
24-03-2024 10:00
Bareveld 2
- Westerwolde 4
24-03-2024 10:00
PJC 2
- Wedde 3
24-03-2024 10:00
Pekelder Boys 3
- Stadskanaal 6
24-03-2024 10:00
Veelerveen 3
- Sellingen 2
28-03-2024 19:30
Sellingen 2
- Noordster 4

Onze partners