Direct naar de inhoud.
Nijmko Telecom ICT & Beveliging Liftservice Noord

SC Stadskanaal 2 ZA

  • Details
  • Programma
  • Uitslagen
  • Stand

SC Stadskanaal 2 ZA

SC Stadskanaal 2 ZA

achterste rij v.l.nr: Lars Oosterkamp, Thom Rubingh, Bart Wardenburg, Seth van Koningsveld en Marijn de Jonge
middenste rij v.l.n.r: Jordy Poppema (assistent- scheidsrechter), Mark de Roode (Trainer/coach), Lars Helweg, Lars Behrendt, Jeroen Abee, Colin op ’t Ende, Sander Mulder, Martin Hilgen (Leider) en Michel Borgeld (Leider)
voorste rij v.l.n.r: Robin Scheper, Mohammed Chuma, Ruben Groenewold, Dion de Man, Mathijs de Graaf en Remon Oosterhoff

Op de foto ontbreekt Quim Ortega Garcia

Stand

Team G W G V P DV DT Bijz.
1 Wildervank 5 10 8 2 0 26 39 14
2 SPW 2 8 6 1 1 19 40 12
3 PJC 2 9 6 1 2 19 41 14
4 Muntendam 3 6 5 0 1 15 31 7
5 Noordster 1 11 5 0 6 15 24 37
6 Stadskanaal 2 ZA 9 4 2 3 14 24 18
7 Borger 3 8 3 1 4 10 22 23
8 HSC 4 8 3 1 4 10 27 30
9 SV Mussel 2 7 2 1 4 7 13 18
10 SETA 2 11 2 1 8 7 17 50
11 Bareveld 2 8 1 0 7 3 11 43
12 LTC 7 5 0 0 5 0 10 33

Uitslagen

Datum Thuis Gasten Uitslag
17-02-2024
SETA 2
- LTC 7
5 - 2
17-02-2024
Bareveld 2
- Stadskanaal 2 ZA
3 - 5
17-02-2024
SV Mussel 2
- Noordster 1
6 - 1
24-02-2024
Noordster 1
- SETA 2
4 - 2
24-02-2024
Borger 3
- Bareveld 2
4 - 1

Programma

Datum Aftrap Thuis Gasten
28-02-2024 19:30
Borger 3
- SV Mussel 2
02-03-2024 12:30
SV Mussel 2
- Muntendam 3
02-03-2024 14:00
PJC 2
- Stadskanaal 2 ZA
02-03-2024 14:00
Bareveld 2
- LTC 7
02-03-2024 14:15
HSC 4
- Noordster 1
02-03-2024 14:30
SPW 2
- SETA 2
02-03-2024 14:30
Borger 3
- Wildervank 5
09-03-2024 12:00
SETA 2
- Bareveld 2
09-03-2024 14:00
Noordster 1
- SPW 2
09-03-2024 14:30
SV Mussel 2
- HSC 4
09-03-2024 14:30
Stadskanaal 2 ZA
- Borger 3
09-03-2024 14:30
LTC 7
- PJC 2
09-03-2024 15:00
Wildervank 5
- Muntendam 3
16-03-2024 14:00
Bareveld 2
- Noordster 1
16-03-2024 14:00
PJC 2
- SETA 2
16-03-2024 14:15
HSC 4
- Wildervank 5
16-03-2024 14:30
Borger 3
- Muntendam 3
16-03-2024 14:30
SPW 2
- SV Mussel 2
16-03-2024 14:30
Stadskanaal 2 ZA
- LTC 7
23-03-2024 13:00
Muntendam 3
- HSC 4
23-03-2024 14:00
Noordster 1
- PJC 2
23-03-2024 14:00
SETA 2
- Stadskanaal 2 ZA
23-03-2024 14:30
SV Mussel 2
- Bareveld 2
23-03-2024 14:30
LTC 7
- Borger 3
23-03-2024 15:00
Wildervank 5
- SPW 2

Onze partners