Klik hier voor de Oefenwedstrijden
Zoek op elftal:

Programma

Zaterdag 22 Januari 2022

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO11-3 - HS'88 JO11-3 Sportpark Pagedal AFG
Stadskanaal JO11-1 - ACV JO11-1 Sportpark Pagedal AFG

Uit wedstrijden

Musselkanaal JO11-2 - Stadskanaal JO11-2 Sportpark Musselkanaal AFG

Zondag 23 Januari 2022

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 5 - Musselkanaal 4 Sportpark Pagedal AFG

Uit wedstrijden

SPW 3 - Stadskanaal 4 Sportpark Noord AFG
Nieuw Buinen 1 - Stadskanaal 1 Sportpark Buunerdrome AFG

Zaterdag 29 Januari 2022

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO11-2 - Roswinkel Sp. JO11-1JM Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO15-4 - DZOH JO15-5 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO13-3 - SJO ZVC '14 JO13-1JM Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO9-2 - Muntendam JO9-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO13-1 - Achilles 1894 JO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO17-2 - DZOH JO17-3 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO19-2 - Wildervank JO19-2 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO15-3 - Borger JO15-2 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur

Uit wedstrijden

Musselkanaal JO9-1 - Stadskanaal JO9-1 Sportpark Musselkanaal aanv. 09:00 uur
SJS JO10-1 - Stadskanaal JO10-2 Sportpark Julianastraat aanv. 09:00 uur
Wildervank JO8-1JM - Stadskanaal JO8-1 Sportpark a/d Woortmanslaan aanv. 09:00 uur
ST Gieten/Eext JO13-2 - Stadskanaal JO13-2 Sportpark de Goorns aanv. 09:00 uur
GVAV-Rapiditas MO11-2 - Stadskanaal JO11-3 Sportpark Kardinge aanv. 09:30 uur
Wildervank JO15-2G - Stadskanaal JO15-2 Sportpark a/d Woortmanslaan aanv. 10:15 uur
Achilles 1894 JO15-1 - Stadskanaal JO15-1 Sportpark Marsdijk aanv. 10:30 uur
WVV JO11-1 - Stadskanaal JO11-1 Sportpark WVV aanv. 10:30 uur
SJO FC Meerdijk JO10-1 - Stadskanaal JO10-1JM Sportpark Meerdijk Noord aanv. 10:30 uur
FC Assen JO17-2 - Stadskanaal JO17-1 Sportpark De Hoogspanning aanv. 10:45 uur

Zondag 30 Januari 2022

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 1 - Annen 1 Sportpark Pagedal AFG
Stadskanaal 6 - Musselkanaal 5 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 4 - Oldambtster Boys 2 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 1 - Schoonebeek 1 Sportpark Pagedal aanv. 14:00 uur

Uit wedstrijden

Titan 2 - Stadskanaal 2 Sportpark TITAN AFG
Musselkanaal 4 - Stadskanaal 5 Sportpark Musselkanaal aanv. 10:00 uur

Zaterdag 05 Februari 2022

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO11-2 - HOC JO11-2 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO10-2 - SV Mussel JO10-2 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO15-4 - Drenthina JO15-2JM Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO10-1JM - BATO JO10-1JM Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO9-1 - Wildervank JO9-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO13-3 - WKE '16 JO13-1JM Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO15-3 - Musselkanaal JO15-2 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO15-2 - SC Scheemda JO15-1 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur

Uit wedstrijden

SGV JO11-2 - Stadskanaal JO11-3 Sportpark Onder de Juffer aanv. 09:00 uur
SPW JO9-1 - Stadskanaal JO9-2 Sportpark Noord aanv. 09:00 uur
Westerwolde JO13-1JM - Stadskanaal JO13-2 Sportpark De Barlage aanv. 09:00 uur
Bellingwolde JO10-1 - Stadskanaal JO10-3 Sportpark Bellingwolde aanv. 10:00 uur
LTC JO11-1 - Stadskanaal JO11-1 Sportpark De Hoogte Assen aanv. 10:00 uur
Hoogezand JO8-1 - Stadskanaal JO8-1 Sportpark De Kalkwijck aanv. 10:30 uur
LEO (Loon) JO17-1 - Stadskanaal JO17-1 Sportpark Marsdiek aanv. 12:00 uur
HZVV JO17-3 - Stadskanaal JO17-2 Sportpark Bentinckdijk aanv. 12:30 uur

Zondag 06 Februari 2022

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 4 - Annen 6 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur

Uit wedstrijden

Ruinerwold 2 - Stadskanaal 2 Sportpark Ruinerwold aanv. 10:00 uur
Gieten 6 - Stadskanaal 6 Sportpark de Goorns aanv. 10:00 uur
Peize 1 - Stadskanaal 1 Sportpark Hereweg aanv. 14:00 uur

Zaterdag 12 Februari 2022

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO10-3 - Pekelder Boys JO10-1 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO11-3 - Muntendam JO11-2 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO8-1 - Annen JO8-1 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO11-1 - FC Assen JO11-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO10-1JM - DZOH JO10-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO9-2 - Nieuw Buinen JO9-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO17-2 - WKE '16 JO17-1 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO13-2 - Nieuw Buinen JO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO17-1 - Hoogezand JO17-2 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur

Uit wedstrijden

Borger JO11-4 - Stadskanaal JO11-2 Sportpark De Drift aanv. 09:00 uur
HSC JO9-1 - Stadskanaal JO9-1 Sportpark Henk Bruins Sappemeer aanv. 09:00 uur
Meeden JO10-2 - Stadskanaal JO10-2 Sportpark De Bouwte aanv. 09:00 uur
WVV JO15-2 - Stadskanaal JO15-2 Sportpark WVV aanv. 10:30 uur
Drenthina JO15-2JM - Stadskanaal JO15-3 Sportpark Oude Roswinkelerweg aanv. 12:00 uur
Raptim JO13-3JM - Stadskanaal JO13-3 Sportpark Klinkenvlier aanv. 12:00 uur
FC Klazienaveen MO15-1 - Stadskanaal JO15-4 Sportpark de Planeet aanv. 14:00 uur
SJO SWB JO19-1 - Stadskanaal JO19-2 Sportpark de Gruinte aanv. 14:30 uur

Zondag 13 Februari 2022

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 6 - Harkstede 2 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal 3 - Asser Boys 2 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 2 - Germanicus 3 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur

Uit wedstrijden

Bareveld 3 - Stadskanaal 4 Sportpark Bareveld aanv. 10:00 uur
Veelerveen 3 - Stadskanaal 5 Sportpark Veelerveen aanv. 10:00 uur
GVAV-Rapiditas 1 - Stadskanaal 1 Sportpark Kardinge aanv. 14:00 uur

Zondag 20 Februari 2022

Thuis wedstrijden

momenteel nog geen geplande thuiswedstrijden

Uit wedstrijden

Froombosch 2 - Stadskanaal 6 Sportpark Froombosch aanv. 10:30 uur

Zaterdag 05 Maart 2022

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO11-2 - Borger JO11-3JM Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO15-4 - DVC'59 JO15-1 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO10-2 - SJO ZVC '14 JO10-1 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO13-3 - SJO Dalen/DSC JO13-3JM Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO9-1 - Noordster JO9-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO15-2 - FC Lewenborg JO15-3 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO15-3 - FC Ter Apel '96 JO15-2 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO19-2 - Beilen JO19-2 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur

Uit wedstrijden

Hoogezand JO11-1 - Stadskanaal JO11-1 Sportpark De Kalkwijck aanv. 09:00 uur
Onstwedder Boys JO9-1 - Stadskanaal JO9-2 Sportpark De Boskamp aanv. 09:00 uur
Raptim JO10-1 - Stadskanaal JO10-1JM Sportpark Klinkenvlier aanv. 09:00 uur
Veendam 1894 JO8-1 - Stadskanaal JO8-1 Sportpark Langeleegte aanv. 09:00 uur
Westerwolde JO10-2 - Stadskanaal JO10-3 Sportpark De Barlage aanv. 09:00 uur
Onstwedder Boys JO13-1 - Stadskanaal JO13-2 Sportpark De Boskamp aanv. 09:00 uur
Siddeburen JO11-2 - Stadskanaal JO11-3 Sportpark Ewensborg aanv. 11:00 uur
BATO JO17-1JM - Stadskanaal JO17-1 Sportpark St. Vitusholt aanv. 11:10 uur
SC Erica JO17-2 - Stadskanaal JO17-2 Sportpark De Veenschappen aanv. 14:00 uur

Zondag 06 Maart 2022

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 4 - SPW 3 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 5 - Gieterveen 2 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 1 - ASVB 1 Sportpark Pagedal aanv. 14:00 uur

Uit wedstrijden

CEC 2 - Stadskanaal 2 Sportpark De Runde aanv. 10:00 uur
Oldambtster Boys 2 - Stadskanaal 6 Sportpark Oldambt aanv. 10:00 uur
HSC 2 - Stadskanaal 3 Sportpark Henk Bruins Sappemeer aanv. 10:30 uur

Zaterdag 12 Maart 2022

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO10-3 - BATO JO10-4 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO13-2 - ASVB JO13-1JM Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO8-1 - HS'88 JO8-1 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO11-3 - ZNC JO11-1JM Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO11-1 - HS'88 JO11-1JM Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO9-2 - Noordster JO9-2 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur

Uit wedstrijden

FC Klazienaveen JO15-3 - Stadskanaal JO15-4 Sportpark de Planeet aanv. 09:00 uur
SJS JO9-1 - Stadskanaal JO9-1 Sportpark Julianastraat aanv. 09:00 uur
SJS JO13-1JM - Stadskanaal JO13-3 Sportpark Julianastraat aanv. 09:00 uur
FC Klazienaveen JO10-1JM - Stadskanaal JO10-2 Sportpark de Planeet aanv. 10:00 uur
De Treffer '16 JO11-1JM - Stadskanaal JO11-2 Sportpark De Treffer aanv. 10:00 uur