Klik hier voor de Oefenwedstrijden
Zoek op elftal:

Programma

Woensdag 23 September 2020

Thuis wedstrijden

momenteel nog geen geplande thuiswedstrijden

Uit wedstrijden

SVBO JO17-2 - Stadskanaal JO17-3 Sportpark SVBO a/d Parkstraat AFG

Vrijdag 25 September 2020

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 35+1 - Onstwedder Boys 35+1 Sportpark De Boskamp 0 - 2
Stadskanaal VR1 - Alteveer VR1 Sportpark Pagedal 0 - 7
Stadskanaal 35+1 - DWZ 35+1 Sportpark De Boskamp 0 - 2

Uit wedstrijden

Pekelder Boys VR1 - Stadskanaal VR1 Sportpark Pagedal 4 - 0
SJS 35+1 - Stadskanaal 35+1 Sportpark De Boskamp 2 - 0
SPW VR1 - Stadskanaal VR1 Sportpark Pagedal 2 - 0
Veendam 1894 35+2 - Stadskanaal 35+1 Sportpark De Boskamp 0 - 0

Zaterdag 26 September 2020

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO13-2 - Borger JO13-1 Sportpark Pagedal 1 - 9
Stadskanaal JO11-2 - Borger JO11-2 Sportpark Pagedal 4 - 0
Stadskanaal JO13-3 - Twedo JO13-1 Sportpark Pagedal 0 - 10
Stadskanaal JO12-1 - SJO HH'97 JO12-1 Sportpark Pagedal 9 - 2
Stadskanaal JO17-3 - WVV JO17-3 Sportpark Pagedal 3 - 2
Stadskanaal JO13-1 - Raptim JO13-1 Sportpark Pagedal 2 - 2
Stadskanaal JO19-2 - VKW JO19-2 Sportpark Pagedal 2 - 2
Stadskanaal JO17-2 - Annen JO17-2 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur

Uit wedstrijden

Gorecht JO15-1 - Stadskanaal JO15-1 Sportpark De Koepel 3 - 5
Veendam 1894 JO11-1 - Stadskanaal JO11-1 Sportpark Langeleegte 4 - 3
DVC Appingedam JO17-1 - Stadskanaal JO17-1 Sportpark Burg.Welleman 8 - 0
Noordster JO11-2 - Stadskanaal JO11-3 Sportpark Oude Pekela 25 - 1
Wildervank JO15-2 - Stadskanaal JO15-2 Sportpark a/d Woortmanslaan 9 - 0
GVAV-Rapiditas JO14-2 - Stadskanaal JO14-1 Sportpark Kardinge 4 - 2
VKW JO19-1 - Stadskanaal JO19-1 Sportpark De Perkenslag 1 - 6

Zondag 27 September 2020

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 6 - Sellingen 3 Sportpark Pagedal 3 - 7
Stadskanaal 2 - HOC 2 Sportpark Pagedal 5 - 2
Stadskanaal - Helpman Sportpark Pagedal 2 - 2

Uit wedstrijden

SC Erica 4 - Stadskanaal 3 Sportpark De Veenschappen 0 - 2
GKC 3 - Stadskanaal 5 Sportpark Hoogte Der Heide 3 - 8
SPW 2 - Stadskanaal 4 Sportpark Noord 1 - 1

Zaterdag 03 Oktober 2020

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO11-1 - Hoogezand JO11-1 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO8-1 - Actief JO8-2 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO9-2 - Onstwedder Boys JO9-1 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO14-1 - Harkstede JO14-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO9-1 - LTC JO9-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO10-1 - SJO FC Coevorden JO10-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO15-1 - Wildervank JO15-1 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO12-1 - De Weide JO12-1 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO15-2 - SJO ZVC '14 JO15-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO19-1 - SJS JO19-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur

Uit wedstrijden

ASVB JO8-1G - Stadskanaal JO8-2 Sportpark Blijham aanv. 09:00 uur
Beilen JO13-1G - Stadskanaal JO13-2 Sportpark Noordwest aanv. 09:00 uur
Musselkanaal JO13-1 - Stadskanaal JO13-3 Sportpark Musselkanaal aanv. 09:00 uur
Drenthina JO11-2 - Stadskanaal JO11-2 Sportpark Oude Roswinkelerweg aanv. 09:30 uur
SJO NWVV/Titan JO19-1 - Stadskanaal JO19-2 Sportpark TITAN aanv. 10:15 uur
BATO JO17-1G - Stadskanaal JO17-2 Sportpark St. Vitusholt aanv. 10:30 uur
Olympia'28 JO13-1G - Stadskanaal JO13-1 Sportpark 't Hoenbroeck aanv. 10:30 uur
SJO ZVC'14 JO11-1 - Stadskanaal JO11-3 Sportpark Hoogte Der Heide aanv. 11:00 uur
HS'88 JO17-1 - Stadskanaal JO17-1 Sportpark De Kalkwijck aanv. 12:30 uur
MOVV JO17-1 - Stadskanaal JO17-3 Sportpark v.v. MOVV aanv. 13:00 uur

Zondag 04 Oktober 2020

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 4 - ST HOC/ValtherBoys 5 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 3 - Twedo 3 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur
Stadskanaal - FC Lewenborg Sportpark Pagedal aanv. 14:00 uur

Uit wedstrijden

Bareveld 3 - Stadskanaal 5 Sportpark Bareveld aanv. 10:00 uur
JVV 2 - Stadskanaal 6 Sportpark JVV aanv. 10:00 uur

Vrijdag 09 Oktober 2020

Thuis wedstrijden

Stadskanaal VR1 - SPW VR1 Sportpark Rutger Oldeboom aanv. 19:30 uur
Stadskanaal 35+1 - Onstwedder Boys 35+1 Sportpark Julianastraat aanv. 19:30 uur
Stadskanaal VR1 - Alteveer VR1 Sportpark Rutger Oldeboom aanv. 20:30 uur
Stadskanaal 35+1 - Veendam 1894 35+2 Sportpark Julianastraat aanv. 21:00 uur

Uit wedstrijden

Pekelder Boys VR1 - Stadskanaal VR1 Sportpark Rutger Oldeboom aanv. 20:00 uur
DWZ 35+1 - Stadskanaal 35+1 Sportpark Julianastraat aanv. 20:30 uur
SJS 35+1 - Stadskanaal 35+1 Sportpark Julianastraat aanv. 21:30 uur

Zaterdag 10 Oktober 2020

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO13-2 - ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-2 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO13-3 - Beilen JO13-1G Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO14-1 - SJO Oldambt JO14-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO13-1 - Achilles 1894 JO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO17-3 - SJS JO17-2 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO17-2 - Noordster JO17-1 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO19-2 - VV Sleen JO19-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO17-1 - Heiligerlee JO17-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur

Uit wedstrijden

ACV JO11-2 - Stadskanaal JO11-1 Catawiki Sportpark aanv. 10:00 uur
Helpman JO15-1 - Stadskanaal JO15-1 Sportpark Stadion Esserberg aanv. 10:15 uur
ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO15-1 - Stadskanaal JO15-2 Sportpark Boerbos aanv. 11:30 uur
ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO19-1 - Stadskanaal JO19-1 Sportpark Boerbos aanv. 14:30 uur

Zondag 11 Oktober 2020

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 6 - Noordster 4 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal 5 - Buinerveen 3 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 2 - Nieuw Buinen 2 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur

Uit wedstrijden

EHS'85 2 - Stadskanaal 3 Sportpark Emmerschans aanv. 10:00 uur
Nieuw Buinen 3 - Stadskanaal 4 Sportpark Buunerdrome aanv. 10:00 uur
Nieuw Buinen - Stadskanaal Sportpark Buunerdrome aanv. 14:00 uur

Zaterdag 17 Oktober 2020

Thuis wedstrijden

momenteel nog geen geplande thuiswedstrijden

Uit wedstrijden

SVV'04 JO13-1 - Stadskanaal JO13-3 Sportpark de Kampen aanv. 09:00 uur
Be Quick 1887 JO17-2 - Stadskanaal JO17-1 Sportpark Stadion Esserberg aanv. 10:45 uur
Westerwolde JO17-1G - Stadskanaal JO17-3 Sportpark De Barlage aanv. 11:00 uur

Zondag 18 Oktober 2020

Thuis wedstrijden

Stadskanaal - GVAV-Rapiditas Sportpark Pagedal aanv. 14:00 uur

Uit wedstrijden

CEC 2 - Stadskanaal 2 Sportpark De Runde aanv. 10:00 uur
Bellingwolde 4 - Stadskanaal 6 Sportpark Bellingwolde aanv. 10:00 uur
Gieten 6 - Stadskanaal 5 Sportpark de Goorns aanv. 10:00 uur

Zaterdag 24 Oktober 2020

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO13-2 - Stadskanaal JO13-3 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO14-1 - Helpman JO14-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO15-2 - Gorecht JO15-2 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO19-1 - LEO (Loon) JO19-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur

Uit wedstrijden

Onstwedder Boys JO17-1G - Stadskanaal JO17-2 Sportpark De Boskamp aanv. 09:00 uur
DVC Appingedam JO15-1 - Stadskanaal JO15-1 Sportpark Burg.Welleman aanv. 10:45 uur
FC Klazienaveen JO13-1 - Stadskanaal JO13-1 Sportpark de Planeet aanv. 12:00 uur
Heiligerlee JO17-2 - Stadskanaal JO17-3 Sportpark De Hoogte aanv. 14:00 uur

Zondag 25 Oktober 2020

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 5 - Gasselternijveen 3 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal 3 - Dedemsvaart 6 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 2 - Weiteveense Boys 2 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur

Uit wedstrijden

Alteveer 3 - Stadskanaal 6 Sportpark Alteveer aanv. 10:00 uur
ST HOC/ValtherBoys 4 - Stadskanaal 4 Sportpark Harm Kuiper aanv. 10:00 uur
Peize - Stadskanaal Sportpark Hereweg aanv. 14:00 uur

Vrijdag 30 Oktober 2020

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 35+1 - Veendam 1894 35+2 Sportpark Pagedal aanv. 20:00 uur
Stadskanaal 35+1 - DWZ 35+1 Sportpark Pagedal aanv. 21:30 uur

Uit wedstrijden

SJS 35+1 - Stadskanaal 35+1 Sportpark Pagedal aanv. 19:30 uur
Onstwedder Boys 35+1 - Stadskanaal 35+1 Sportpark Pagedal aanv. 21:00 uur

Zaterdag 31 Oktober 2020

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO15-1 - NEC Delfzijl JO15-1 Sportpark Pagedal aanv. 12:00 uur
Stadskanaal JO15-2 - LEO (Loon) JO15-1 Sportpark Pagedal aanv. 12:00 uur
Stadskanaal JO19-2 - SVBO JO19-2 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO17-2 - Veendam 1894 JO17-2 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur

Uit wedstrijden

Weide De JO13-2G - Stadskanaal JO13-3 Sportpark Schutlanden aanv. 09:00 uur
ST Gieten/Eext JO17-2 - Stadskanaal JO17-3 Sportpark de Goorns aanv. 10:30 uur
Raptim JO13-2 - Stadskanaal JO13-2 Sportpark Klinkenvlier aanv. 10:30 uur
De Weide JO13-1 - Stadskanaal JO13-1 Sportpark Schutlanden aanv. 10:30 uur
FC Zuidlaren JO14-1 - Stadskanaal JO14-1 Sportpark De Wenakkers aanv. 10:45 uur
Annen JO19-1 - Stadskanaal JO19-1 Sportpark De Hofakkers aanv. 12:30 uur
Gorecht JO17-1 - Stadskanaal JO17-1 Sportpark De Koepel aanv. 13:00 uur

Zondag 01 November 2020

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 6 - PJC 3 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 4 - Eext 2 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal - Annen Sportpark Pagedal aanv. 14:00 uur

Uit wedstrijden

Ruinen 2 - Stadskanaal 2 Sportpark De Baete aanv. 10:00 uur
Beilen 3 - Stadskanaal 3 Sportpark Noordwest aanv. 10:00 uur
Eext 3 - Stadskanaal 5 Sportpark 't Veld aanv. 10:00 uur

Zaterdag 07 November 2020

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO13-2 - Twedo JO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO13-3 - HZVV JO13-2 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO14-1 - Zuidhorn JO14-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO17-3 - ZNC JO17-1G Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO13-1 - SJO JVZ JO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur

Uit wedstrijden

GVAV-Rapiditas JO15-2 - Stadskanaal JO15-1 Sportpark Kardinge aanv. 11:00 uur
Wildervank JO17-2 - Stadskanaal JO17-2 Sportpark a/d Woortmanslaan aanv. 11:15 uur
LTC JO15-2 - Stadskanaal JO15-2 Sportpark De Hoogte Assen aanv. 12:00 uur